Stanisław Płaziak

Głogów
51,651758816,07978960 76 834 64 60

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
9 opinii

Uratował mi życie jak byłam dzieckiem i jak jestem już dorosła! Jedyny taki lekarz jakiego w życiu spotkałam. Z powołania! Leczę się u niego od dziecka i cała moja rodzina. Naprawia błędy lekarzy, diagnozuje przyczynę i leczy raz i skutecznie. Myśli kompleksowo o całym organiźmie. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, posiada ogromną wiedzę, nie ma dla niego chorób na których się nie zna. Jest lekarzem dziecięcym, a mimo to leczy się u niego moja mama, ponieważ nigdzie indziej nie znalazła ratunku. Jedyny lekarz, do którego mam zaufanie. POLECAM

Lekarz, który w myśli. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Leczyliśmy dziecko (wtedy miał około pół roku) u dwóch pediatrów. Skutek był taki, że w jednym z przypadków diagnoza brzmiała, że syn ma atopowe zapalenie skóry a w drugim kontaktowe zapalenie skóry od ubranek. Żona została zwyzywana przez małego lekarkę, że go zaniedbuje... Po wizycie u pana doktora otrzymaliśmy skierowanie do laboratorium gdzie się okazało, że jest to gronkowiec złocisty, którym dziecko zostało zarażone w naszym szpitalu. Tak więc jest to dla mnie lekarz godny polecenia, gdyż zanim poda leki dziecku najpierw się upewnia czy postawił słuszną diagnozę. Reasumując 5 ode mnie dla pana doktora.

naprawia błędy innych lekarzy, zwraca uwagę na każdy szczegół choroby by leczyć ją kompleksowo a nie dużą dawką antybiotyku który powaliłby konia byle by zatrzymać rozwój infekcji, co potrafią robić inni lekarze dzieciom bez rzetelnego zbadania malucha polecam , nam pomógł bardzo sprawnie i w niejednym przypadku

NIE ZDIAGNOZOWAŁ CHOROBY.LECZYŁ DZIECKO PRZEZ ROK I NIE POSTAWIŁ KONKRETNEJ DIAGNOZY.

Lekarz pediatra- leczymy sie u niego całą rodziną 2+1

Bardzo dobry lekarz, co najwazniejsze szuka przyczyny chorób!!! U nas wystarczyło poł roku zeby Nasze dziecko moglo zapomniec o szpitalach i ciągłych infekcjach. Naprawdę polecam :)

Z czystym sumieniem polecam, moje dziecko dzięki temu lekarzowi żyje :)

Takich lekarzy powinno byc więcej,potrafi pomóc w najgorszych sytuacjach,

Polecam z czystym sumieniem!!! Ten lekarz uratował mi dziecko. Takich lekarzy nam brakuje!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny