prof. dr hab. n. med. Stanisław Sierakowski

3,6
3,5

Leon

07.06.2014

Mi pan profesor bardzo pomógł. Gdyby nie on dziś pewnie bym był na wózku. Jeżeli Pan to czyta Panie Profesorze bardzo dziękuję. Leon Kołakowski

Leon Kołakowski

Alicja Kowaluk

22.06.2014

Znalazłam prof. Sierakowskiego przez przypadek, ale gdyby n ie on to do dziś by mi pewnie nikt nie wierzył, że jestem chora. Około czterech lat temu zaczęła mi drętwieć twarz i przerobiłam już wszystkich lekarzy w rodzinnym mieście, łącznie z panią stomatolog, która skierowała mnie do psychiatry. Sama już nie wiedziałam co robić. Dopiero znajoma studentka medycyny powiedziała że jest taka choroba jak twardzina i że jest lekarz, który się tym zajmuje. Niestety diagnoza się potwierdziła, tej rzadkiej choroby prawie nikt nie zna. Lekarz przyjął mnie bardzo dobrze i jestem mu wdzięczna, choć jechałam z Rzeszowa do Białegostoku. Polecam pacjentom z twardziną.

Anna

15.06.2014

Bardzo jestem zadowolona, poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się na panu doktorze. Po tym jak miałam całkiem sztywne ręce już nic nie mogłam robić tylko płakałam. Nie wierzyłam już że jeszcze będe normalnie funkcjonować. Rodzinna lekarka w Suwałkach poleciła mi dr Sierakowskiego i naprawdę ...

Bardzo jestem zadowolona, poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się na panu doktorze. Po tym jak miałam całkiem sztywne ręce już nic nie mogłam robić tylko płakałam. Nie wierzyłam już że jeszcze będe normalnie funkcjonować. Rodzinna lekarka w Suwałkach poleciła mi dr Sierakowskiego i naprawdę nie zawiodłam się. Polecam wszystkim chorym osobom.

Aleksandra

07.06.2014

Mi pomógł, polecam. Wcześniej chodziła do niego moja siostra i też była raczej zadowolona. Mam RZS. Ci co tu narzekają to chyba jakieś wymyślone choroby mają.

Janina

28.05.2014

Daję za uprzejmość 4 bo się spóźnił blisko godzinę, ale poza tym jestem zadowolona. Poświęcił mi dużo czasu, tłumaczył, a potem jeszcze wezwał moją siostrę (razem przyjaechałyśmy) żeby jej powiedzieć jeszcze raz, jaka to jest choroba i żeby się nie załamywać. Wyszłam naprawdę podniesiona na duchu, będę do tego lekarza przyjeżdzać. Bardzo dobrze dobrał leczenie, wcześniej się leczyłam 1,5 roku i było tylko gorzej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Białystok"?

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
ul. Komisji Edukacji Narodowej 50/4
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Centrum Osteoporozy i Chorób Kostno-stawowych J.Badurski sp.j.
Waryńskiego 6/2
Centrum Osteoporozy i Chorób Kostno-Stawowych J. Badurski