lekarz Stanisław Jaroszewicz

Radiolog, RTG, USG

Ciężko mi się zgodzić z negatywną opinią. Jesteśmy po USG tarczycy , Pan doktor wnikliwe wykonał badanie 13-latce Bardzo był przejęty wynikiem pokierował nas do dalszej diagnostyki. Objaśnił wynik choć nie była to konsultacja tylko zlecone USG przez lekarza z zewnątrz. Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i troski o pacjenta. Serdecznie wszystkim polecam i bardzo dziękuję za otoczenie nas opieką.

Ciężko mi się zgodzić z negatywną opinią.
Jesteśmy po USG tarczycy , Pan doktor wnikliwe wykonał badanie 13-latce
Serdecznie wszystkim polecam i bardzo dziękuję za otoczenie nas opieką.

Byłam dzisiaj u tego lekarza na USG jamy brzusznej i nie polecam. Badanie za które zapłaciłam 180 zł trwało niecałe 5 minut. Lekarz nie zauważył zmiany na wątrobie, którą również chciałam skontrolować przy okazji tej wizyty, dopiero kiedy się spytałam czy coś widzi, udało mu się ją zauważyć (zmiana 14 mm). Zmagam się z zaburzeniami odżywiania od dziecka, ponad 10 lat temu zdiagnozowano u mnie PCOS, w związku z czym mam nadwagę, z którą od lat walczę, mam również insulinoopornosc i problemy z gospodarką hormonalną, i teraz jestem w trakcie diagnostyki i badań, w celu wdrożenia dalszego leczenia, natomiast lekarz zasugerował mi, że ojojo chyba mam za duży apetyt i za bardzo sobie dogadzam, mam tańczyć rock&rolla 4 godziny dziennie i nie jeść słodyczy, a życie będzie wspaniałe. Takich porad wysłuchuję się zawsze i to za darmo, na płatnej wizycie u specjalisty natomiast wymagam odrobiny taktu i maksimum kompetencji, a u tego pana tego nie znalazłam. Odradzam.

Od około 20 lat, jako pacjent byłem i jestem diagnozowany przez Pana Doktora, chyba w pierwszym okresie jako opisujący zdjęcia Rtg w innym miejscu niż Szpital Grodziski, ale na pewno od 8 lat jako radiolog w Szpitalu. Nie często spotyka się lekarza, który ma tak pozytywny kontakt z pacjentem. Znajomość zawodu lekarza (USG)bardzo wysoka, jeżeli ośmielam się tak określić. Chciałbym osobiście podziękować temu Człowiekowi, ale zabrakło mi śmiałości. Prywatnie nie znam Pana Doktora Jaroszewicza.