lekarz Stanisław Horak

Z całego serca polecam Dr Horaka. Lekarz z ogromną wiedzą i z sercem na dłoni. Nastawienie ma ogromne znaczenie w leczeniu, od tego właściwie zaczyna się leczenie, a Pan Dr napawa ogromnym optymizmem. 4 lata straciłam u innego lekarza, Pan Dr pomógł mi błyskawicznie. Od pierwszej wizyty tchnął we mnie ogromne pokłady nadzieji. Daria - Mama 3.5 miesięcznego Stasia

Daria - Mama 3.5 miesięcznego Stasia

Anioł nie człowiek:) Wspaniały, najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam i jestem pewna, że nie spotkam lepszego. Za nic w świecie nie zmieniłabym na innego. Bardzo mi pomógł w moim skomplikowanym przypadku. Wspaniały bardzo bardzo mądry, cierpliwy i uprzejmy lekarz. Do tego delikatnie bada. Podziwiam nigdy nie byłam tak mile zaskoczona podejściem lekarza.

Dzięki dr Horakowi mam dwoje cudownych dzieci i żyję! Nie jest wylewny i przesadnie uprzejmy, ale co kto lubi... Byłam u doktora który na powitanie całował mnie w rekę i to była maskra... Kompetencje, konkret i efekty to najważniejsze dla mnie i to uzyskałam. Do tej pory kontroluję sie u dr Horaka, do nikogo innego nie mam zaufania. Ilość pacjentów to problem czasowy, ale to też świadczy o jego fachowości i o tym że chce nam pomóc i przyjmuje tyle osób. Miałam wizyty grubo po 12 w nocy, czasem czekałam 3 godziny, ale dr przecież pracował od rana.... Dziękuję

Podobno kiedyś znakomity lekarz ale chyba gdzieś po drodze woda sodowa uderzyła mu do głowy.. Primo: Pacjencji muszą płacić za niego alimenty - kosztowne badania tylko w drogim laboratorium jego byłej żony, z innymi nie ma co pokazywać się w gabinecie. Secundo: Pomimo moich wielokrotnych próśb i informacjach o przypadkach choroby w rodzinie, nie zdiagnozował u mnie oczywistego i prostego do wyleczenia problemu - zamiast tego wciąż wyciągał pieniądze na kolejne inseminacje (no cóż, nie od dziś wiadomo, że bardziej opłaca się leczyć niż wyleczyć). Tertio: niewybredne zachowanie wobec pacjentek. Byłam też kiedyś świadkiem sytuacji, gdy rozdrażniony wyszedł zapalić papierosa aby zaraz potem wrócić i przeprowadzać badania. Tylko pozazdrościć komfortu i wrażeń zapachowych..

Urodził nam sie syn dzieki jego pomocy. minusy to kwestie finansowe i nawal pacjentow powodujacy momentami przedmiotowe podejscie.

Lek bardzo dobry, mam córkę.Polecam.Niestety wizyty kosztuja dużo.Dzięki niemu ja jestem zdrowa i moje dziecko.Delikatnie bada,bardzo miły,żartuje.

To światowej sławy wybitny specjalista, jednak mna zajął sie po łabkach i bardzo niewachowo... nie zlecał potrzebnych badań, nie starał się szukać problemu moich dolegliwości... nie polecam... myślę, że jego czas juz chyba przeminał i sława także

do pana doktora na pierwsza wizyte czekalam prawie rok czasu ale uwiescie mi bylo warto mam piekna corke pozdrawiam pana doktora i zainteresowanych

polecam dzięki niemu mam dzisiaj sliczną córeczkę

polecam dzięki niemu mam dzisiaj sliczną córeczkę

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,jestem bardzo zadowolona że trafiłam na tego lekarza.