lekarz Sławomir Narożnik

Internista, Endokrynolog

Wczoraj byłam u Pana Doktora na wizycie w Przysusze po raz pierwszy. Lekarz godny polecenia.Uprzejmy,kompetentny.

Lekarz bardzo oschły. Nie dał wszystkiego powiedzieć w wywiadzie lekarskim mówiąc,ze to nie jego dział. Miałam wyjść z gabinetu bo był ordynarny i nie słuchał tego co mówię. Wizyta prywatna trwała 5 min. Zle wydane na własne zdrowie pieniądze.

Nie kompetentny nie ma pojęcia o diagnozie naciąga ludzi na pieniądze jego leczeniem powinna zainteresować się Izba Lekarska

Uprzejmy, miły lekarz. Wykrył u mnie nowotwór tarczycy w bardzo wczesnym stadium, podczas gdy inna lekarka leczyła mnie miesącami na Hashimoto, które wcale nie było prawidłową diagnozą.

Nie polecam !!bagatelizuje chorobę,żle stawia diagnozę,nieuprzejmy,wręcz ordynarny itd...xd,xd,xd,xd,xd