lekarz Stanisław Korpacki

2,6
2,7
2,7
2,6

Miesiąc po opisanej przez doktora tomografii pacjentka zmarła. Opis "w normie" i "bez zmian".

żle opisuje zdjęcia MaMograficzne stosuje szablon mimo że na zdjęciu są widoczne zmiany Podpisany kontrakt z NFZ to tylko kasa dlA p.DOKTORA ALE TO SĄ NASZE PIENIĄDZE!!!! I PRZDE WSZYSTKIM NASZE ZDROWIE. PO CO ROBIĆ TAKIE ZDJĘCIA TO LEPIEJ JECHAĆ DO kRAKOWA TAM SUPER PODCHODZI SIĘ DO PROBLEMU.I TAM ZWIĘKSZYĆ KONTRAKT NA MAMOGRAFIĘ . zDJĘCIA SĄ OPISYWANE SUPER PACJENT MA 100% PEWNOŚĆ ŻE JEST ZDROWY. tAM NIE MA FIKCJI - ILU PACJĘTÓW W gORLICACH PO MOMOGRAFII U LEK,KORPACKIEGO NIE ŻYJE!! A ILE JESZCZE - SAMI WYKRYWAJA GUZKI W PIERSI ALE TO JEST ZA PÓŻNO uwaga!!!!!!!

Sam dr Korpacki jest bardzo miły, natomiast jego pracownicy na Piekarskiej bardzo niesympatyczni, a klienta traktują jak intruza, jak zło konieczne. Szkoda bo to daje obraz całego zakładu i odstrasza.

Bardzo uprzejmy!!! Kompetentny!!! Potrafi doradzic i co najwazniejsze nie zbywa pacjenta!!!

Bardzo dobry fachowiec. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. A co do uprzejmości- to nie spotkałem równie uprzejmego lekarza.

Bardzo dobry fachowiec. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi.
A co do uprzejmości- to nie spotkałem równie uprzejmego lekarza.

Niestety też nie mogę polecić.Diagnoza z USG i zdjęcia nerek zupełnie nietrafiona.Także RTG płuc zdiagnozowany niewłaściwie

Nie polecałbym tego lekarza...niestety,zawiodłem się. Przedewszystkim -nieuprzejmy.

Nie polecałbym tego lekarza...niestety,zawiodłem się.
Przedewszystkim -nieuprzejmy.