Sławomir Piotrowski

Gdynia
54,516567318,52411660 602 66 94 15

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
22 opinie

dr.Piotrowski jest świetnym fachowcem.Najważniejsze że skutecznym bo o to chodzi.Ma wielu pacjentów a to o czymś świadczy.Nie dziwię się że czasem nie odbiera albo prosi dzwonić wieczorem.Tłumaczył wszystko o co zapytałam i bez pośpiechu jak inni a przy tym wykazywał ogromną wiedzę.Gorąco polecam.

Nie polecam! Odradzam! Jest nie uprzejmy, nie mozna o nic sie dopytac bo czas go nagli, nic nie wyjasnia, daje wydruk z drukarki i wyprasza z gabinetu. Za taka ogromna kwote wizyty:(( i 5-cio minutowa wizyte, z tego 4 minuty dr pisze na komputerze:( porazka, juz nigdy nie bede jego pacjentka! odradzam:( dodzwonic sie nie idzie, ciagle mu sie przeszkadza:( w czasie wyzyty odbiera telefony! Porazka!!

Lekarz bardzo kompetentny.Wyleczył syna z długotrwałego niedosłuchu. Skuteczny. Z bardzo wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do każdego pacjenta. Polecam.

Duży autorytet wśród pacjentów i wiele dobrych opinii.Zwierzając opinii innych ludzi wybrałam się do doktora dwa lata temu z z synem 1,5 roku, który ciągle choruje na katar i jest alergikiem wtedy medykamenty doktora super pomogły. Teraz syn ma 3,5 roku i skierowanie na wycięcie migdałów. Pojechaliśmy do doktora po pomoc i opinię. Doktor stwierdził coś zupełnie innego niż wszyscy do okoła że nie trzeba ciąć migdałów. Uwierzyłam mu i stosujemy jego leczenie ale w tym czasie syn dalej choruje pediatra ręce umywa bo nie wie już czym go leczyć dzwoniąc do doktora po pomoc bardzo się rozczarowałam bo powiedział że dzieci leczy się u pediatry a choroba jest skutkiem polivaciny i o co mi chodzi. Ciężki lekarz bo traktuje pacjentów jak głupków. Może i jest super specjalistą ale nie polecam bo nie da się z nim rozmawiać i pytać o wszystko traktuje pacjentów jak niedouczonych głupców a przecież on od tego jest by wszystko tłumaczyć Ja niepolecam!!!!!

Najlepszy z najlepszych, konkretny i skuteczny.. polecam goraco

Zdecydowanie polecam. Świetny specjalista. Czsem może mieć gorszy nastrój, to w końcu nie robot, ale pacjentów ma bardzo wielu. Jest rzeczpwy i konkretny, co niektórzy mogą odbierać jako oschłość czy nieuprzejmość. Wyprowadził mojego synka z ciągłych problemów z trzecim migdałem. Inny laryngolog juz chciał nas umawiać na wycięcie. Dr Piotrowski odradził zabieg - jako usunięcie wyłącznie skutku a nie przyczyny problemu. Zanim zaczęliśmy leczyc synka (4 lata) u Dr Piotrowskiego przeszliśmy 4 razy zapalenie ucha w ciągu 4 miesięcy, juz była groźba uszkodzenia słuchu. Od czasu rozpoczęcia leczenia - 3 miesiące - NIC. Dr stosuje "stare" metody, własne pomysły, wyleczył też mojego męża z wiecznie zapchanego nosa, lania kropli i nawracających infekcji gardła - tu również leczył kompleksowo przyczynę, a nie sam skutek. Kuracja jest szczegółowo opisana i wydrukowana. Naprawdę warto.

Może i dobry z niego specjalista, ale nieprzyjemny w obejściu, kupę kasy bierze od tłumów osób, a nie stać go na sekretarke. Żeby sie do niego umówić trzeba sie dobijać telefonem i kazdy moment jest zły, bo " akurat ma pacjenta", szkoda pacjenta i osoby dzwoniącej.

Jedyny laryngolog,któremu ufam, znakomity specjalista, prawdziwy lekarz, nie biznesmen!

Lekarz jak najbardziej kompetentny, jednakże nieuprzejmy i rzeczowo traktujący pacjenta. Gdy po operacji zapytałam o dalsze postępowanie wspominał o konieczności kolejnych zabiegów jednak z każdą kontrolą zmieniał zdanie, a teraz już nie ma w ogóle mowy o operacji poprawiającej słuch. Na jedną z moich próśb dr odpowiedział: 'nie po to ja studia kończyłem...' Uważam, że lekarz powinien mieć podejście do pacjenta nie tylko wtedy gdy przyjmuje go prywatnie.

Kompetentny,bardzo miły i uprzejmy, podchodzi z wielkim szacunkiem i zrozumieniem do pacjenta. Bardzo jestem mu wdzięczna za leczenie mojej rodziny. Polecam każdemu.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, a przed wszystkim konsekwentny w działaniu. Nie poddaje się w leczeniu pacjenta.JZ

Fantastyczny!zgadzam sie, ze to zapracowany i ciagle doksztalcajacy sie doktor- jest to lekarz, ktory uratował moje dziecko przed wycieciem migdalow i wyprowadzil z ciaglego zapalenia ucha i gardla. Dla mnie najwazniejsze jest to, ze jest rzeczowy i jesli jest nagla choroba, zawsze znajdzie czas na wizyte lub porade przez telefon. Gdyby mu chodzilo tylko o pieniadze, jak sugerowal ktos w wypowiedzi ponizej, to brałby wiecej za wizyte, a koszty w porownaniu z innymi sa bardzo niskie- prosze porownac:-) generalnie, baardzo polecam

wspaniały fachowiec ,człowiek bardzo kompetentny , zapracowany cały swój czas poświecający pacjentom , obserowowałam pracę doktora zaróno na oddziale jak w domu i wiem że cały czas poświeca pacejntom rzetelnie ich lecząc. DLTEGO TEŻ WIDZĄC JAK CIEŻKO PRACUJE NIE OCZEKUJE ŻE BEDĄC PRZECIEŻ NIE JEDYNYM PACNETEM DANEGO DNIA BEDZIE CAŁY CZAS UŚMIECHNIETY MIŁY I ROZMOWNY ON PO PROSTU NIE MA NA TO CZASU I JA TO W PELNI ROZUMIEM. POLECAM GO BO JEST WSPANIALYM FACHOWCEM I PRZYTWRACA DOBRE IMIE ZAWODOWI LEKARZ , DZIŚ NIESTETY TAKICH JUZ NIE MA

Mi jak mojej poprzedniczce,wiele osób polecało dr Piotrowskiego. Niestety, mi również nie podpsował on zupełnie. Po pierwsze gdy zadzwoniłm, żeby umówić się na wizytę, oburzył się i okrzyczał mnie, że dzwonię nie w porę. Ale mimo to umówiliśmy się do niego. Chodziliśmy na wizyty z moim 4-letnim synkiem,który ciagle choruje na zapalnenie gardła i anginy. Dr przepisywał mu robione kropelki do nosa i na grdło, które raz działały,a raz nie. Doktor wogóle nie tłumczy metod leczenia,jest nieprzyjemny.. Gdy prosiłam o jakieś wyjaśnienie tylko się oburzał i nic nie odpowidał. Ponadto, umówiłam się z lekarzem, że gdy synek zchoruje mam dzwonić i bez względu na ilość umówionych osób nas przyjmie. Gdy zaistniała taka sytuacja, powiedział że nie ma miejsca i nas nie przyjmie. Jak dla mnie człowiek nastawiony tylko na pieniądze.

Lekarz którego wielu mi polecało- mi nie podpasował zupełnie. Co do jakości leczenia ciężko mi się odnieść-prowadził me dziecko kilka miesięcy i nie było ani lepiej ani gorzej, jednak co najbardziej mi nie odpowiadało kompletne nie słuchanie rodziców, człowiek zamknięty na wszelkie sugestie-wykluczał alergię syna którą potwierdzają testy, nie mogliśmy się dowiedzieć nic na temat leczenia. Zdecydowanie odradzam

Lekarz, któremu naprawdę zależy na pacjencie.

podziekowania dla p Piotra super doktorek nawet jak lezalem to sie opiekowal polecam!!!!!!!!!!!!!

Bardzo sie zawiodłam..., Pmoje dziecko pokasływało bardzo czesto, a w okresie wiosennym do lipca kaszel sie nasilał. Pan doktor "serwował" dziecku leki na alergie i sterydy podczas gdy okazalo sie (po wizycie u innego laryngologa - zupełnie przypadkowo), ze mala ma gronkowca złocistego. Wykazało to proste badanie..., wymaz z noska o ktory prosiłam doktora P., ale twierdził, ze to jest zbyteczne. Pan doktor budził moje zaufanie, wiec stosowałam sie do jego porad ale niestety objawy nie ustepowały. Konsultowałam sie ze znajomymi, którzy równiez korzystają z usług Pana doktora i wszyscy dostają ten sam zestaw leków: na alergie + sterydy ewentualnie jedno albo drugie. Z przykroscią pisze ten komentarz, bo darzyłam dr P. ogromnym zaufaniem.

tak, tak tak! super lekarz, super człowiek. bardzo polecam

Naprawdę świetny lekarz, znający się na rzeczy. Spokojny, opanowany a przede wszystkim konkretny i rzeczowy. Leczy skutecznie i stara się unikać antybiotyków gdy leczenie tego nie wymaga

Dziekuje Panie Doktorze za operacje " majstersztyk" mojego wujka. Gratuluje podejscia do pacjenta. Po prostu 'ludzki' lekarz. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam pana doktora. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Najlepszy laryngolog w Polsce północnej.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny