Sławomir Woźniak

Lublin
51,237603122,5238839502073833

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
13 opinii

Pan doktor Sławomir Woźniak jest lekarzem jak najbardziej wartym polecenia. Widać,że zawód swój wykonuje z powołania. Do doktora dojeżdżam co miesiąc 200 km, i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Wykazuję się wnikliwością, profesjonalizmem i życzliwością.

Lekarz bardzo w porządku, kompetentny, miły, zna się na rzeczy. Jedyny minus wszytko na wizytach jest szybko bo kolejne pacjentki czekają w poczekalni i brak prowadzenia kart pacjentek.

Duży minus za ekspresowe wizyty, badani z usg w sumie 10 min

Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałą córkę mimo ciąży z problemami.

Jestem pacjentką Pana Doktora już od kilku lat i jak do tej pory byłam bardzo zadowolona jednak ostatnio coś się zmieniło. Pojawiły się u mnie zmiany, które wymagają dłuższego leczenia. Pan Doktor przypisał mi leki i kazał przyjść za trzy miesiące. Tak tez zrobiłam. Jakie było moje zaskoczenie kiedy na wyznaczonej wizycie (nie wspomnę, ze musiałam czekać ok 1,5godz.) zapytał jakie brałam leki. Ile razy rodziłam i ile mam lat?!!!!!!! o zgrozo!!!!! przecież powinien to wiedzieć. Nie prowadzi żadnej statystyki, żadnych historii chorób ani leczenia i nawet warknął na mnie kiedy zupełnie nieświadomie podałam złe dane. dostałam skierowanie do szpitala na zabieg i muszę czekać kilka miesięcy.sądziłam, ze skoro zabieg będzie przeprowadzony w tym szpitalu, w którym pracuje Pan Doktor i przez Niego wykonany to mogę liczyć na bliższy termin. Niestety:( Coś się zmienia, dlatego ja tez zastanawiam się nad zmianą lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza, jest miły, badania wykonywane są kompleksowo,gabinet elegancki z odpowiednim sprzętem.

Pan doktor prowadzi moją ciążę. Poleciła mi go koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Fakt, że prawie zawsze jest opóźnienie w przyjęciu ale wynika to z faktu, że doktor poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile wymaga jej przypadek, cierpliwie wszystko tłumaczy. Budzi zaufanie i potrafi stworzyć taką atmosferę, że można otwarcie z nim porozmawiać o wszystkich, nawet najbardziej intymnych sprawach, a przecież to wyjątkowo ważne u lekarza ginekologa. POLECAM

w porządku, kompetentny i uprzejmy, dobre podejście do kobiety

Świetny, prowadził moje dwie ciąże. Poleciłam go wielu koleżankom i one również są bardzo zadowolone.

bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, bardzo konkretny w diagnozie,udziela wyczerpujacych informacji,przeprowadza szczegoly wywiadu, dodatkowo rowniez pomocny w problemach zaburzen pozycia seksualnego,polecam przede wsZytskim dla mlodych dziewczat

Prowadził moją ciążę i od tego czasu jestem Jego pacjentką (6 lat). Znam wielu lekarzy ale ten jest naprawdę z powołaniem, nie znam tak wspaniałego człowieka jak Pan Dr Woźniak. Polecam Szczerze.

Doktor sympatyczny, kompetentny, empatyczny, wzbudza zaufanie. Felerem jest duża liczba pacjentek, zatem i przedłużający się czas oczekiwania na wejście do gabinetu. Co z drugiej strony świadczy pozytywnie o doktorze, że tak wiele kobiet chce być właśnie jego pacjentką.

Lekarz po prostu ze względu na dużą ilość zapisanych osób nie ma czasu dla pacjentki. Czeka się około 1 godziny na wejśćie do gabinetu.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny