lekarz Sławomir Szczurak

Polecam Pana doktora, wizyta bez presji czasu, wszystkie badania kompleksowo. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, a przy tym bardzo sympatyczny i wyrozumiały

Lekarz uprzejmy i rzeczowy wykonuje w poradni USG i kolposkopię więc nie trzeba było leżeć w szpitalu polecam.

USG wykonane na spokojnie, bez pośpiechu. Lekarz wszystko tłumaczy. Mój problem ustąpił po kilku wizytach. Agnieszka K.

Agnieszka K.

Polecam doktora. Kompetentny człowiek na odpowiednim miejscu. Podczas USG wszystko tłumaczy. Leczenie skuteczne, a to najważniejsze. Grażyna W.

Grażyna W.

Lekarz uprzejmy zlecone badania i wyniki wyjaśnione wszystko w porządku jestem bardzo zadowolona polecam Janka W

Polecam tego lekarza jak najbardziej , leczenie skuteczne , problem ustapił, badanie profesjonalne poświęcony czas odpowiedni .

Czas poświęcony odpowiedni badania wykonane włacznie z kolposkopia dzięki temu obyła się bez szpitala polecam

Lekarz sumienny jestem zadowolona z udzielanej porady mam wykonane badania czas poświęcony odpowiedni polecam tego lekarza

Lekarz kompetentny ,życzliwy kontaktowy , duża wiedza szybka poprawa po lekach badania zlecone USG wykonane dziękuje wdzięczna pacjentka

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora ,lekarz stawia bardzo trafne diagnozy , bardzo uprzejmy , taktowny , wykonuje na miejscu wszystkie badania zlecone leki przyniosły poprawe - jestem bardzo zadowolona z wizyty Polecam wszystkim - choć terminy sa odlegle warto czekac......

zlecone leki przyniosły poprawe - jestem bardzo zadowolona z wizyty
Polecam wszystkim - choć terminy sa odlegle warto czekac......