dr Stanisław Rumiński

Rzeczowy, miły i przede wszystkim potrafi słuchać pacjenta a to wielka sztuka z którą nie może się uporać wielu stomatologów. Polecam Pana Rumińskiego gdyż jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Wspaniały człowiek,wybitny stomatolog,polecam serdecznie wszystkim,jestem bardzo zadowolona w dniu dzisiejszym miałam ekstrakcje bolącego zęba, mimo ze, wczesniej nie byłam umówiona zostałam bardzo milo przyjęta przez cały personel.serdecznie dziękuje za wszelką pomoc.pacjentka

B.Dobry Stomatolog,uprzejmy,stanowczy...nic dodać nic ująć,chyba lepszego w okolicy nie ma:)Mam u Pana Stanisława Zrobioną protezę i nie narzekam..Naprawdę Polecam........Łukasz

bardzo solidny i uprzejmy Stomatolog. Chodzę do Niego od lat i jestem bardzo zadowolony. Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i nigdy się na nim nie zawiodłem. Michał

Michał