dr n. med. Sławomir Woźniak

09.04.2013

Pan doktor Sławomir Woźniak jest lekarzem jak najbardziej wartym polecenia. Widać,że zawód swój wykonuje z powołania. Do doktora dojeżdżam co miesiąc 200 km, i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Wykazuję się wnikliwością, profesjonalizmem i życzliwością.

14.08.2012

Lekarz bardzo w porządku, kompetentny, miły, zna się na rzeczy. Jedyny minus wszytko na wizytach jest szybko bo kolejne pacjentki czekają w poczekalni i brak prowadzenia kart pacjentek.

10.08.2012

Duży minus za ekspresowe wizyty, badani z usg w sumie 10 min

Duży minus za ekspresowe wizyty, badani z usg w sumie 10 min

09.09.2011

Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałą córkę mimo ciąży z problemami.

Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałą córkę mimo ciąży z problemami.

14.11.2010

Jestem pacjentką Pana Doktora już od kilku lat i jak do tej pory byłam bardzo zadowolona jednak ostatnio coś się zmieniło. Pojawiły się u mnie zmiany, które wymagają dłuższego leczenia. Pan Doktor przypisał mi leki i kazał przyjść za trzy miesiące. Tak tez zrobiłam. Jakie było moje zaskoczenie kiedy na wyznaczonej wizycie (nie wspomnę, ze musiałam czekać ok 1,5godz.) zapytał jakie brałam leki. Ile razy rodziłam i ile mam lat?!!!!!!! o zgrozo!!!!! przecież powinien to wiedzieć. Nie prowadzi żadnej statystyki, żadnych historii chorób ani leczenia i nawet warknął na mnie kiedy zupełnie nieświadomie podałam złe dane. dostałam skierowanie do szpitala na zabieg i muszę czekać kilka miesięcy.sądziłam, ze skoro zabieg będzie przeprowadzony w tym szpitalu, w którym pracuje Pan Doktor i przez Niego wykonany to mogę liczyć na bliższy termin. Niestety:( Coś się zmienia, dlatego ja tez zastanawiam się nad zmianą lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak