Sławomir Owczarek

Super lekarz, uśmiechnięty, miły i naprawdę widać że jest lekarzem z powołania i zna sie na swoim fachu , jako pierwszy ginekolog z wielu powiedział mi ,że moje bolesne miesiączki i inne dolegliwości to choroba a nie urok jak mówiła reszta.

Dr. Owczarek prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona, konkretny, delikatny a przy tym bardzo miły. Naprawdę polecam

Zawsze chodzę na NFZ. Lekarz na medal. Miły,sympatyczny i usmiechnięty. Przy takim człowieku stres znika i w pozytywnym dodatku człowiek po wizycie wychodzi uśmiechnięty.

nie pomógł mimo wielu wizyt, naciąga na kasę, zwraca się po imieniu, wizyta trwa tak długo, że czas oczekiwania na swoją kolej przeciąga się do kilku godzin :/

Świetny lekarz!:) Super podejście, bardzo sympatyczny, wzbudzjący zaufanie. U niego w gabinecie można czuc się bardzo swobodnie, a do tego poświęca pacjentce dużo czasu! Ode mnie mega pozytyw:)

świetny lekarz z dużym poczuciem humoru wizyty u niego bez stresowe pełen profesjonalizm bardzo uprzejmy i życzliwy

Niestety brak kompleksowego myślenia i chyba lekka zarozumiałość powodują, że pan dr wpędza z jednej choroby w drugą. Sam z siebie nie zleca badań, nie bardzo słucha tego, co mówi pacjentka uważając, że i tak nic mądrego nie powie. Niestety mi nie pomógł mimo kilku wizyt a wręcz zaszkodził :( Plusem jest przystępna cena za wizytę prywatną. Nie podoba mi się także zwracanie się do pacjentek na Ty, tym bardziej, że i tak ich nie pamięta.

Świetny lekarz zawsze uśmiechnięty miły spokojny wzbudzający zaufanie..gorąco polecam..ideał ;)

Pierwszy dr na którego nie znalazłam "haka" (po cesarce i kłótniach z dr Prusem, kontakcie z czarującym, mega humanitarnym dr Pasiecznym i kilkoma jeszcze):) Te "raczej tak" w mojej ocenie wynika z chęci zostawienia sobie rezerwy na ewentualne "ale":). Lekarz z profesjonalnym podejściem, komunikatywny, dokładny, elastyczny i nastawiony na pacjenta - takie nastawienie zaobserwowałam dotychczas jedynie podczas wizyt prywatnych u ginekologów (wtedy wiele lekarzy jest "super" mając przy tym oczy w kolorze srebrny metalik o kształcie litery S). Zawsze uśmiechnięty, z poczuciem humoru, życzliwy, taki... "do rany przyłóż" :). Prawdę ...

Pierwszy dr na którego nie znalazłam "haka" (po cesarce
Zawsze uśmiechnięty, z poczuciem humoru, życzliwy, taki...
"do rany przyłóż" :).
Prawdę mówiąc - pomimo mojej głęboko zakorzenionej nienawiści do szpitali chyba nie obawiałabym się już tak wylądowania
w jednym z nich gdybym miała tam takiego lekarza.
Polecam wszystkim kobietom a w szczególności zestresowanym dziewczynom, które mają przed sobą pierwszą wizytę
u ginekologa:)