dr n. med. Stanisław Malina

2,9
2,9

Totalny Koszmar! Nie daje dojść do słowa! Nie uprzejmy i bezczelny! Z całego serca nie polecam, jeśli chcecie aby wasze pociechy były sprawdzone przez lekarza to napewno nie tego.. Trzymajcie się z daleka..

Totalny Koszmar!
Nie daje dojść do słowa!
Nie uprzejmy i bezczelny!
Trzymajcie się z daleka..

Lekarz z powołania. Byłem leczony u niego za dziecka, a teraz Pan doktor leczył mojego syna. Dziękuję

Z moim dzieckiem byłam u wielu lekarzy, każdy miał inną wersje co do przyczyn dolegliwości mojego syna. Podawałam mu coraz to inne, bardziej wymyślne leki, ale żaden z nich nie przyniósł dłuższych skutków. Gdy natrafiłam na dr Malinę, On od razu wiedział jak nam pomóc. Po niemiłych doświadczeniach z wcześniejszymi lekarzami powinnam mieć i w tym wypadku obawy, lecz dzięki wyraźnemu doświadczeniu dr Maliny ich nie miałam. W pełni zaufałam temu lekarzowi i po podaniu przypisanych przez Niego leków, moje dziecko nie miało już kłopotów. Wielu z Was narzeka na ''opryskliwość'' doktora, ale ja uważam, że lepiej jest jak doktor nie chwali rodziców i nie głaszcze po głowach, aby przypadkiem ich nie urazić, tylko skupia się w pełni na leczeniu chorego i mówi konkretnie co można robić, a czego nie. W dodatku dr Malina jest jedynym lekarzem, który nie krytykował działalności wcześniejszych leczących chorego. Jego celem nie jest udowodnienie, że niektórzy nie wiedzą co robią. Serdecznie polecam, szczególnie tym, którzy mieli niemiłe doświadczenia z lekarzami! Zapewniam, że po tej wizycie będziecie usatysfakcjonowani!

Bardzo dobry lekarz Rozpoznaje choroby , z którymi inni lekarze nie dawali rady Obserwuje bacznie dziecko podczas wizyty, bada kompleksowo,daje silne leki , ale skuteczne ,bo w moim przypadku syropki nie skutkują .Może i jest trochę zarozumiały , ale ja do tego przywykłam i już sie nauczyłam jak z nim rozmawiać. Dokładnie tłumaczy co dziecku jest, jak długo potrwa leczenie , wiec nie wiem dlaczego ktos takie rzeczy pisze Moze nie pyta i liczy ze dr bedzie im czytal w myslach Ja POLECAM

szkoda słów zarozumiały i bezczelny ,przez tydzień nie chciał powiedzieć co jest dziecku w szpitalu pewnie sam nie wiedział dopiero na wypisie dowiedziałam się że to zapalenie płuc

Tragedia . przepisał dziecku o wiele za mocne leki. całe szczęście że pani magister w aptece zainteresowała się .Po wizycie u innego lekarza prawidłowe leki i dziecko po krótkim czasie zdrowe. ODRADZAM Dr. MALINĘ

Bardzo dobry lekarz. zna sie na rzeczy. profesjonalista

Bardzo dobry lekarz. zna sie na rzeczy. profesjonalista

Lekarz z powołania .Leczyłam u niego czwórkę swoich dzieci.Zawsze mogłam na niego liczyć że szybko wyzdrowieją byłam na Nim pewna Polecam!

Lekarz bez serca dla pacjenta.Wymyśla choroby dziecku byle tylko zatrzymać w szpitalu.Nie jest lekarzem godnym polecenia,nie chce użyć bardziej dosadnych słów na określenie tego człowieka bo musiałbym tu w najlepszym przypadku przekląć!Trzymajcie się z daleka od tego pseudo lekarza, wiem co piszę bo moje dziecko było u niego na oddziale i wyszło bardziej schorowane niż było przed.