Sławomir Zwolenik

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza i miła osobowość.

Serdeczne podziękowania dla doktora Zwolennika, za dobrze przeprowadzoną operacje i opiekę podczas pobytu w szpitalu. Pan doktor jest wspaniałym specjalistą, a także miłym i uprzejmym człowiekiem. To prawdziwy profesjonalista i szczerze wszystkim go polecam. Zofia M

Operowany staw biodrowy przez doktora Zwolennika. Znakomity specjalista. Godny polecenia. Bezinteresowny lekarz. Polecam gorąco !!

Operowany staw biodrowy przez doktora Zwolennika.

Bardzo NIEKOMPETENTNY lekarz. Moja mama złamała nogę (kość piętowa) a pan Zwolennik na podstawie zdjęć RTG orzekł stłuczenie stopy. Po 7 miesiącach - po zrobieniu rezonansu - okazało się, że jest to złamanie wieloodłamowe z obniżeniem kości. Pan Zwolennik (celowo nie nazywam tego człowieka doktorem) podczas wizyty nawet nie spojrzał na wynik rezonansu, tylko kazał smarować nogę maścią (siódmy miesiąc, noga ciągle bardzo spuchnięta, żadne smarowania żadnymi maściami dotąd nie pomogły). Mama od kilku miesięcy chodzi prywatnie na rehabilitację. Pan Zwolennik jednak uznał, że rehabilitacja nie jest konieczna (nie dał skierowania).

wyjątkowo uprzejmy lekarz,z poczuciem humoru,poświeca pacjentowi dużo czasu,bardzo dobry fachowiec.Polecam każdemu.

Wspaniały lekarz, kompetentny,miły.Wszystko świetnie wytłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi.To prawdziwy lekarz z powołania.Miałam szczęście,że trafiłam na takiego lekarza.

gburowaty i chamski! nawet względem starszych osób nie jest w stanie wykrzesać odrobiny szacunku,potrafi wręcz wyśmiać i obazić.lekarz to podobno zawód z powołania-pan zwolenik nie stara się leczyć tylko podaje kolejne terminy wizyt,z których nic nie wynika.nie odpowiada na pytania,nie wywiązuje się z obietnic danych pacjentowi,ignoruje pacjenta,załatwia w biegu i krzyczy żeby mu nie przeszkadzać bo on nie ma czasu! uprawia prywatę w czasie wizyt w poradni nfz-przyjmuje "swoich"pacjentów w pierszej kolejności a kolejka może czekać długimi godzinami.nie wiem skąd te dobre opinie,on traktuje ludzi jak bydło!

BARDZO DOBRY SPECJALISTA POLECAM KAŻDEMU

BARDZO DOBRY SPECJALISTA POLECAM KAŻDEMU

ja bylam z dzieckiem prywatnie.zbadal malca,wytlumaczyl.w kontakcie z pacjetem jest szorstki ale jesli chodzi o fach to zna sie na rzeczy.znajomi byli z dzieckiem u niego na nfz i bylo podbnie-lekarz szorstki ale kompetentny.moge smialo polecic.raczej nie robi roznicy jesli chodzi o pacjetow prywatnych i tych z nfz