dr Stanisław Legierski

Ortopeda

28.08.2012

Pan Doktor ma zawsze tłumy pacjentów,pracuje u nas ponad 25 lat,ale zawsze stara się wysłuchać i udzielić pomocy każdemu.Jest bardzo dobrym fachowcem,zawsze można na niego liczyć.Polecam go zawsze swoim znajomym

25.04.2012

średnio oceniam, jak na wizyte prywatną dużo wiadomości musiałem sam wyciągać, więcej dowiedziałem sie od Pani pięlęgniarki.

14.06.2011

Jestem pacjentem pana dr. Stanisława Legierskiego, jest świetnym lekarzem i specjalistą, stawia bardzo dobre diagnozy, nawet przed zdjęciem RTG lub MR, super dobiera zabiegi rehabilitacyjne i potrzebne ewentualnie lekarstwa.Jest przy tym wszystkim bardzo dobrym, życzliwym i spokojnym człowiekiem, ma wielki szacunek dla pacjenta i poświęca potrzebny czas!
Leczę się u pana dr w poradni w szpitalu.
Oby więcej było, takich lekarzy specjalistów!

24.05.2011

Składam najszczersze wyrazy uznania i zarazem podziękowania Panu dr Stanisławowi Legierskiemu za profesjonalnie przeprowadzoną operację. Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za to, że trafiłam do szpitala w którym pracuje wysokiej klasy specjalista. Operacja przeprowadzona przez Pana dr Stanisława Legierskiego oceniana jest przez zamojskich lekarzy jako dzieło ...

Operacja przeprowadzona przez Pana dr Stanisława Legierskiego oceniana jest przez zamojskich lekarzy jako dzieło sztuki, dzięki niej dochodzę do zdrowia i sprawności fizycznej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Nowy Targ"?

Podhalański Szpital Specjalistyczny
Szpitalna