dr n. med.

Sławomir Woźniak

Ginekolog położnik

Gdzie przyjmuję
place 11

Sawy
Lublin
51,237603122,5238839502073833

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.6/5
Kompleksowość podejścia
4.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.2/5
Ilość poświęconego czasu
4.2/5
Uprzejmość
4.8/5
Godny polecenia
4.2/5
Średnia:
4.45
13 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Pan doktor Sławomir Woźniak jest lekarzem jak najbardziej wartym polecenia. Widać,że zawód swój wykonuje z powołania. Do doktora dojeżdżam co miesiąc 200 km, i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Wykazuję się wnikliwością, profesjonalizmem i życzliwością.

4,0/5

Lekarz bardzo w porządku, kompetentny, miły, zna się na rzeczy. Jedyny minus wszytko na wizytach jest szybko bo kolejne pacjentki czekają w poczekalni i brak prowadzenia kart pacjentek.

3,8/5

Duży minus za ekspresowe wizyty, badani z usg w sumie 10 min

4,5/5

Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałą córkę mimo ciąży z problemami.

3,3/5

Jestem pacjentką Pana Doktora już od kilku lat i jak do tej pory byłam bardzo zadowolona jednak ostatnio coś się zmieniło. Pojawiły się u mnie zmiany, które wymagają dłuższego leczenia. Pan Doktor przypisał mi leki i kazał przyjść za trzy miesiące. Tak tez zrobiłam. Jakie było moje zaskoczenie kiedy na wyznaczonej wizycie (nie wspomnę, ze musiałam czekać ok 1,5godz.) zapytał jakie brałam leki. Ile razy rodziłam i ile mam lat?!!!!!!! o zgrozo!!!!! przecież powinien to wiedzieć. Nie prowadzi żadnej statystyki, żadnych historii chorób ani leczenia i nawet warknął na mnie kiedy zupełnie nieświadomie podałam złe dane. dostałam skierowanie do szpitala na zabieg i muszę czekać kilka miesięcy.sądziłam, ze skoro zabieg będzie przeprowadzony w tym szpitalu, w którym pracuje Pan Doktor i przez Niego wykonany to mogę liczyć na bliższy termin. Niestety:( Coś się zmienia, dlatego ja tez zastanawiam się nad zmianą lekarza.

4,8/5

Bardzo polecam tego lekarza, jest miły, badania wykonywane są kompleksowo,gabinet elegancki z odpowiednim sprzętem.

5,0/5

Pan doktor prowadzi moją ciążę. Poleciła mi go koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Fakt, że prawie zawsze jest opóźnienie w przyjęciu ale wynika to z faktu, że doktor poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile wymaga jej przypadek, cierpliwie wszystko tłumaczy. Budzi zaufanie i potrafi stworzyć taką atmosferę, że można otwarcie z nim porozmawiać o wszystkich, nawet najbardziej intymnych sprawach, a przecież to wyjątkowo ważne u lekarza ginekologa. POLECAM

4,3/5

w porządku, kompetentny i uprzejmy, dobre podejście do kobiety

5,0/5

Świetny, prowadził moje dwie ciąże. Poleciłam go wielu koleżankom i one również są bardzo zadowolone.

5,0/5

bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, bardzo konkretny w diagnozie,udziela wyczerpujacych informacji,przeprowadza szczegoly wywiadu, dodatkowo rowniez pomocny w problemach zaburzen pozycia seksualnego,polecam przede wsZytskim dla mlodych dziewczat

4,8/5

Prowadził moją ciążę i od tego czasu jestem Jego pacjentką (6 lat). Znam wielu lekarzy ale ten jest naprawdę z powołaniem, nie znam tak wspaniałego człowieka jak Pan Dr Woźniak. Polecam Szczerze.

4,7/5

Doktor sympatyczny, kompetentny, empatyczny, wzbudza zaufanie. Felerem jest duża liczba pacjentek, zatem i przedłużający się czas oczekiwania na wejście do gabinetu. Co z drugiej strony świadczy pozytywnie o doktorze, że tak wiele kobiet chce być właśnie jego pacjentką.

2,8/5

Lekarz po prostu ze względu na dużą ilość zapisanych osób nie ma czasu dla pacjentki. Czeka się około 1 godziny na wejśćie do gabinetu.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat