Stanisław Lewalski

54,379213418,58940490 601 61 13 70
gabinet@okulista-lewalski.pl

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
13 opinii

Bardzo dobry lekarz z tz. powołania ,wysokie kompetencjie a do tego lubi swoich pacjentów i swój zawód.Szczerze polecam

Zdecydowanie polecam ! Jeden z lepszych okulistów w Trójmieście. Trochę się czeka w poczekalni, zazwyczaj są opóźnienia. Jednak warto czekać ! Profesjonalista w każdym calu.

najlepszy okulista u jakiego byłam, dysponujący rozległą wiedzą, cierpliwy, rzeczowy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, zawsze znajdzie czas w nagłych przypadkach.

Pan doktor S.Lewalski jest profesionalistą.Super lekarz polecam.

Rewelacyjny lekarz, mając chorobę - dystrofia rogówki jako pierwszy umożliwił jej weryfikację a był już chyba 8 lekarzem z rzędu do którego udałem się po poradę. Polecam

Potwierdzam wysokie noty tego Człowieka.Specjalista w każdym calu,na wizytę trzeba swoje odczekać, i są pewne opóźnienia godzinę lub dwie,ale przecież to jest prawdziwy lekarz,człowiek dla innych ludzi.Mam dużo szczęścia ,że trafiłem na tego specjalistę.Pozdrawiam!

Witam - Potwierdzam opinie wypowiadających. Pan Doktor Lewalski jest naprawdę lekarzem z powołaniem i ma odpowiednie podejście do pacjentów. Jedyny minus.... to czas oczekiwania na wizytę i opóźnienia "w komitecie kolejkowym" - staram się to tłumaczyć tym że "cały wzrok" i wiedzę skupia na swoich pacjentach nie patrząc jednocześnie na zegarek. Ja oczywiście lekarza nie zmienię. Na następną wizytę umówię się tak by... być pierwszym danego dnia :)

Jest bardzo dobrym specjalistą. Mam poważną chorobę oczu. Miałam przez niego robiony laser argonowy, każdą czynność komentuje dla uspokojenia nerwów pacjenta. Wreszcie trafił się profesjonalny lekarz, z powołania.

OCZEKIWAŁABYM ABY GODZINA WYZNACZONEJ WIZYTY BYŁA GODZINĄ WEJŚCIA DO GABINETU/CZAS OCZEKIWANIA PÓŁTOREJ GODZINY-TO DLA MNIE LEKCEWAŻENIE PACJENTA/NIE USŁYSZAŁAM SŁOWA -PRZEPRASZAM-NATOMIAST PACJENCI STALI MÓWILI ŻE TO U TEGO PANA NORMA/BYŁA TO WIZYTA PRYWATNA/JA JUŻ TAM NIE WRÓCĘ

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, uprzejmości i życzliwości. Byłam ze starszą osobą w której obudził chęć do życia, do działania w celu polepszenia komfortu życia. To bardzo wiele!!!

bardzo miły człowiek, przy tym profesjonalista

Pan Stanisław Lewalski jest świetnym lekarzem - kompetentnym, profesjonalnym i posiadającym szeroką wiedzę. Poza tym, co również istotne, jest to lekarz serdeczny, cierpliwy i łatwo nawiązujący kontakt z pacjentami. Swoją opinię opieram na latach leczenia - wszystkie wizyty oceniam na piątkę.

Bardzo dobry lekarz, pomógł w schorzeniach oczy mojemu tacie. Zawsze ma dla chorego czas.Polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny