Sobiesław Kaszowicz

Jestem bardzo zadowolona z leczenia przeprowadzonego przez dr Kaszowicza. Był to zabieg operacyjny w znieczuleniu miejscowym: Pan Doktor zadbał o mój komfort zarówno psychiczny jak i fizyczny w czasie każdej z wizyt i podczas zabiegu: dokładnie wyjaśnił na czym polega zabieg, udzielał informacji w trakcie jego trwania, odpowiadał wyczerpująco na każde moje pytanie, podczas całego procesu leczenia był uprzejmy, dowcipem rozluźniał atmosferę. Z przyjemnością mogę polecić tego kompetentnego i miłego Lekarza każdej kobiecie.

Dr. Kaszowicz to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Niezwykle kompetentny, a przy tym miły i niezwykle delikatny. Poświęca pacjentce dużo czasu, zawsze odpowiada na wszystkie pytania, rzetelnie wszystko tłumaczy. Mam pełne zaufanie do tego lekarza. W gabinecie sprzęt najwyższej jakości. Polecam każdej kobiecie!

Bardzo dobry lekarz a zarazem człowiek. Dr. Kaszowicz prowadził moją ciąże od samego początku. Trafiła do doktora przypadkowo i odrazu na pierwszym spotkaniu poświecił mi sporo czasu , wszystko dokładnie omawiając. Doktor Kaszowicz jest wspaniałym lekarzem ale też bardzo dobrym człowiekiem.Polecam doktora każdej kobiecie która ma opory przed pójściem do lekarza ginekologa - mężczyzny. Polecam w 100%

delikatny, rzeczowy i konkretny lekarz. odpowie na wszystkie pytania, polecam tego specjalistę bo warto mu powierzyć swoje zdrowie!

Do zmiany ginekologa na dra Kaszowicza przekonała mnie koleżanka. I nie żałuję - widzę różnicę. To była zmiana na lepsze. Cierpliwy człowiek i wykwalifikowany specjalista.

Sobiesław Kaszowicz to specjalista z najwyższej półki (i jeszcze wyżej). Pomijając zakres zawodowego profesjonalizmu (potwierdzam w 200%), to wspaniały człowiek. Pomocny, cierpliwy, po prostu "ludzki". Życzyłabym sobie z mężem, aby każdy specjalista, z każdej dziedziny był w choć 50% tak oddany pacjentowi jak Pan Sobiesław. Jest to lekarz, którego ZALECAM i POLECAM, bez zawahania wszystkim którzy poszukują dobrego/genialnego ginekologa/specjalistę/człowieka. Panie Doktorze pozdrawiam serdecznie i życzę wszechogarniającej, nieograniczonej obfitości tak w życiu prywatnym jak i zawodowym :)

Serdecznie polecam Pana Doktora! Dr Kaszowicz "prowadzi" mi ciąże i jestem niesamowicie zadowolona z opieki. Wspaniałe podejście do chcącej "wszystko i natychmiast" wiedzieć ciężarnej :) No i polecam USG u Doktora- jest bardzo dokładne a ja mam serie pięknych zdjeć maluszka :) Gorąco polecam Doktora, który lubi to, czym sie zajmuje :)

Serdecznie polecam Pana Doktora!
Gorąco polecam Doktora, który lubi to, czym sie zajmuje :)