dr n. med. Sławomir Piotrowski

Laryngolog

3,9
3,6

01.10.2014

dr.Piotrowski jest świetnym fachowcem.Najważniejsze że skutecznym bo o to chodzi.Ma wielu pacjentów a to o czymś świadczy.Nie dziwię się że czasem nie odbiera albo prosi dzwonić wieczorem.Tłumaczył wszystko o co zapytałam i bez pośpiechu jak inni a przy tym wykazywał ogromną wiedzę.Gorąco polecam.

Aga

20.03.2014

Nie polecam! Odradzam! Jest nie uprzejmy, nie mozna o nic sie dopytac bo czas go nagli, nic nie wyjasnia, daje wydruk z drukarki i wyprasza z gabinetu. Za taka ogromna kwote wizyty:(( i 5-cio minutowa wizyte, z tego 4 minuty dr pisze na komputerze:( porazka, juz nigdy nie bede jego pacjentka! odradzam:( dodzwonic sie nie idzie, ciagle mu sie przeszkadza:( w czasie wyzyty odbiera telefony! Porazka!!

20.12.2012

Lekarz bardzo kompetentny.Wyleczył syna z długotrwałego niedosłuchu. Skuteczny. Z bardzo wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do każdego pacjenta. Polecam.

20.06.2012

Duży autorytet wśród pacjentów i wiele dobrych opinii.Zwierzając opinii innych ludzi wybrałam się do doktora dwa lata temu z z synem 1,5 roku, który ciągle choruje na katar i jest alergikiem wtedy medykamenty doktora super pomogły. Teraz syn ma 3,5 roku i skierowanie na wycięcie migdałów. Pojechaliśmy do doktora po pomoc i opinię. Doktor stwierdził coś zupełnie innego niż wszyscy do okoła że nie trzeba ciąć migdałów. Uwierzyłam mu i stosujemy jego leczenie ale w tym czasie syn dalej choruje pediatra ręce umywa bo nie wie już czym go leczyć dzwoniąc do doktora po pomoc bardzo się rozczarowałam bo powiedział że dzieci leczy się u pediatry a choroba jest skutkiem polivaciny i o co mi chodzi. Ciężki lekarz bo traktuje pacjentów jak głupków. Może i jest super specjalistą ale nie polecam bo nie da się z nim rozmawiać i pytać o wszystko traktuje pacjentów jak niedouczonych głupców a przecież on od tego jest by wszystko tłumaczyć Ja niepolecam!!!!!

30.05.2012

Najlepszy z najlepszych, konkretny i skuteczny.. polecam goraco

Najlepszy z najlepszych, konkretny i skuteczny.. polecam goraco

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gdynia"?

Wojciech Brzoznowski

Laryngolog dziecięcy
VITA- MED

Masztowa 8a
Gdynia

al. Wolności 40 (Stary Browar)
Lębork

Antoniego Abrahama 48a lok. 4