Stanisław Michalak

Bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz.Prowadzilam u doktora dwie ciąże i w każdej czułam się bardzo zaopiekowania,jeżeli miałam jakiś problem to zawsze mogłam napisać do doktora.Doktor troszczy się o dobro pacjentek,na każdej wizycie panuje przyjazna atmosfera,a pacjentka może czuć się komfortowo.Jezeli miałabym prowadzić kolejną ciążę to z czystym sumieniem zgłoszę się do doktora.Z całego serca polecam Doktora Michalaka

Z całego serca polecam doktora! Kompetentny lekarz, który do pacjenta podchodzi z sercem. Dzięki doktorowi zaszłam w ciążę a podczas ciąży zostały wykonane wszystkie badania z bardzo dużą dokładnością.

Z lekarzem znam się nie długo 2 lata poznałam przypadkowo gdy w 2 ciąży w 1 trymestrze zaczęły się komplikacje i wylądowałam w szpitalu. Do dziś korzystam tylko z jego usług. Zawsze pamięta mnie po Nazwisku taka nasza tajemnica przez co mnie zapamiętał... Zawsze odbierze telefon doradzi i pomoże i przyjmuje od ręki jak dzieje się coś złego! Tylko doktora polecam jest sympatyczny i delikatny!

Jeśli ciąża przebiega prawidłowo wszystko jest super. Lekarz jest miły, sympatyczny, delikatny. Ja niestety nie miałam tyle szczęścia. Wszystko potoczyło się bardzo źle. Mam duży żal do lekarza bo kilka dni przed nieplanowanym rozwiązaniem byłam u niego na wizycie. Nie zbadał mi nawet długości szyjki macicy. Podszedł bardzo nieprofesjonalnie do tematu. W szpitalu, w którym ten lekarz pracuje już nie mogłam na niego liczyć. Będąc bez wód płodowych w 6 miesiacu ciąży nikt mimo błagań przez 20 godzin nie chciał mi zrobić nawet usg. Badania krwi miałam robione co dwa dni aż doszło do zakażenia wewnatrzmacicznego. Bardzo żałuje ze zaufałam i powierzyłam życie mojego Maleństwa doktorowi.

Polecam z całego serca ! Wspaniały lekarz ! Oby takich więcej. Bardzo miły. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco.

Konkretny lekarz ,bardzo dobry do prowadzenia ciąży .Polecam z całego serca. Bardzo uprzejmy odpowiada na wszystkie pytania bez problemu

Polecam. Uprzejme podejście. Troskliwość lekarza. Poczucie komfortu. Leczenie przebiegło pomyślnie.

W swoim krótkim żywocie miałam nieprzyjemność poznać wielu "specjalistów" z dziedziny ginekologii, którzy nakłamali na temat mojego zdrowia, nie umieli sobie poradzić z różnymi sprawami, prawidłowo zdiagnozować itp. itd. Pierwszym lekarzem który podszedł do mojej osoby w sposób indywidualny, rzeczowy, profesjonalny i dokładny był i jest Stanisław Michalak! Jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie i nie tylko swojej. Na każde nawet najdziwniejsze moje pytanie zawsze stara się znaleźć odpowiedź. Jest życzliwy cierpliwy i wyrozumiały. Zdaniem poprzednich lekarzy uchodziłam za bezpłodną. Nic bardziej mylnego :) Dr. Michalak w sposób profesjonalny poprowadził ...

Zdaniem poprzednich lekarzy uchodziłam za bezpłodną. Nic bardziej mylnego :) Dr. Michalak w sposób profesjonalny poprowadził moją ciążę. Zlecał wszystkie badania, nawet takie o których bym nie pomyślała. Reagował na każdą moją uwagę i na każdy najdziwniejszy ból jaki odczuwałam. Od razu po mojej uwadze miałam skierowanie na kolejne badania by rozwiać wszystkie wątpliwości. Każde usg było przeprowadzane w drobiazgowy sposób, dowiadywałam się o każdej rzeczy jaka była widoczna na ekranie, wyjaśniał wszystko w sposób zrozumiały i dbał o to by sprawdzić każdy widoczny organ maleństwa. Dodatkowo służył radą odnośnie przygotowania do porodu i na co zwrócić szczególną uwagę (gdyż nie miałam możliwości uczestniczyć w szkole rodzenia, więc wskazówki były cenne). Dodatkowo traf chciał że odbierał mój poród i nie wyobrażam sobie lepszego wsparcia niż te jakie wtedy od Niego uzyskałam.
Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują profesjonalnego rzetelnego i uprzejmego ginekologa !!

Ginekolog Stanisław Michalak to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Doktor wyróżnia się wielką cierpliwością do pacjenta, poświęca mu dużo czasu i uwagi. Cechuje go wielki profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, jest człowiekiem kompetentnym, zawsze życzliwy. Poświęca na badania klienta bardzo dużo czasu, jest dokładny, skrupulatny, zawsze doradzi. To pierwszy lekarz- ginekolog, u którego miałam okazję się badać, który zachwycił swoim podejściem do pacjenta. Jestem pacjentką Pana Doktora od dwóch lat . Polecam serdecznie.

Pan doktor Michalak to wysokiej klasy specjalista. Z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem jest pacjent. Życzliwy, skromny i zawsze kulturalny. Najwyższa jakość obsługi. Jestem pacjentką Pana Doktora od kilku lat i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam serdecznie. Godny zaufania.