prof. dr hab. n. med.

Stanisław Sierakowski

Reumatolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Skłodowskiej 24a
Białystok
53,125803523,1617559085 746 82 40

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.9/5
Kompleksowość podejścia
3.8/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.7/5
Ilość poświęconego czasu
3.8/5
Uprzejmość
3.6/5
Godny polecenia
3.5/5
Średnia:
3.75
18 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Znalazłam prof. Sierakowskiego przez przypadek, ale gdyby n ie on to do dziś by mi pewnie nikt nie wierzył, że jestem chora. Około czterech lat temu zaczęła mi drętwieć twarz i przerobiłam już wszystkich lekarzy w rodzinnym mieście, łącznie z panią stomatolog, która skierowała mnie do psychiatry. Sama już nie wiedziałam co robić. Dopiero znajoma studentka medycyny powiedziała że jest taka choroba jak twardzina i że jest lekarz, który się tym zajmuje. Niestety diagnoza się potwierdziła, tej rzadkiej choroby prawie nikt nie zna. Lekarz przyjął mnie bardzo dobrze i jestem mu wdzięczna, choć jechałam z Rzeszowa do Białegostoku. Polecam pacjentom z twardziną.

5,0/5

Bardzo jestem zadowolona, poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się na panu doktorze. Po tym jak miałam całkiem sztywne ręce już nic nie mogłam robić tylko płakałam. Nie wierzyłam już że jeszcze będe normalnie funkcjonować. Rodzinna lekarka w Suwałkach poleciła mi dr Sierakowskiego i naprawdę nie zawiodłam się. Polecam wszystkim chorym osobom.

5,0/5

Mi pomógł, polecam. Wcześniej chodziła do niego moja siostra i też była raczej zadowolona. Mam RZS. Ci co tu narzekają to chyba jakieś wymyślone choroby mają.

5,0/5

Mi pan profesor bardzo pomógł. Gdyby nie on dziś pewnie bym był na wózku. Jeżeli Pan to czyta Panie Profesorze bardzo dziękuję. Leon Kołakowski

4,8/5

Daję za uprzejmość 4 bo się spóźnił blisko godzinę, ale poza tym jestem zadowolona. Poświęcił mi dużo czasu, tłumaczył, a potem jeszcze wezwał moją siostrę (razem przyjaechałyśmy) żeby jej powiedzieć jeszcze raz, jaka to jest choroba i żeby się nie załamywać. Wyszłam naprawdę podniesiona na duchu, będę do tego lekarza przyjeżdzać. Bardzo dobrze dobrał leczenie, wcześniej się leczyłam 1,5 roku i było tylko gorzej.

5,0/5

Po tym co tu się na czytałem miałem obawy czy warto iść do tego lekarza. Byłem wczoraj i naprawde jestem zaskoczony pozytywnie. Profesor poświęcił mi 1 godzinę czasu, a wziąl mniej niż dermatolog u którego byłem wcześniej, który nie był profeosorem! Nie wiem co ci ludzi tu mieli za doświadcznia, ale mnie potraktował bardzo dobrze, a nie zna mnie i na pewno do niego wrócę. Może trafiłem na dobry dzień? Nie zdarza się żeby lekarz tak długo tłumaczył i poświęcał czas. Dla mnie na 5. Kajetan Malinowski

5,0/5

Bardzo pomógł m ojej mamie, która ma RZS. Siedziała w gabinecie godzinę, a potem jeszcze mnie zawołal,że by powiedzieć zeby dokładnie omówić. Z tego wszystkiego mama zapomniała zapłacić, tak że musieliśmy się wracać, bo lekarz sam nie przypomniał. Porządny człowiek i zna się na RZS.

1,7/5

Pan Profesor jest idealnym przykładem tego, że tytuł naukowy nie zawsze idzie w parze z kulturą osobistą. Jest niesympatyczny i nadęty, wątpię też w jego wiedzę.

2,3/5

nie polecam, całkowity brak szacunku dla pacjenta, niesamowita wyniosłość i chamstwo w najczystszej postaci

1,3/5

Okropny lekarz!!!!!!!!!!!!!!Jeździłam do niego kilka miesiecy,mam RZS.Jego dewizą jest zarobić kasę na wizycie prywatnej,na pierwszej wizycie stwierdził,że musze wykonać szereg badań.Pojechałam do niego w fatalnym stanie,choroba już czyniła spustoszenie w moim organiźme,bardzo źle się czułam,ledwo chodziłam,bolały mnie potwornie stawy a on odesłał mnie na drugą wizytę bo trzeba zarobić kasę.Potem położył mnie na oddział,ale była wielka awantura kiedy poszłam do wielmożnego pana do gabinetu zapytć się o swój stan zdrowia,powiedział,ze powinien przyjść mąż albo rodzice i pewnie z reklamówką,nie?Jestem dorosąa osobą i mam prawo sama dowiedzieć sie o swojej chorobie.Każda wizyta była dla mnie traumą,musiałam brać dzien wolnego,lekarz zawsze spoźnia się na prywatne wizyty,długo się czeka,jest bezczelny,pewny siebie.Zrezygnowałam z wizyt bo nie wyrabiaam już nerwowo z tym cham...Teraz leczę się w poradni w Suwałkach u pani ordynator Dębskiej i bardzo chwalę sobie tego lekarza,jest to miła doktor,podchodzi poważnie do pacjenta,wizyty nic mnie nie kosztują.Nie polecam Sierakowskiego absolutnie!!!!!!!!!!!!

1,0/5

te pozytywne komentarze chyba sam napisał. Lekceważy pacjenta. Umawia się z pacjentami i nie przychodzi na wizyty. Zero jakiegokolwiek tłumaczenia co i jak.

1,3/5

zdecydowanie nie polecam nie sznuje ludzi

1,5/5

Zdecydowanie nie polecam osobom, które mają poważne schorzenia - przeczytałam pozytywne opinie o tym lekarzu i po kilku wizytach byłam załamana nerwowo. Lekarz stwarza wrażenie przy pierwszej wizycie, że poważnie zajmie się pacjentem, ale na tym się kończy - może to rutyna i przekonanie, że wszystko wie najlepiej. Całkowicie zlekceważył diagnozę mojej choroby i tylko konsultant podszepnął mi, aby szukała gdzies dalej pomocy, bo nie może patrzeć na mój ból. Pan doktor twierdził, że tak musi być !! Teraz mam wdrożone leczenie osteoporozy i mogę już się poruszać, ale zmarnowałam wiele miesięcy na wizyty u tego lekarza.

4,5/5

Pełen profesjonalizmu specjalista, leczenie jest jego pasja. Duża wiedza połączona z doświadczenie oraz dociekliwość tworzą bardzo dobry wzór dla młodych lekarzy.

5,0/5

Rewelacyjny specjalista, doskonały reumatolog. Obsługa bardzo profesjonalna, lekarz na bardzo wysokim poziomie.

5,0/5

Profesora St.Sierakowskiego "znalazłam w internecie". Kilkumiesięczne "leczenie" u stołecznych lekarzy doprowadziło mnie do pogorszenia moich wyników oraz bardzo złego samopoczucia. Poszukiwałam lekarza, który "postawiłby mnie na nogi" i dał nadzieję na powrót do normalnego funkcjonowania. Już wizyta u Pana Profesora i podmiotowy sposób potraktowania mego przypadku dały mi wielką nadzieję, że wszystko będzie jeszcze dobrze. Jechałam z Warszawy pełna obaw... Jaka będzie diagnoza... czy znajdę nareszcie właściwą pomoc i zrozumienie... W gabinecie przyjął mnie Lekarz nie tylko ogromnie kompetentny ale także bardzo ciepły i pełen zrozumienia dla moich lęków. Wysoki profesjonalizm Profesora Sierakowskiego, indywidualne traktowanie każdego pacjenta oraz troska i zanteresowanie chorymi to standardy w kierowanej przez Niego Klinice Reumatologii i Chorób Wewnętrznych AM w Białymstoku (w której później byłam leczona). Oddanie Personelu Medycznego oraz zaangażowanie Lekarzy jest godne naśladowania przez inne szpitale i kliniki. Zjeżdżają tu pacjenci z całego kraju i znajdują pomoc, jakiej oczekuje każdy chory! Dziękuję z całego serca Panie Profesorze!!! Jagoda Modrzejewska

5,0/5

Dzięki Dr Sierakowskiego jeszcze żyję i mam się całkiem dobrze. Choruję na toczeń od 22 lat.

3,2/5

Profesor jest specjalistą w swojej dziedzinie, ale jego wyniosły sposób bycia zraża pacjenta. Byłem u niego raz, gdyż polecono mi go jako dobrego reumatologa, ale niestety nie spełnił moich oczekiwań.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat