lekarz Stanisław Polewka

Chodziłam regularnie do tego Pana podczas ciąży (co miesiąc) oczywiście prywatnie, gdy trafałam do szpitala z bólami jednak dwa tygodnie po terminie,,,leżałam dwa dni bez skutku (gdzie szanowny Pan był wtedy zastepcą ordynatora), nawet nie przyszedł zobaczyć czy żyję. Nie polecam (chyba że idziecie po tabletki ) nic poza tym.

Jak dla mnie prawdziwy fachowiec super lekarz zaufałam 100% trzy cięcia profesjonalnie wszystko ok gorąco polecam

Trafiłam do tego lekarza z przychodni całodobowej, bo akurat miał dyżur na oddziale ginekologicznym w szpitalu. Byłam tydzień po urodzeniu syna z gorączką 39 stopni, z obrzmiałymi brodawkami piersiowymi i piersiami - typowe objawy zapalenia piersi. Niestety lekarz nie raczył mnie zbadac! Stwierdził, że to na pewno zapalenie dróg moczowych skoro byłam cewnikowana(bez badania oczywiście!)Kazał brac paracetamol i furanginum. Tydzień czasu miałam coraz to poprawe i nawroty gorączki, dreszczy i obrzmienia. W końcu poszłam prywatnie do innego lekarza, dostałam antybiotyk i piersi wróciły do normy... Dziewczyny omijac tego pana z daleka! (chyba, że macie wypchany portfel?)

Pacjent dla Pana doktora to człowiek, nie numer kartoteki... Szczery, miły i profesjonalny. Polecam!

jestem jego pacjentką bardzo długi czas i jeszcze mi się nie zdarzyło bym była potraktowana jako kolejny numerek zawsze poświęca mi odpowiedni czas podczas prowadzenia ciąży zawsze był bardzo miły, obecnie jestem po wizycie i już na wejście robimy cytologię dziękuję doktorze

Uważam, że ten lekarz jest kompetentny oraz można mu zaufać.

Uważam, że ten lekarz jest kompetentny oraz można mu zaufać.

Ten lekarz jest nieodpowiedzialny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten lekarz jest nieodpowiedzialny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!