dr n. med. Słwomir Janik

Neurochirurg

Pan dr Janik przyjmuje 3 minuty za 150 zł, przepisze wynik z prywatnie zrobionego RM i dopisze że "wypustki" nie wymagają leczenia jedynie zwyrodnienie bioder. Pacjentka (emerytowany pracownik służby zdrowia) z obustronnym porażeniem 3 stopnia po tygodniu dostaje skierowanie do szpitala na oddział chirurgii neurologicznej, ale od innego lekarza. Skoro wizyta trwa 3 minuty, bez badania, bez przeczytania opisu z SOR to tak to wygląda, inni pacjenci też się skarżą czyli to standard.

Trafilam do doktora Janika z wyciekiem ropnym z miejsca kraniotomii.Jestem po operacji zaklipsowania tetniaka muzgu.Zostalam potraktowana bardzo powaznie,od razu skierowal mnie na odzial neurochirurgi.Rane wygojono uniklam operacji ktora chciano wykonac.Bylabym okaleczona ponownie bym cierpiala.Jestem bardzo wdzieczna doktorowi.Jest to czlowiek cieply,usmiechniety daje poczucie bezpieczenistwa.,a napewno czlowiek na wlasciwym miejscu.Wiecej takich lekarzy.Polecam.Bardzo dziekuje.Pacjetka ze Slupska.

Uprzejmy,miły,konkretny. Wspaniały lekarz!!!

Uprzejmy,miły,konkretny.