lekarz Sławomir Mucha

Internista, Endokrynolog

2,9
2,5
2,7

Pan doktor leczy mnie na niedoczynność tarczycy od 2 lat . Wyprowadził mnie z bardzo złych wyników tarczycy oraz prolaktyny wysokiej. Teraz śmiało mogę starać się o rodzinę gdy mam takie wyniki . Serdecznie polecam lekarza bo w przeciwieństwie do poprzedniego który nic nie robił w tej kwestii oprócz wypisywania recept to na prawdę moge powiedzieć że jest to dobry lekarz .

Zdecydowanie nie polecam. Pierwsza wizyta sprzed pół roku OK. Kolejna, porażka. W grubo ponad 60 letnim życiu, nie spotkałem lekarza z tak negatywnym podejściem do pacjenta. Buta, arogancja i brak profesjonalizmu, to tylko niektóre przymiotniki określające w/w dr. nauk medycznych w stosunku do pacjenta.

Dzisiaj byłam w przychodni u dr. Muchy, bardzo polecam lekarza. Doktor dokładnie wszystko mi wytłumaczył, zbadał, sprawdził wyniki. Wcześniej leczyłam się prywatnie, ale nikt do tej pory nawet prywatnie nie poświęcił mi tyle czasu.

Przychodnia zmieniła mi lekarza endokrynologa na doktora Mucha, ponieważ poprzedni lekarz zwolnił się. Miałem stwierdzone wole guzowate tarczycy. Po wycięciu mi tarczycy okazało się, że usunięto mi tarczycę wraz z nieinwazyjnym nowotworem tarczycy. Doktor Sławomir Mucha sam osobiście zarejestrował mnie do Szpitala w Zgierzu ( koło Łodzi ) w celu zbadania między innymi, czy nie mam przerzutów. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta, że lekarz osobiście zarejestrował mnie do szpitala na oddział medycyny nuklearnej . Dopasował dobrze dawkę euthyroxu, obecnie 300 jednostek. Wyniki dzisiejsze tarczycowe w normie ...

Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta, że lekarz osobiście zarejestrował mnie do szpitala na oddział medycyny nuklearnej . Dopasował dobrze dawkę euthyroxu, obecnie 300 jednostek. Wyniki dzisiejsze tarczycowe w normie .Polecam lekarza.

Jest mi bardzo smutno, że dr Mucha odszedł z Kościerzyny . Bardzo kompetentny lekarz, na wszelkie pytania odpowiadał wyczerpująco. Nie chciał zwiekszać dawek, bo jak mówił : większa może mi zaszkodzić w szczególności na serce. Miły i przyjazny.

Najgorszy lekarz jakiego znam. Chodziłam do niego przez trzy lata i czułam się coraz gorzej. Gdy zaczynałam leczenie u niego czułam się świetnie z Haszimoto. Przepisywał leki bez robienia badań. W październiku 2015 byłam na ostatniej wizycie bardzo słaba, zmęczona, bóle mięśni, wiecznie śpiąca, a on mi na to powiedział, że jestem STARA (mam32 lata) i tak ma być. Więcej juź na żadną wizytę juź do chama nie zapisywałam się. Zaczęłam leczyć się sama. Zrobiłam dziesiątki badań prywatnie i wszystko jasne. Brak witaminy D3. Wynik poniźej 10. Endokrynolog, a tak ...

Najgorszy lekarz jakiego znam.
Chodziłam do niego przez trzy lata i czułam się coraz gorzej. Gdy zaczynałam leczenie u niego czułam się świetnie z Haszimoto. Przepisywał leki bez robienia badań. W październiku 2015 byłam na ostatniej wizycie bardzo słaba, zmęczona, bóle mięśni, wiecznie śpiąca, a on mi na to powiedział, że jestem STARA (mam32 lata) i tak ma być. Więcej juź na żadną wizytę juź do chama nie zapisywałam się. Zaczęłam leczyć się sama. Zrobiłam dziesiątki badań prywatnie i wszystko jasne. Brak witaminy D3. Wynik poniźej 10. Endokrynolog, a tak się tytułuje ten konował powinien zlecić oznaczenie tej witaminy.

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Pan doktor chyba zapomniał o najważniejszej zasadzie w medycynie czyli: po pierwsze nie szkodzić! Przepisywał tylko coraz większe dawki euthyroxu, nie zwracając uwagi na inne moje problemy hormonalne. Gdyby nie to lekceważące podejście, udałoby się wcześniej wykryć chorobę jajników. Teraz, po kilku latach od pierwszej wizyty, śmiem twierdzić, że mam większe rozeznanie w swojej chorobie niż ten niby lekarz.

nie mogę narzekać, 5 moich wizyt i nie stwierdzam, że jest arogancki wręcz odwrotnie, miły, uśmiechnięty. Na pierwszej wizycie stwierdził co jest, potem wszelkie badania, skierowanie na usunięcie tarczycy. Bardzo ładnie ustawił leki, czuje się bardzo dobrze. Więc nie zgadzam się z tymi komentarzami.

Ten lekarz to DNO! Chamstwo, arogancja, buta, podnoszenie głosu na pacjenta, rzucanie papierami, wypominanie wieku. Kompletny brak szacunku dla pacjenta i dla problemów z którymi przychodzi. Powinien wylecieć na zbity ryj!

Ten lekarz to DNO!
Powinien wylecieć na zbity ryj!

Po prostu cham. Bezczelny gbur. Zero szacunku dla pacjenta. Wyżywa się na starszych, schorowanych ludziach. Nie polecam.

Po prostu cham. Bezczelny gbur.
Zero szacunku dla pacjenta.
Wyżywa się na starszych, schorowanych ludziach.
Nie polecam.