lekarz Stanisław Rać

Kardiolog

Do tej Pani, która nie poleca Pana Doktora Racia i która bardzo żle się o Nim wyraża: PO SKRÓCIE "DR" NIE NALEŻY STAWIAĆ KROPKI!

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek! Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek! Gorąco polecam!

LECZYŁAM SIĘ U TEGO LEKARZA I NIE POLECAM INNYM.WIZYTY DWA RAZY W ROKU,POZA WYZNACZONYM TERMINEM NIE CHCE PRZYJĄĆ!MIAŁAM DWA RAZY TERMIN DO SZPITALA I BYŁA POTRZEBA KONSULTACJA KARDIOLOGA ALE PAN DR. RAĆ NIE PRZYJĄŁ MNIE I MUSIAŁAM CZEKAĆ AŻ PÓŁ ROKU NA WIZYTE I KONSULTACJE I DOPIERO IŚĆ DO SZPITALA NA ZABIEG,POTEM DRUGI.TAK SAMO Z INNYMI SPRAWAMI(SZPITAL REHABILITACYJNY) NIE WIDZI POTRZEBY TO CO SIĘ LECZYĆ.

Trafiłem do niego w wieku 18 lat po 6-letnim leczeniu w poradni dla dzieci i młodzieży przy Unii Lubelskiej. Bardzo rzeczowy facet, nie śpieszy się, wizyta trwa co najmniej 30 minut. Dokładnie diagnozuje, kieruje na specjalistyczne badania. Polecam człowieka.

Polecam tego lek.jest kompetentny.Leczę się u niego ponad rok i jestem zadowolona ze sposobu leczenia.