lekarz Stanisław Misztal

Okulista

Opinii12

08.04.2013

Karierowicz, niech się zajmie leczeniem, a nie reklamą.

Karierowicz, niech się zajmie leczeniem, a nie reklamą.

Jerzy Kolano jerzykolano

27.07.2012

Pan Stanisław Misztal jest kompetentnym i uprzejmym lekarzem okulistą, poświęcał mi na każdej wizycie dużo czasu a zuważywszy symptomy innych schorzeń skierował do lekarza specjalisty. Jest godny polecenia osobom mającym problemy ze wzrokiem.

15.04.2012

Wspaniały lekarz bardzo miły i konkretny. Chodzę do niego z dziećmi. polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28.09.2011

Bardzo polecam tego okulistę.Kupiłam okulary na rynku +2 i bolały mnie oczy oraz głowa.Dopiero po dokładnych badaniach komputerowych doktor Misztal dobrał mi okulary w których rzeczywiście widzę niczym sokół.Do tego wykrył jaskrę,ale po lekach obraz mam coraz lepszy.

Pacjent60 jwojcik42

26.09.2011

Znakomity specjalista. Po badaniu dna oczu skierował mnie do diabetologa, który potwierdził cukrzycę. Dzięki jednak wczesnej diagnozie pana doktora, biorę tabletki i czuję się dobrze. Polecam serdecznie takiego okulistę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Zamość"?

Zacisze 21
Zamość

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Okulistyki Oko-Med Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Polna 9a
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W ZAMOŚCIU
AL. ALEJE JANA PAWŁA II 10.
Centrum Zdrowia PULS
Aleje Jana Pawła II 19
Zamość
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk"
ul. Józefa Piłsudskiego 1
Jarczów