Stanisław Kozakiewicz

Chirurg stomatolog

Niepolecam tego stomatologa arogancki nie kulturaly zchamiały beszczelny nigdy w życiu niepolecam,wręcz miałam okazje wyjść z gabinetu zanim doszło do leczenia...

Jedyny chirurg u którego warto usuwać zęby , bardzo dobry specjalista z doświadczeniem .

Fantastyczny lekarz i człowiek. Wielkie doświadczenie i kultura osobista. Miałam usuwana ósemkę przez Doktora.Trwało to naprawdę chwilę. Jedyny lekki ból to zastrzyk. Zachęcam wszystkich do wizyt u Pana Doktora. Obecnie przyjmują w jednym miejscu z synem Maciejem- też chirurgiem i tworzą świetny rodzinny duet. Polecam w 100%.

Fantastyczny lekarz – doświadczony i kompetentny, merytoryczny. Pierwszy dentysta do którego NAPRAWDE nie mam obaw wracać. Ogromne doświadczenie które przekłada się na jakość usługi, pracuje szybko i czysto, ja osobiście nie zdążyłam się wystraszyć jak już było PO!. Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”. P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”.

P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

JAK WYRYWAĆ ZĘBY TO TYLKO U TEGO PANA. BĘDĘ POLECAĆ GO ZAWSZE BO RWAŁAM ZĄBKI U INNYCH LEKARZY A PÓŹNIEJ MIAŁAM STANY ZAPALNE.U PANA KOZAKIEWICZA NIGDY TAKIE RZECZY NIE MIAŁY MIEJSCA. MOŻE DOKTOR NIE JEST SUPER MIŁY ALE ON JEST LECZENIA ZĘBÓW A NIE BYCIA MIŁYM - MI TO WYSTARCZY :)

NAJLEPSZY LAEKARZ JAKIEGO POZANŁAM . CHIRURG KTÓREMU MOŻNA POWIERZYC BEZ OBAW SWOJE ZĘBY . SAMAM MAM DO EKSTRAKCJI ÓSEMKĘ I ŻAŁUJE ZE JUZ NIE MA MNIE W ZG BO TYLKO JEMU BYM POWIERZYŁA USUWANIE, POLECAM

wspanialy lekarz i czlowiek , wybitny chirurg tylko jemu powierzylabym swoje dzieci

Wspaniały lekarz , podejscie do pacjenta znakomite, chirurg stomatolog z powołania , najlepszy jakiego znam , polecam go serdecznie .

Dr jest bardzo miły a przede wszystkim dobry i kompetentny w tym co robi . poleciłbym go każdemu