dr n. med. Sławomir Milka

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Bardzo polecam Pana dr. wszystkim, którzy mają poważne problemy z kolanem. Na nartach zerwałam więzadło krzyżowe, przez poprzednich lekarzy zdiagnozowane jako naderwanie bocznego, które w rzeczywistości jest w stanie idealnym. Pan dr mnie operował, dziękuje mu serdecznie za wszystko! Jest bardzo dobrym i przede wszystkim doświadczonym chirurgiem.

JA LECZĘ SIĘ U Pana doktora to wspaniały fachowiec w tym co robi mi osobiście bardzo pomógł i wcale nic nie dałam, ludzie to najpierw wręcz wpychają pieniądze a potem piszą ze bierze kasę. Takie Zawiercie to powinno być dumne ze ma takiego fachowca, bo taki specjalista to jest tu jeden

Najlepszy specjalista w swoim zawodzie.Niektórzy pacjenci uważają,że jest nieuprzejmy, ale lekarz ma leczyć, a nie odorować pacjenta.Pedantyczny. wymagający wobec pacjenta, ale przede wszystkim wobec siebie.

TYLE SIE MOWI O LAPOWKACH PODOBNO TO KORUPCJA WIEC SKORO TYLU NARZEKA I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI WIEC JAK TO JEST????

Nie będę piał peanów na cześć tego Pana, tylko napiszę tak jak inni: bez pieniędzy ani róź. Świetny fachowiec, ale za pieniądze. O ile w prywatnym gabinecie chce wejść pacjentowi w d..., o tyle na oddziale potrafi pokazać się z całkiem innej strony - aroganckiego chama. Polecam tym, którzy posiadają spore oszczędności.

dobry lekarz ale za pieniądze, na kasę chorych nie ma po co się u niego pokazywać. Byłam 2 razy operowana w Zawierciu : jak zwykły pacjent i jako "protegowana" jest kolosalna różnica jeżeli ktoś ma dużo pieniędzy to polecam, jeżeli ich nie ma to odradzam

Pierwszy raz spotkałem sie z takim nieuprzejmym lekarzem,w jednym slowie daje do zrozumienia że bez pieniędzy nie podejmie się leczenia,a o zabiegu to już można zapomnieć.Rozmawiałem z jego pacjentami ktorzy leczą się u niego....nie mają wyboru,płacą i placzą że wyciąga ostatnie grosze.A przy tym i tak zwleka z ustaleniem zabiegu.Zastanawiam się czy nie złożyć skargi na tego lekarza do Izby Lekarskiej.

Zgadzam się tu z opiniami negatywnymi.Może i jest dobrym specjalistą,ale tylko wtedy gdy dostanie w łapę.Ludzie którzy nie mają pieniędzy mają małe szanse aby być leczonym przez tego lekarza.Traktuje pacjentów jak maszynka do robienia pieniędzy.Arogancki i niemiły w kontaktach z pacjentami ,nie wspomnę jak odnosi się do personelu.Poniewiera każdym,w szczególności pacjentami którzy nie są wstanie sprostać jego wymaganiom finansowym.W większości kieruje najpierw do swojego prywatnego gabinetu aby potem przyjąć do szpitala na oddział. Odział traktuje jak swoje eldorado finansowe.Omijajcie jego szerokim łukiem jeśli nie chcecie być upokorzeni.

Niestety ale muszę się zgodzić z poprzednia opinią ;/ ...

Niestety ale muszę się zgodzić z poprzednia opinią ;/ ...

pan doktor moze i jest dobrym specjalista ale tylko dla pacjentow ktorzy lecza sie u niego prywatnie albo daja lapowki inni sa traktowani jak smiecie tak samo jak i personel. Jesli ktos ma duzo pieniedzy to polecam inni odpuscie sobie bo on wam i tak nie pomoze,