lekarz Stanisław Pazio

Nie polecam. Doktor nie ma empatii, przyjmuje w pośpiechu, jest roztargniony, myli mu się, pomylił dawkę hormonów to się bardzo negatywnie odbiło na moim samopoczuciu i spowodowało dodatkowe krwawienia

Nie polecam, wizyty opóźnione, w pośpiechu, chaotyczne. Doktor niestety zupełnie nie zna się na chorobach sromu, co w moim przypadku o mało nie skończyło się tragicznie. Przysporzył mi z tego tytułu bardzo dużo bólu i pokazał swoją niekompetencję. Na szczęście w ostatnim momencie trafiłam na specjalistów na Karowej

Prowadził mi dwie ciąże, nigdy nie miałam uwag. Ginekolog godny polecenia, sprawdził się u mnie przez wiele lat. Zreszta u koleżanek tez.

wyśmienity lekarz, kompetentny, uprzejmy - same superlatywy

wyśmienity lekarz, kompetentny, uprzejmy - same superlatywy

Lekarz kompetentny i dbający o przyjemną atmosferę

Lekarz kompetentny i dbający o przyjemną atmosferę

Jestem pacjentką doktora od kilku lat, trafiłam do niego od innego konowala co chciał mnie operowac z kilka tyś zł w damianie a przez dwa tygodnie zamiast mi dawać leki na obkurczenie torbieli dostawałam czopki przciwbólowe i kazał mi czekać aż się zmniejszy, po 10 dniach moja mama zauwazyła zo biorę i kazała mi do niego wrócić, wtedy torbiel urosła a on chciał mnie kroic, znajomy polecił mi dr Pazio i ten w 10 dni załatwił sprawę niedrogim lekiem bez żadnej ściemy. Wizyty są szybkie ale i konkretne, zwyczajnie jesli ktoś chodzi się tam wypłakać to ma problem, mi dokor opowiada dowcipy podczas padania i jest delikatny, jesli mnie coś zaboli to widac, że i jemu jest przykro i przeprasza, przez ten czas nie było sytuacji, żeby nie pomógł. Dziś po kilku latach znów pojawiła się torbiel (kolejny raz) wobec tego zdecydował, że potrzebny jest zabieg, dostałam listę badań do zrobienia, sam wykona zabieg, to wspaniały człowiek i specjalista, polecam, pamiętajmy, zanim zaczniemy narzekać i przesadzać, że to ginekolog a nie psycholog!

Nie polecam, nastawiony głównie na pieniądze, nie poświęca zbyt dużo czasu, w sytuacji trudnej nie sprawdził się kompletnie.

Po pierwszym porodzie, podczas którego zmarło moje dziecko, w szpitalu nastraszono mnie, że to z winy genetycznej. Znajoma poleciła mi dr Pazio. Wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Zakwestionował diagnozę ze szpitala, słusznie zwracajac uwagę, że bez badań posekcyjnych nie mieli prawa nawet mnie tak straszyć. Podszedł do mnie kompleksowo. Był przy poprodzie mojej córki. Zawsze pamiętał moje imię, zawsze pamiętał szczegóły mojej "historii" - widać było, że świetnie się przygotowywał do wizyty. Zraził mnie raz, gdy oprócz prywatnych klinik, zaczął przyjmować w swoim prywatnym gabinecie. Z przewidzianych 20 minut, poświęcał mi 5 minut. Po dwóch takich wizytach (zwłaszcza, że starałam się o kolejne dziecko, a w między czasie przeszłam ciążę pozamaciczną) zrezygnowałam.

Doktor prowadził moje dwie ciąże z których jedna była zagrożona. Dzięki niemu udało mi się urodzić zdrowego synka

Doktor prowadził moje dwie ciąze, dodatkowo dwa razy był przy moich porodach (cc). Dla mnie jest najlepszym lekarzem na swiecie, dostepnym o kazdej porze dnia i nocy. Gdy przed porodem leżalam 2 tygodnie na oddziale patologii ciązy w szpitalu przyjeżdzal do mnie i sprawdzal czy wszystko ok. Nigdy nie zostawil mnie bez odpowiedzi, odbiera kazy telefon, rozwiewa wszystkie wątpliwosci (a tych w ciązy jest zawsze mnostwo). Na kazdej wizycie wykonuje badanie usg plodu, traktuje to badanie bardzo powaznie. Gdy ma jakis cien watpliwosci kieruje na dodatkowe badania. Moje dwie ciaze byly od poczatku zagrozone, kilkakrotnie trafialam zaplakana do niego do gabinetu lub do szpitala - zawsze pomagal sie uspokoic, a dzieki trafnym diagnozom i leczeniu udalo mi sie urodzic dwoch zdrowych wspanialych synkow.