lek. dent. Sławomira Gontarczyk

Chirurg stomatolog, Protetyk

2,7
2,2
2,7

Potwierdzam powyższe opinie. Mnie również potraktowała bardzo nieuprzejmie, mialam wrażenie, ze niepotrzebnie zawracam jej głowę, z wielką łaską wydusila kilka zdan w ciągu półgodzinnej wizyty, w dodatku w takim tonie jakbym niepotrzebnie przyszla. Odesłała mnie bez diagnozy oraz informacji o mojej sytuacji. Zmarnowałam 3 godziny na dojazd i pół godziny na wizytę na której nic się nie dowiedziałam, za to poczułam niechęć do niej juz w pierwszej minucie. Szkoda opłacać pakiet na takich 'specjalistow'

Pani Sławomira Gontarczyk jest świetnym fachowcem, teraz wstawiała mi dwa inplanty. Szybko, fachowo i profesjonalnie. Zdecydowałam się ponownie na ten zabieg , bo wiem ,że jest dobrym fachowcem i można mieć do niej zaufanie.

Pani poświęciła mi dość sporo czasu i napracowała się by wyrwać mi zęba. Co do uprzejmości to raczej neutralnie, prowadziła prywatne rozmowy telefoniczne podczas wizyty. Ale po za tym ok i jak coś to polecam. Nic nie bolało, wszytsko ładnie się zagoiło, tak więc fachowa robota :)

Pani stomatolog jest bardzo nieprzyjemną osobą nie tylko w stosunku do pacjenta ale i swoich pomocników. Wizytę załatwia szybko i powierzchownie.

Jako fachowiec to zna sie na robocie, ale jezeli chodzi o uprzejmosc i podejscie do pacjenta to z tym juz troche gorzej. Ja mialam dlutowana 8 i bylam zadowolona z pracy jaka wykonala bo moj przypadek byl skomplikowany, ale na nast. dlutowanie juz do niej nie pojde ze wzgledu na jej nie uprzejmosc. Placac 500 zl oczekiwalam innego podejscia do pacjenta, ale jako lekarz to jest naprawde dobrym fachowcem i zna sie na tym co robi.

Pani Doktor jest świetna. miałam duże problemy z uzębieniem ( brak 2 zębów - widoczny ). opowiedziała mi o wszystkich możliwościach - od najtańszych do najdroższych, pokierowała do ortodonty i na skaling. ja zdecydowałam się na implanty. zrobiła to szybko i naprawde bezboleśnie. teraz jestem juz po zakończonej części protetycznej i naprawde polecam. wcale nie takie straszne - drogo dość, ale efakt jest naprawdę warty takich pieniędzy i do tego to juz całkowicie stałe uzupełnienia.