lekarz Stanisław Bińkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wspaniały lekarz z powołaniem. Podczas każdej wizyty witając pacjentkę podaje dłoń na przywitanie. Odpowiada na wszystkie pytania, bardzo uprzejmy. Prowadzę u niego ciążę i jestem absolutnie zadowolona.

Wspaniały lekarz z powołaniem. Podczas każdej wizyty witając pacjentkę
podaje dłoń na przywitanie. Odpowiada na wszystkie pytania, bardzo
uprzejmy. Prowadzę u niego ciążę i jestem absolutnie zadowolona.

Jestem pacjentką dr Bińkowskiego od kilku lat. Własnie prowadził moją drugą ciążę. Co prawda pierwsza zakończyła się łyżeczkowaniem w 10 tygodniu,ale to oczywiście nie była wina lekarza. Bardzo delikatnie powiedział mi o problemie, wytłumaczył co teraz powinnam zrobic i ogólnie z dużą empatią podszedł do problemu. Pamiętam,że nie wziął nawet wtedy za wizytę gdy zobaczył jak przybiła mnie wiadomośc o obumarłej ciąży. Druga ciąża minęła bez komplikacji. Na każdej wizycie byłam poinformowana czego mogę się spodziewac, czułam się komfortowo. Pan dr jest miłym i przede wszystkim KOMPETENTNYM lekarzem. Polecam z czystym sumieniem.

Doktor Binkowski to naprawdę godny polecenia lekarz prowadził mi pierwszą ciążę był obecny przy porodzie mimo że kończył się jego dyżur i tak naprawdę dzięki niemu moje dziecko szczęśliwie teraz rośnie . takich lekarzy naprawdę powinno być więcej każdemu bym poleciła tego pana jest miły i zna się na swojej pracy

Zdecydowanie polecam Stanisława Bińkowskiego.Bardzo uprzejmy,kompetentny lekarz mam do niego zaufanie.Dużo poświęca czasu nawet w dni w których nie przyjmuje.Zna się na swoim zawodzie-ginekologi oraz kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotego.

Bardzo miły i kompetentny lekarz , polecam

Bardzo miły i kompetentny lekarz , polecam

Dzięki jego pomocy moje dziecko przyszło szczęśliwie na świat. Taktowny, kulturalny, ciepły, kompetentny. Dziekuję.

Bardzo kompetentny lekarz, chodzę do niego od 3 lat i jetem jak najbardziej zadowolona:) Gorąco polecam wszystkim przyszłym mamą i oczywiście wszystkim kobietą:)

Doktor Bińkowski to doskonały specjalista, który bardzo interesuje się swoimi pacjentkami, jest uczciwy i bardzo miły. Szczerze go wszystkim polecam.

polecam - chodzę od dwoch lat do pana doktora Binkowskiego i jestem zadowolona. Usuwał mi nadrzerke w swoim gabinecie (wymrażanie - super nic nie bolałao) i polipa w szpitalu - interesuje się swoimi pacjentami - przynajmniej ja nie moge nic na niego powiedziec