lekarzStanisław Krupiński

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.2512345
16 opinii

• 5

Lekarz bardzo uprzejmy. Czasem lubi zażartować. Prowadzi moją ciążę od 10 tygodnia. Robi mi masę badań i cały czas pyta czy aby nic się nie dzieje. Na usg wszystko pokazuje i tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona i polecam go innym kobietom. Moim zdaniem jego wielką zaletą jest to że jest bezpośredni, bo jeżeli pacjentka o siebie nie dba to on jej napewno o tym powie. Chciałabym jeszcze zaznaczyć że chodzę do niego państwowo a nie prywatnie.

• 1

Odradzam tego lekarza potraktował mnie bardzo niegrzecznie będę składała skargę w tej sprawie.Na samym początku usłyszałam że zachowuję się jak stuletnia babcia.Jestem 10 miesięcy po porodzie,pan doktor nazwał mnie leniuchem,że mam słabe mięśnie brzucha jak robił mi usg zacytował widzę strach w pani oczach,na szczęście okazało się że jest wszystko w porządku.A na zapalenie jakie mam powiedział i co pewnie męża wina jak zawsze.Czuję się urażona i nie zamierzam tego tak zostawić.Uważam że teksty były nie na miejscu.Jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

• 1

moim zdaniem to nie lekarz tylko swinia! nikomu go nie polecam . lerzala ze mna w szpitalu kobieta ktora poronla po wypisanych przez niego lekach. ja te same leki dostawalam u innego lekarza na normowanie okresu. za to mnie po ostatniej wizycie potraktowal jak śmiecia. a skierowanie na jakie kolwiek badania dostalam w polowie ciazy. jaa na miejscu tej kobiety bym go zaskarzyła

• 5

To kochany, ciepły człowiek, któremu zależy na Twoim ZDROWIU bardziej, niż Tobie samej.

• 5

Lekarz godny polecenia :)miły, uprzejmy, tłumaczy odpowiednio chorobę.

• 5

W@itam wszystkie kobietki. Właśnie wróciłam od Pana Krupińskiego.Była to moja druga wizyta u ginekologa zarazem pierwsza u pana.I powiem Wam że jestem bardzo zadowolona.Pierwszy raz jak byłam u ginekologa miesiąc temu kobieta lekarz zbadała mnie tylko na fotelu stwierdzając,ze jest wszystko w porzadku.Natomiast Pan Krupiński zapytał mnie o wszystko , dokładnie. Był miły. Natomiast kiedy przyszła kolej na badanie na fotelu odrazu zobaczył że mam jakieś zakażenie . Jestem bardzo zadowolona i od tej pory będę tam chodzić :)Pozdrawiam

• 4

Doktor prowadził moją wcześniejszą ciążę i wszystko przebiegało tak jak być powinno. Zresztą nawet na zwyczajnym usg już w 16 tc dobrze określił płeć dziecka:)Dawał rady co do witamin, spożywanych pokarmów i ogólnego sampopoczucia. Ze zwolnieniem do pracy też nie miałam problemu - a najważniejsze, że wszystko było za darmo:) W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie, gdzie za wszystkie wizyty zapłaciłam masę kaski, do tego każde badanie w labolatorium kosztowało również swoją sumę, a w sumie prawie w niczym nie odbiegało prowadzenie mojej ciąży prywatnie z tą państwową u dr. Krupińskiego. Sumując - jeśli kobietki nie macie za wiele pieniędzy to ze spokojnym sumieniem polecam Wam państwowe wizyty w poradni u Krupińskiego:)

• 1

Kto go tak chwali niech zajdzie prywatnie i dowie sie jak umie wymyslac choroby i faszerowac lekami,a jak zrobi swoje to zbywa tlumaczac ze nie moze znalezc karty.Wychodzac na papierosa liczy pacjetki ile zarobi.

• 4

Lekarz godny polecenia :) Sympatyczny i jak trzeba to opisze problem i wytłumaczy co z tym zrobić.

• 1

zrobil na mnie wrazenie wrednego gbura ktory nie zna sie na tym co robi nigdy wiecej do niego nie pojde i innym kobietom tez nie radze

• 5

To bardzo dobry specjalista. Ma bardzo dobrą cechę jest punktualny, jeżeli zapisuje na daną godzinę to bada o danej godzinie, a różne to bywa w przypadku innych lekarzy nawet przy umówionych prywatnych wizytach

• 1

Moja pierwsza i ostatnia zarazem wizyta u tego lekarza była koszmarem. Miałam 17 lat i byłam dziewicą(o czym go poinformowałąm), moim problemem były bardzo bolesne miesiączki. Lekarz bardzo "kompleksowo" zabrał się do badania, bowiem dokładnie sprawdził mi piersi, kazał mi się rozebrać od pasa, a następnie do badania użył wziernika!!! Oczywiście wiecie co to znaczy... na szczęscie maiałam wyrozumiałego męża. Mimo iż mineło wiele lat, dla mnie każda wizyta u ginekologa to trauma...

• 4

Lekarz odpowiada na wszelkie pytania, za każdym razem bada na fotelu, u kobiet w ciąży kieruje się najpierw dobrem dziecka. Fakt-wizyta publiczna trwa krócej.

UWAGA .DOBRY JEST ALE PRYWATNIE BIEDAKOW TRAKTUJE JAK ZŁO KONIECZNE

• 1

Lekarz dość rutynowo podchodzący do pacjentki, nie wykonuje podstawowych badań na pierwszej wizycie, można odnieść wrażenie, że zależy mu na jak największej ilości przyjęć prywatnych. Z przebieralni na fotel trzeba "paradować" bez bielizny przez cały gabinet-bardzo upokarzające. Fotel nie osłonięty parawanem. Standardy białoruskie chyba.

• 5

Ten lekarz jest jednym z najlepszych specjalistow u jakiego bylam.Poswieca bardzo duzo uwagi pacjentowi tak wiec polecam jak najbardziej tego lekaza wszystkim kobietom

Gdzie przyjmuję

place 11

Putry 9
    Suwałki
    54,121344522,93597580 87 567 10 40

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat