dr n. med. Stanisław Mrozek

Ortopeda, Traumatolog

Lekarz z powołania, prawdziwy fachowiec, dobry człowiek, znany mi od ponad 30 lat ponieważ tyle lat ma moja córka a Pan dr leczył ją od niemowlaka.

Leczy od wielu lat moją rodzinę i znajomych, jedna osoba była nie zadowolona, mojego syna wyciągnął z kalectwa

Bardzo dobry leczyłem się u innego lekarza i nie wiedziałem co mi jest. Gdy polecono mi tego lekarza. Odrazu wiedziałem co mi jest polecam bardzo ma dobre poczucie humoru;>

Odrazu wiedziałem co mi jest polecam bardzo ma dobre poczucie humoru;>

jest skuteczny w podejściu do problemu, rozwiązania przedstawia jasno, decyzje podejmowane sa po dłuzszej rozmowie.

jest skuteczny w podejściu do problemu, rozwiązania przedstawia
jasno, decyzje podejmowane sa po dłuzszej rozmowie.

W 100% polecam wszystkim pacjentom co mają problemy ortopedyczne.

W 100% polecam wszystkim pacjentom co mają problemy ortopedyczne.

szuka tylko by cos przerznac a najlepiej czyjas zone ... wysyla obsceniczne swoje zdjecia mmsami a w smsach jest lepszy od tekstow w niemieckim pornosie... polecam innym mezom do obicia ryja

Świetny lekarz. Ma bardzo podejście do dzieci potrafi w jasny przejżysty sposób powiedzieć co dolega człowiekowi. Miły potrafi porozmawiać z pacjentem a nawet pożartować.

pan doktor to nie uczciwy człowiek, zamiast zajmować się leczeniem zajmuje sie przedstawicielkami medycznymi mając własną żonę podrywa czyjeś wydzwaniając do nich po nicach i wysyłając swoje zdjęcia. To fakt, chyba lepiej aby zajął się sobą bo coś nie tak z jego osobowością. No cóż może i lekarzem jest dobrym ale jak można ufać takiemu człowiekowi bez zasad i poczucia godności. MĄŻ

MĄŻ

Jestem bardzo zadowolona. Po roku chodzenia po różnych lekarzach w końcu trafiłam na dr Mrozka i po chwili wiedziałam, co mi jest. Zostałam w szybkim terminie wyleczona i teraz nie ma śladu po chorobie. Poza tym poczucie humoru i stosunek do pacjentów jest wzorowy, bardzo umila pobyt w szpitalu. Serdecznie polecam go każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy ortopedyczne. Lekarz godny zaufania.