dr hab. n. med. Sławomir Olek

Powiem tak... Nie wyobrażam sobie, by ciąże prowadził i poród odbierał doktor Olek. Jest on świetnym specjalistą, ale co jest też ważne cudownym człowiekiem. Zawsze z uśmiechem wita pacjentkę, uśmiecha się, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze odbiera i służy radą i pomocą. Nie wyobrażam sobie, by 2 ciąża była prowadzona przez kogoś innego jak przez dr. Olka! Z czystym sumieniem i ręką na sercu polecam Pana Doktora.

Powiem tak...

Naprawdę bardzo dobry lekarz wysłucha przepisze odpowiednie leki dobierze prawidłowe tabletki antykoncepcyjne nie to co inni lekarze przepisują na odczepnego nie zależnie od zdrowia pacjentek.Przejmuje się również samopoczuciem i doradza co będzie dobre a nie zmusza do danych tabletek.Naprawdę jest godny polecenia innym pacjentkom.

Jest perfekcyjny. Wtedy, gdy występują rzeczywiste problemy a nie konieczność przepisania tabletek antykoncepcyjnych czy dopochwowych to tylko ON. Dzięki niemu mam upragnioną córeczkę, a poprzednio byłam u tylu lekarzy w wielu znanych ośrodkach.