Stanisław Misztal

50,70881323,27607730 84 639 18 90
smisztal@interia.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
12 opinii

Karierowicz, niech się zajmie leczeniem, a nie reklamą.

Pan Stanisław Misztal jest kompetentnym i uprzejmym lekarzem okulistą, poświęcał mi na każdej wizycie dużo czasu a zuważywszy symptomy innych schorzeń skierował do lekarza specjalisty. Jest godny polecenia osobom mającym problemy ze wzrokiem.

Wspaniały lekarz bardzo miły i konkretny. Chodzę do niego z dziećmi. polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo polecam tego okulistę.Kupiłam okulary na rynku +2 i bolały mnie oczy oraz głowa.Dopiero po dokładnych badaniach komputerowych doktor Misztal dobrał mi okulary w których rzeczywiście widzę niczym sokół.Do tego wykrył jaskrę,ale po lekach obraz mam coraz lepszy.

Znakomity specjalista. Po badaniu dna oczu skierował mnie do diabetologa, który potwierdził cukrzycę. Dzięki jednak wczesnej diagnozie pana doktora, biorę tabletki i czuję się dobrze. Polecam serdecznie takiego okulistę.

Cierpiałam na ciągłe błyski w oku które nasilały się.Dlatego zgłosiłam się do znanego doświadczonego specjalisty który od razu wykrył zagrażające odwarstwienie siatkówki i skierował mnie na laser.Po laserze i lekach od doktora błyski całkowicie ustąpiły.

Bardzo dobry lekarz. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i jest odpowiedzialny Polecam!

Dobry lekarz,Polecam!! Szybko i trafnie postawiona diagnoza, leki pomagają. Warto odwiedzić Pana Doktora!

Naprawdę warto leczyć się u doktora Misztala dużo mi pomógł i moim dzieciom. Dobry człowiek. Bóg zapłać za takiegi fachowca.

wspaniały lekarz znakomity fachowiec,człowiek który nie dzieli pacjentów na lepszych i gorszych,goraco polecam

Wspaniały lekarz, zawsze bada dokładnie i skrupulatnie przeprowadza wywiad co do stanu zdrowia. Jest skuteczny dobrze dobiera leki. Polecam kazdemu. Pozdrawiam pacjent.

Po wielu wizytach u różnych lekarzy okulistów w końcu znalazłem prawdziwego lekarza, który nie tylko ujął mnie swoim podejściem do pacjenta, ale także wnikliwie przeprowadził wszechstronne badanie mojego stanu zdrowia.Po otrzymanych lekach mój wzrok zdecydowanie się poprawił. Serdeczne dzięki Panie Doktorze!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny