prof. dr hab. n. med. Stanisław Głuszek

Chirurg onkolog

Lekarz godny polecenia,uprzejmy,zaangażowany w chorobę pacjenta.Przyszłam ze skierowaniem na operację od innego lekarza przyjął mnie na oddział i zoperował a przede wszystkim był na dyżurze 24godz. po mojej operacji i zaglądał do mnie co chwilę.Chciałam nadmienić,że termin operacji przez telefon zmieniałam,a profesor powiedział,żebym sobie dogodny wybrała.To był pierwszy i jedyny lekarz tak miły i z powołania jakiego spotkałam w swoim życiu.Obawiam się ,że takiego już nie spotkam,po tym co się słyszy.Z całym sercem polecam prof.Głuszka.

Drodzy ludzie jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurgicznej to polecam Pana Profesora. Kompetentna osoba na właściwym miejscu. Opieka w WSZ w Kielcach kompleksowa i wykwalifikowana a Pan Profesor naprawdę zainteresowany swoimi pacjentami nawet w wolne przychodzi na oddział. Operował mojej mamie nowotwór żołądka.

Fajnie jest kiedy lekarz pomoże w cierpieniu, chorobie.Wtedy chwalimy GO, polecamy znajomym, traktujemy jak dar od Boga, że właśnie spotkaliśmy takiego człowieka w ciężkim dla nas okresie życia.Gorzej kiedy ten doktor nas rozczaruje, gdyż pracuje aby nas uzdrawiał a ciężki stan choroby nie dopuścił pomocy medycznej!Widzimy w lekarzu nieomylnego cudotwórce.A to tylko człowiek, chociaż w moim przekonaniu Profesor Głuszek to kilkoro ludzi w jednej osobie. Widziałem jak pracuje na oddziale i stwierdzam, że w jednej chwili jest w kilku miejscach. Takich ludzi powinno być po kilka osób na każdym oddziale!Profesor Głuszek udowodnił mi, że to co mamy w służbie zdrowia to nie wina systemu lecz mentalności ludzkiej.Dlatego z czystym sumieniem polecam korzystanie z wiedzy lekarskiej jaką posiada Profesor Głuszek! Rafał Kaczmarczyk Kielce

Zgadzam sie z opiniami. 7 lat temu moj tata mial przeprowadzona operacje przez p Głuszka i rzeczywiscie wtedy w 100% mogla bym polecic tego lekarza bo uratowal tacie zycie i naprawde byl mily, widac bylo jego zaangarzowanie i chec pomocy. w podziekowaniu nawet kawy nie chcial wziac. niestety taki byl kiedys i teraz juz sie wyrobil. 2 lata temu tata wrocil z zagranicy bo jego stan sie pogorszyl i z wynikami badan ktore robil tam udal sie do p Gluszka. kiedy zobaczyl ze badania robione byly nie w polsce nawet nie zbadal taty bo uznal ze skoro stac go na badania zagranica to ma duzo kasy i wzial skasowal tylko za wizyte ktora trwala moze 5 min albo nawet krocej. teraz liczy sie dla niego tylko kasa a czlowiek nie jest wazny. na dzien dzisiejszy nie polecam tego lekarza

wspaniały człowiek , lekarz- specjalista wysokiej klasy, bardzo dobre pogejście do pacjenta.

Profesjonalizm pod każdym względem. Podziwiam doskonałą organizację i poświęcenie samego prof.Gołuszki jak i całego Jego zespołu z Oddziału Chirurgii Ogólnej . Za wyjątkową i troskliwą opiekę nad moją babcią, zaangażowanie w proces leczenia i rehabilitacji. Anna Walczak Poznan

Anna Walczak
Poznan

liczy się tylko kasa, pacjenci są klasyfikowani nie wg choroby ale wg stanu majątku i pochodzenia

Jestem niezmiernie zawiedziona. Nie ważne, że za kilkusekundowe badanie zapłaciłam 150,zł...Człowiek nie potraktował mnie poważnie. Zalecił, abym przyszła do niego za rok, a przecież mój przypadek wymaga skomplikowanej operacji. Leczyłam się w Oxfordzie, tamtejszy szpital po szczegółowych badaniach skierował mnie na operację.Postanowiłam jednak kontynuować leczenie w rodzinnym szpitalu w Kielcach. I co? Lekarz zbagatelizował mnie całkowicie. Przepłakałam noc i długo nie mogłam dojść do siebie. Panu Głuszkowi najlepiej wychodzi wyciąganie kasy od chorych, niż leczenie ich.To przykre, ale prawdziwe! Postanowiłam zamieścić swój komentarz o p. Głuszku, żeby nikt nie łudził się więcej, że to szczerze oddany lekarz. Ilość pacjentów w poczekalni wcale nie oznacza, że jest on dobrym człowiekiem i lekarzem. Młoda mama.