lekarz Sławomir Sztenc

Od 20 lat chodzę do dr. Sztenca na regularne wizyty. Trafiłam do niego po pierwszej ciąży, a po kilkunastu latach poprowadził drugą moją ciążę. W trakcie ciąży jak i w następnych latach dr Sztenc zawsze był bardzo profesjonalny i życzliwy. W sytuacjach nagłych nigdy nie odmawiał pomocy. Nawet pisząc wiadomości z prośbą o szybką poradę Pan Doktor zawsze odpisywał, a czasami nawet dzwonił, żeby skonsultować ze mną bieżący problem. Personel pracujący w gabinecie również jest bardzo profesjonalny i miły. Wracam do nich niezmiennie od lat chociaż teraz mam więcej kilometrów do przebycia :) Nie znalazłam jednak innego lekarza, który tak wspaniale opiekuje się swoimi pacjentkami :) Od kilku lat pacjentką dr. Sztenca jest również moja dorosła córka :) Polecam :)

Jeżdżę do Szubina z Torunia od 12 lat. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże. Podczas każdej wizyty przeprowadzane są dokładnie badanie USG, badanie piersi inne.Badania krwi i moczu tez można wykonac na miejscu, tak więc nie muszę ich robić w miejscu zamieszkania, co dla mnie jest dużym atutem.Zawsze mogę liczyć na wsparcie doktora jak i personelu, którzy udzielają rzetelnych informacji na każde zadane pytanie. naprawdę bardzo polecam Dr Sztenca.

Wizyta kontrolna, konkretny i rzeczowy lekarz, wszystkie potrzebne informacje przekazane pacjentowi w sposób jasny i oczywisty. Badania na miejscu, wyniki i rejestracja elektroniczna, za co zdecydowany plus

Byłam kilka razy z infekcjami i kontrolnie. Za kazdym razem nic nie widział,było wszystko dobrze. Nie potrafił dobrać odpowiednio leków - 3 razy zmienianie leków przy jednej infekcji. Moim zdaniem nie ma wystarczającej wiedzy jak na lekarza prywatnego. Podczas badania się go wypytywałam czy wszystko dobrze podczas robienia usg. Odpowiadał byle odpowiedzieć, dawał wyniki badań bez omowienia. Niczego się nie dowiedziałam, pomimo że był problem.

Lekarz godny polecenia. Miły kompetentny i dyskretny. Po leczeniu niepłodności zawdzięczam Panu doktorowi że mój synek pojawił się na świecie. Polecam wszystkim kobietą chcącym mieć dzieci.

Lekarz miły i wydaje się bardzo kompetentny. Ma specjalistyczny sprzęt. Ogólnie budzi zaufanie... do czasu. Wszystko było ładnie pięknie gdy nie byłam w ciąży. A w ciąży też wszystko wydawało się ok, dopóki nie okazało się,że z dzieckiem jest coś nie tak. Ufałam Panu Doktorowi,że jakoś rozwiążemy ten problem. Niestety zostałam pozostawiona sama sobie.

Leczy się u niego cała moja rodzina, a ja po paru ginekologach od siedmiu boleści także zostałam jego pacjentką. Już przy pierwszej wizycie dowiedziałam się więcej, niż przez te wszystkie lata. Doktor Sztenc nie traktuje pacjenta jak kolejnego nachalnego petenta, tylko jak człowieka. Polecam wszystkim panią, które pragną fachowej opieki.

Przez niego moja bratanica urodziła się martwa....

Przez niego moja bratanica urodziła się martwa....

Wspaniały lekarz :) Nie zamienię na innego :) POLECAM!!!

Wspaniały lekarz :) Nie zamienię na innego :) POLECAM!!!

bardzo szanuje Pana Doktora, jestem jego pacjentka 13 lat i na pewno nie zmienie go na innego lekarza