dr n. med. Sławomir Mikosiński

2,6
2,6
2,9
2,7

Ja jestem zadowolona z 1szej wizyty. Pan dr zrobił mi bardzo dokładnie usg, pokazał i wyjaśnił wszystkie zmiany. Doradził mi też że nie warto usowac tarczycy bo jest wysokie ryzyko uszkodzenia krtani że względu na położenie guza. Przepisał mi leki, niestety po nich czuje się gorzej więc skłaniam się ku innej opcji którą mi doradził, zastrzyki z etanolu.

Brak szacunku do cudzego czasu. Pan "doktor" pojawil się ponad 2 godziny spóźniony. Nie świadczy to dobrze o jego podejściu

Może nie jest miły przy pierwszym spotkaniu ale pożniej jest już z górki. Lekarzem jest bardzo dobrym, ma ogromną wiedzę, zna się na swojej pracy. Mi osobiście bardzo pomógł miałam wysokie tg kazał zrobić PET i się okazało że znalazł przerzuty. Pomógł mi i mineło 8 lat i żyję mam dobre wyniki i jestem raz w roku na obserwacji. Lekarze mają nas leczyć a nie się do nas uśmiechać.

Nie polecam ,najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek w życiu byłem ,a mam ponad 60 lat .Bardzo niegrzeczny ,arogancki ,całkowicie pozbawiony empatii .

Nie polecam !!!!! Byłam na NFZ, nie wiem jaki jest prywatnie. Nie zapoznał się ze wszystkimi wynikami badań i stwierdził, że niepotrzebnie naraziłam NFZ na koszty. Swoją kieszeń zresztą też. Wypisał leki i następna wizyta równo za pól roku, co przy początkach leczenia uważam stanowczo za długo. Na pewno już nie pójdę.

Straszny charakter niemiły krzyczy pluje sie ma pretensje do świata że ludzie choruja że zadają pytania ! Chodziłam do niego całą ciąże nie odpowiedział mi na żadne pytanie nic nie tłumaczy za każdym razem mówił że za późno się zgłosiłam - ( w 5 tygodniu ciązy okazało się że mam problem z tarczycą a na wizytę na cito zapisano mnie po prawie 2 miesiącach ) Nie stać mnie na wizyty prywatne ! Potwierdzam że Pan doktor przychodzi jak chce powinien być od 8-11 przychodzi po 9 rekordm była godz 10 i ma pretensje że dużo osób czeka. Mało tego poza kolejnością wchodzą ludzie którzy leczą się prywatnie i na powtórną konsulktację w przychodni POZ wchodzą bez kolejki na konkretna godzinę bo tak się umówili z lekarzem!! na wizycie Pan doktor każde sobie dyktować wyniki badań i krzyczy albo wysmiewa się jak cos się przekreci w sensie źle odczyta !! Ogólnie NIEE Polecam !!!! Człowiek z wielkimi pretensjami że ktos do niego przyszedł ! odmówił mi przyjęcia pomimo wysokiego TSH twierdzac że zawracam glowe i powinnam sie leczyc w POZ a własnie pani doktor zaniepokojona złym wynikiem odesłała mnie na konsultację do SPECJALISTY !! Szkoda gadać zastanawia mnie jedna rzecz po co co miesiąc mam zabierane pieniądze z pensji na niby leczenie kiedy nie mam możliwości skorzystania z porady i do wszystkich specjalitów muszę chodzić prywatnie !!

Jest to lekarz, który bardzo zajmuje się pacjentem, utrzymuje kontakt z pacjentem nawet po wypisaniu ze szpitala. Traktuje chorych z sercem. Wyjątkowo kompetentny i profesjonalny. Godny polecenia. Co najważniejsze, postawił trafną diagnozę i wyleczył mnie. Nie należy się zrażać pierwszym kontaktem.

Nie polecam zależy mu tylko na nabijaniu kabzy!

Nie polecam zależy mu tylko na nabijaniu kabzy!

Nigdy więcej trafić do takiego ... Miał pretensje, że osoba w wieku 20 lat została skierowana z tsh 7.5 jako sprawa pilna i zamiast porady czy diagnozy podawał jedynie zarzuty pod adresem pacjenta i lekarza rodzinnego no i personelu pielęgniarskiego. Odpychający to delikatne określenie.

Jestem zadowolona z wizyt u pana doktor .Może nie robi pierwszego wrażenia dobrego ,lecz jest fachowcem w usg jednym z pierwszych w Polsce leczę się u doktora 1,5 roku z nowotworu tarczycy jako fachowiec jest świetny, a jednocześnie chodziłam do prof Sewerynek ,i prof Kuzdak świetny człowiek - jego też można polecić .