lekarz Stanisław Jurkowski

2,7
2,6
2,2
2,2

Bardzo polecam dr.Jurkowskiego.Bardzo miły i konkretny lekarz .Jestem po operacji haluksa ,wszystko wytłumaczył,zawsze uśmiechnięty i miły.

Tacy lekarze jak pan Jurkowski powinni miec zakaz wykonywania zawodu . Brak empatii i calkowity brak szacunku do pacjenta.Mama dostala pilne skierowanie do ortopedy ,pani z recepcji powiedziala, by przyjsc do gabinetu ,to moze pan "doktor"przyjmie wczesniej ,bo na NFZ to termin dopiero na wrzesien .Mama poszla ,bylo okolo godziny 17ej ,(gabinet jest czynny do 18ej) ,nie bylo zadnego pacjenta ,pustka , pan "doctor " wyszedl i cytuje :"Nie moge pani przyjac ,bo musze sie zregenerowac ."Mama odpowiedziala ,ze nie ma jeszcze 18ej ,poza tym nie ma nawet jednego pacjenta ,bol jest silny ,ale to w ogole go nie obchodzilo .Za co placic takiemu pseudo lekarzowi ??Czy gdy bylaby to wizyta prywatna ,to moze regeneracja bylaby zbedna w tym przypadku ? Zapewne tak .Omijac takiego z daleko i nie tracic czasu na pseudo doktora .Jest wiele innych specjalistow.Panie "doktorze "WSTYD!

Wizyta prywatna.120 zl wyrzucone w błoto!Pan doktor popadł w rutynę albo brak mu dostatecznej wiedzy.Od dluższego czasu strasznie bola mnie stopy.Nie mogę chodzić.Pod kostkami torbiele,ktorych Pan doktor w ogóle nie zauważyl co jest dla mnie dowodem na brak szczególowego badania i brak empatii.Diagnoza Pana doktora to"zużycie materialu"i tyle w temacie!brak badania pod kątem płaskostopia!!nie dał skierowania na usg tych torbieli na ktore sama pod koniec wizyty zwróciłam uwagę.Czyli nogi mają mnie boleć i znikąd pomocy.Materiał ma się zużywać dalej aż przestanę chodzić:(

polecam lekarz bardzo dobry, godny zaufania,

polecam lekarz bardzo dobry, godny zaufania,

Lekarz wie o co biega jednak zwleka z operacją złamania wieloodłamowego piszczeli "bo się boi". po tygodniu leżenia odsyła do domu i każe przyjść za 2,5tygodnia. nie polecam.

Więdzę medyczną i umiejętności zawodowe pozostawiam bez oceny - ze wzgledu na niedostepnosc p. doktora i zadnej komunikacji z jego strony. Na prosbe o zmiane adresu zameldowania na adres zamieszkania na zleceniu na niezbedny sprzet medyczny do NFZ, zamiast poprawienia adresu,wypisal oswiadczenia na brzegu zlecenia o nastepujacej tresci: "UROCZYSCIE OSWIADCZAM, iz wnuczka p.XXX podaje, ze pani XXX zamieszkuje obecnie XXXX". Zlecenie takie mozna po takim oswiadczeniu wyrzucic do kosza. Zartobliwy tekst pana doktora pozostawie bez komentarza. Zdecydowanie nie polecam.

Ten pan minął się z powołaniem powinien zostać komiwojażerem

Ten pan minął się z powołaniem powinien zostać komiwojażerem

bardzo szybko bez słowa tłumaczenia coś pod noskiem sobie pan doktor pomruczał nie wiem czy jest kompetenty skoro niczego się od pana doktora nie można dowiedzieć wizyta trwała zbyt krótko żeby wywnioskować cokolwiek nie plecam

Nie polecam. Lekarz niekompetentny, nie bierze pod uwagę zdjęcia które było wykonane przez lekarza wykonującego zdjęcie. Twierdzi że powinno boleć i puchnąć.

mily i komunikatywny,prawidłowo przeprowadził artroskopię

mily i komunikatywny,prawidłowo przeprowadził artroskopię