lekarz Stanisław Płaziak

Jeden tydzień- 3 spotkania, 3 rożne diagnozy, 540 zł w sumie i wszystko jak się potem okazało blednę.Nie POLECAM !Najgorsze w tym wszystkim jest cierpienie dziecka spowodowane podawaniem niepotrzebnych leków.

NIE POLECAM!!!!!! O doktorze usłyszałam od innych osób, którzy mieli problem z dzieciakami i myślałam że jest sprawdzonym pediatrą. Okazało się inaczej !!!Moje dziecko po wizycie u dwóch innych specjalistów nie miało chorób ,które rzekomo wynalazł Pan Doktor. Ja zobaczyli dawki leków przepisane przez lekarza to stwierdzili że to są końskie ilości. MASAKRA.Oczywiście schemat podobny jak u wszystkich autoszczepionki, bo ewidentnie zakażenie bakteryjne.

NIE POLECAM!!!!!!

Prawdziwy lekarz z powołania! Leczę u pana doktora córeczkę a od pewnego czasu i siebie. Lekarze z Lubina bagatelizują objawy, nie wnikają w przyczyny, leczą na oko bez badań. Do dr Płaziaka trafiliśmy z polecenia gdy córeczka łapała groźne bakterie jedna za drugą a lubiński pediatra twierdził, że "minie samo, wyrośnie". Okazało się, że córeczka ma gronkowca MRSA który osłabia jej odporność. Pan doktor zebrał cały wywiad medyczny, co córcia przeszła, jakie leki brała co jej dolega. Postawił nam córeczkę na nogi, wyleczył z paskudztwa :) Już nie musimy czekać aż córcia z czegoś "wyrośnie". Lekarz z sercem na dłoni. Gdy mój internista nie dawał rady moim dolegliwościom również się udałem do Głogowa z pozytywnym rezultatem. POLECAM zwłaszcza gdy inne "mądre" głowy nie dają rady i rozkładają ręce. Oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania.

Uratował mi życie jak byłam dzieckiem i jak jestem już dorosła! Jedyny taki lekarz jakiego w życiu spotkałam. Z powołania! Leczę się u niego od dziecka i cała moja rodzina. Naprawia błędy lekarzy, diagnozuje przyczynę i leczy raz i skutecznie. Myśli kompleksowo o całym organiźmie. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, posiada ogromną wiedzę, nie ma dla niego chorób na których się nie zna. Jest lekarzem dziecięcym, a mimo to leczy się u niego moja mama, ponieważ nigdzie indziej nie znalazła ratunku. Jedyny lekarz, do którego mam zaufanie. POLECAM

Lekarz, który w myśli. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Leczyliśmy dziecko (wtedy miał około pół roku) u dwóch pediatrów. Skutek był taki, że w jednym z przypadków diagnoza brzmiała, że syn ma atopowe zapalenie skóry a w drugim kontaktowe zapalenie skóry od ubranek. Żona została zwyzywana przez małego lekarkę, że go zaniedbuje... Po wizycie u pana doktora otrzymaliśmy skierowanie do laboratorium gdzie się okazało, że jest to gronkowiec złocisty, którym dziecko zostało zarażone w naszym szpitalu. Tak więc jest to dla mnie lekarz godny polecenia, gdyż zanim poda leki dziecku najpierw się upewnia czy postawił słuszną diagnozę. Reasumując 5 ode mnie dla pana doktora.

naprawia błędy innych lekarzy, zwraca uwagę na każdy szczegół choroby by leczyć ją kompleksowo a nie dużą dawką antybiotyku który powaliłby konia byle by zatrzymać rozwój infekcji, co potrafią robić inni lekarze dzieciom bez rzetelnego zbadania malucha polecam , nam pomógł bardzo sprawnie i w niejednym przypadku

polecam , nam pomógł bardzo sprawnie i w niejednym przypadku

NIE ZDIAGNOZOWAŁ CHOROBY.LECZYŁ DZIECKO PRZEZ ROK I NIE POSTAWIŁ KONKRETNEJ DIAGNOZY.

Lekarz pediatra- leczymy sie u niego całą rodziną 2+1

Lekarz pediatra- leczymy sie u niego całą rodziną 2+1

Bardzo dobry lekarz, co najwazniejsze szuka przyczyny chorób!!! U nas wystarczyło poł roku zeby Nasze dziecko moglo zapomniec o szpitalach i ciągłych infekcjach. Naprawdę polecam :)

Z czystym sumieniem polecam, moje dziecko dzięki temu lekarzowi żyje :)

Z czystym sumieniem polecam, moje dziecko dzięki temu lekarzowi żyje :)