lekarz Sławomir Stawski

Bardzo się cieszę że trafiłam na Pana doktora jest to osoba bardzo życzliwa miła i kompetentna wie co robi i ma podejście do pacjęta a przytym nie jest nastawiony na kasę kiedy po operacji kolana spytałam czy może podjąć się dalszego leczenia mojego kolana bez wahania kazał zgłosić się na fundusz do przychodni a mógł przecież powiedzieć że owszem ale prywatnie .Uważam że jest to jeden z najlepszych lekarzy z ortopedów z jakimi się zetknęłam a było ich wielu .Dzięki Panie Doktorze, nie jest Pan cudotwórcą jak Pan sam mówi ale dla mnie jest Pan najwspanialszym lekarzem i człowiekiem .

Dobry kelarz, daje celne rady i odpowiednio kieruje leczeniem.

Dobry kelarz, daje celne rady i odpowiednio kieruje leczeniem.

Polecam jako bardzo dobrego specjalistę.

Polecam jako bardzo dobrego specjalistę.

Bardzo sympatyczny i sumienny lekarz,polecam go wszystkim.Pozdrawiam pana Doktora-dorota.

Polecam!!! Bardzo mądry człowiek. Lekarz marzeń!!! Niesamowicie ludzki, serdeczny, przyjazny i do tego nieziemsko elokwentny. Nie mówi co wie lecz wie co mówi... Imponuje mi!!!!

Nie mówi co wie lecz wie co mówi... Imponuje mi!!!!

Polecam wszystkim pana Sławomira Stawskiego bardzo dobry lekarz-konkretny operował mi reke,jestem bardzo zadowolony reka dochodzi powoli do zdrowia.polecam wszystkim tego lekarza

Polecam Pana Sławomira - dzięki niemu odzyskałem pełnię zdrowia i mogę cieszyć się dalej sportem po urazie kolana. Rewelacyjny człowiek! Miły, uprzejmy i kompetentny!! Polecam wszystkim!!! Dzięki Panie doktorze!!!, pozdrawiam Adam