lekarz Sławomir Wróbel

Laryngolog

Byłem u Pana doktora z dzieckiem w związku bólem ucha. Nie będę pisał o Jego kompetencjach a o chamskim zachowaniu i chamskich odzywkach do mojego 4,5 letniego dziecka. Pan doktor nie powinien nazywać się lekarzem dziecięcym. Zachowuje się, jakby sam nie miał dzieci, a jeśli ma to już im współczuję. Ostrzegam, nie korzystajcie z porad Pana doktora.

Bylam dzisiaj u Pana doktora. Bardzo mily czlowiek i zainteresowany pacjentem.Mam nadzieje, ze za kilka dni pozostana mi tylko wspomnienia o problemie z jakim znalazlam się u dra Wróbla. Polecam!

Witam Właśnie dziś miałam wizytę , gdzie doktor ściągał mi szwy i blaszki po operacji przegrody nosowej w Szpitalu nr 1 w Bytomiu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają ten problem i czeka ich operacja przegrody. Pan doktor Wróbel jest na prawdę doskonałym specjalistą , kompetentnym , ma spokojne podejście do pacjenta i do każdego podchodzi indywidualnie- jeśli miałam bym polecić komuś lekarza i ogólnie szpital to zdecydowanie polecam Bytom Szpital nr 1 z doktorem Wróblem, Fickiem oraz całą załogą pielęgniarską, która niesamowicie poświęca się pacjentom. Ja byłam po raz pierwszy ...

Witam
Właśnie dziś miałam wizytę , gdzie doktor ściągał mi szwy i blaszki po operacji przegrody nosowej w Szpitalu nr 1 w Bytomiu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają ten problem i czeka ich operacja przegrody. Pan doktor Wróbel jest na prawdę doskonałym specjalistą , kompetentnym , ma spokojne podejście do pacjenta i do każdego podchodzi indywidualnie- jeśli miałam bym polecić komuś lekarza i ogólnie szpital to zdecydowanie polecam Bytom Szpital nr 1 z doktorem Wróblem, Fickiem oraz całą załogą pielęgniarską, która niesamowicie poświęca się pacjentom. Ja byłam po raz pierwszy w szpitalu i byłam przerażona, natomiast "rozczarowałam" się w pozytywny sposób. Serdecznie dziękuje dr Wróblowi ,Fickowi oraz całej załodze szpitala.

Pan doktor operował moją przegrodę. Jest kompetentny i wszystko tłumaczy. Polecam.

niestety bardzo sie zawiodlam,zwlaszcza,ze byla to wizyta prywatna.lekarz stwierdzil ze mam stan zapalny gardla(co smieszne-przyszlam do niego wlasnie dlatego,ze od kilku miesiecy tego gardla wyleczyc nie potrafie),po czym przepisal krople do nosa..

Ja nie mam do doktora Wróbla żadnych zastrzeżeń "zrobił" mi przegrodę nosową i lepiej oddycham nie chrapię w nocy i świetnie się czuję w porównaniu do stanu przed operacją.

lekarz niekompetentny, nie znający sie na rzeczy,przez jego metody leczenia nie mogę od 6 lat poradzic sobie z choroba uszu.