lekarz Stanisław Ptak

2,6
2,6
2,9
2,4

Pierwszy raz wystawiam opinię lekarzowi, spotykałam się z różnymi, jak w każdym zawodzie są lepsi i gorsi fachowcy. Nie spotkałam się do tej pory z tak bezczelnym podejściem do pacjenta. Przychodnie podpisujące umowy z NFZ powinny być weryfikowane. Poszłam z zamrożonym barkiem. Lekarz nie zapytał o historię choroby, nie przeprowadził wywiadu ze mną, sprawdził podstawowy zakres ruchu i zajął się wypisywaniem, nie mówiąc co wypisuje. Zadał 4 pytania, gdzie mieszkam, gdzie poprzednio leczyłam drugi bark, w jakich godzinach pracuje i czym zajmuję się zawodowo. Otrzymałam plik skierowań na rehabilitację rozpisanych ...

Otrzymałam plik skierowań na rehabilitację rozpisanych na konkretne dni. Zaskoczyło mnie to, w przypadku obkurczającego zapalenia torebki stawowej rehabilitacja w formie ćwiczeń bywa niewskazana, zależy na jakim etapie jest choroba.
Moje zdziwienie było jeszcze większe, gdy po zejściu na zabieg dowiedziałam się, że rehabilitacja jest płatna. Lekarz nie zapytał czy zamierzam skorzystać z rehabilitacji płatnej w jego placówce, a całą wizytę spędził na wypisywaniu ręcznie skierowań z których nie planowałam skorzystać.
Piszę tą opinię, żeby kolejni pacjenci nie tracili czasu i zapisali się na wizytę u lekarza godnego zaufania, bądź chociaż kierującego na dodatkowe badania. Lepiej poczekać na wizytę niż stracić czas i zaczynać ścieżkę od początku.

Stanisław Ptak , lekarz który nie leczy, nie pomaga! Tylko zarobija pieniądze. Kompletnie nic nie poradził w moim przypadku: naprawił na swoje zabiegi, oczywiście płatne(nic to nie dało), ZERO , przyszedł po zabiegach do niego, znowu naprawił mnie jeszcze na 5 zabiegow. Ja nie zgodził się, poprosił go żeby pojasnil mój problem i co się dzieje z kolanom! On zdenerwowal się, rozerwał wypisane skierowanie na zabiegi, wypisał mi inne skierowanie na MRT. Bardzo nieprzyjemny, niekompetentny, bezczelny lekarz, kompletnie nic, nie pojasnil problemu albo nie wie, co jeszcze gorzej! Stracił na ...

Stracił na niego dwa tygodnie swojego szasu, nic nie pomog.
NIE POLECAM.

Prawda jest taka, że lekarz ten rzeczywiscie nie jest chętny dawać skierowanie na rehabilitacje i przepisuje zabiegi u siebie nie racząc wręcz informować, że są one płatne. Jest lakoniczny w wypowiedziach nieraz coś burczy pod nosem. Co najważniejsze nie chce nawet wypisać skierowania na badania, a gdy spytałąm czy są odpłatne burczy coś niezrozumiale pod nosem, bo nie wygodne pytanie się mu zadaje. Dopytując gdzie mam je wykonać wskauje na placówke lekarza rodzinnego. Drążąc temat, bo wiem, że należa mi się odpłatne badania, dowedziłam się od Pani w recepcji, że taki lekarz specalista rzadko wypisuje skierowanie na badania, poprosiłąm ją więc o skserowania dokumentacji wizyty z myślą, że może uzyskam takie skierowanie u lekarza rodzinnego. Na wizycie u lekarza rodzinnego dowiedziałam się, że lekarz specjalista ma obowiązek opłacić mi takie badania i wykonać je u siebie, Pani doktor była w szoku, takim potraktowaniem pacjenta oraz dezinformacją w recepcji. Skorzystała z możliwości wypisania mi skierowania, ponieważ raz na 3 lata należą się pacjentowi refundowane całościowe badanie krwi morfologia, ob, poziom glukozy w surowicy, badanie ogólne moczu oraz surowicy (alat, crp,profil lipidowy, tsh trzecia generacja. Orginał ma iśc do niej mam się umówić na wizyte a z kopią do niego, Także może i jest dobrym specjalistą,o czym się jeszcze nie przekonałam, ale drenuje ludzi na kase. Zaczełam u niego się leczyć, ale póki co powaliła mnie jego niekompetencja na wstępie.

Omijajcie z daleka. Efektem wizyt u doktora Ptaka i zabiegów w jego ośrodku zdrowia jest niedoleczony, przewlekły ból stopy, który trwa już drugi miesiąc.

Tragedia przyszedłem z córką do doktora z bólem kolana po 10 min badaniu stwierdził ze nic nie widzi ale kazał zrobić usg a ze był to koniec roku powiedział ze mażemy to zrobić prywatnie u niego bo na kasę skończył się limit zadzwoniłem do kasy chorych i okazało sie że ma podpis umowę w szpitalu wojewódzkim i bez problemu mogę zrobić to usg chciał naciągnoć mnie na kasę . Pojechałem do szpitala pod Bukami okazało się że musi mieć operację kolana a on mi wmawiał że córka kłamię i nic jej nie jest bo nie chcę chodzić na gimnastykę w szkole .

Witam! bylem Dr. Ptaka na zabiegach i musze przyznac ze nie zgadzam sie z opiniami powyzej. Znam doktora i jestem pewny w 100% ze nie robi tego dla pieniedzy gdyz on bez pracy nie moze zyc!! Bardzo uprzejmy , mily i naprawde godny polecenia. Zgadzam sie z opinią ze leczyl adama malysza no widzialem zdjecia pana doktora z adamem i reprezentacją. Polecam bardzo dla tych co nie chca przeplacac..

Byłem u P.Ptaka i jestem bardzo zadowolony. To prawda ze doktor nie nadąża za nowościami i ma troche dziwne podejscie, ale do czasu kiedyAdam Malysz skakał p. Ptak byl jego lekarzem co mowi samo za siebie. Nierozumiem niektorych opini w ktorych pisze ze ceny za wysokie. Bzdura!!!! Ceny swietne. Za kazdym razem jak bylem u dr. ptaka wracalem z zabiegow zdrowy i bez bolow. Jednak nie umie dr. wytlumaczyc choroby i czasem ale rzadko jest niemily i ma nieprzyjemne uwagi. Polecam

Lekarz bardzo dobry choc czasami ma nieprzyjemne uwagi ale to tylko 2 razy sie zdarzylo a tak to zawsze bardzo milo przyjmuje pacjentow. Szybko, na miejscu i wcale nie robi tego dla pieniedzy no ma naprawde swietne ceny .polecam gorąco naprawde wszystkim

Miałem uraz barku spowodowany pływaniem i poszedłem do p. Ptaka. On popatrzył, dotknął raz czy dwa i zapisał mi rehabilitacje w jego przychodni. Zabiegi trwały 10 dni, zapłaciłem 300 zł, bo była jakaś zniżka, a jedynym skutkiem był większy ból w barku. Poszedłem do rehabilitanta pracującego w ustroniu, który zalecił mi ćwiczenia. Ręka przestała boleć po dwóch tygodniach. Warto też dodać, że p. Ptaka spytałem się o mój kręgosłup, gdyż w przychodni w Cieszynie powiedziano mi, że mam krzywy (i rzeczywiście tak było), a na to p. Ptak powiedział, że nie mogę mieć krzywego, bo pływacy mają proste kręgosłupy.

Niestety, pan Doktor nie nadąża za najnowszą wiedzą medyczną. Na łokieć tenisisty zamierzał zaaplikować zastrzyk sterydowy, od czego się już na świecie odchodzi. Zrezygnowałem z usług i wyleczyłem łokieć urządzeniem rehabilitacyjnym Thera Band, Nr 1 w USA