prof. dr hab. n. med.Stanisław Sierakowski

Reumatolog

Białystok
53,125803523,1617559085 746 82 40

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
18 opinii

• 5

Znalazłam prof. Sierakowskiego przez przypadek, ale gdyby n ie on to do dziś by mi pewnie nikt nie wierzył, że jestem chora. Około czterech lat temu zaczęła mi drętwieć twarz i przerobiłam już wszystkich lekarzy w rodzinnym mieście, łącznie z panią stomatolog, która skierowała mnie do psychiatry. Sama już nie wiedziałam co robić. Dopiero znajoma studentka medycyny powiedziała że jest taka choroba jak twardzina i że jest lekarz, który się tym zajmuje. Niestety diagnoza się potwierdziła, tej rzadkiej choroby prawie nikt nie zna. Lekarz przyjął mnie bardzo dobrze i jestem mu wdzięczna, choć jechałam z Rzeszowa do Białegostoku. Polecam pacjentom z twardziną.

• 5

Bardzo jestem zadowolona, poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się na panu doktorze. Po tym jak miałam całkiem sztywne ręce już nic nie mogłam robić tylko płakałam. Nie wierzyłam już że jeszcze będe normalnie funkcjonować. Rodzinna lekarka w Suwałkach poleciła mi dr Sierakowskiego i naprawdę nie zawiodłam się. Polecam wszystkim chorym osobom.

• 5

Mi pomógł, polecam. Wcześniej chodziła do niego moja siostra i też była raczej zadowolona. Mam RZS. Ci co tu narzekają to chyba jakieś wymyślone choroby mają.

• 5

Mi pan profesor bardzo pomógł. Gdyby nie on dziś pewnie bym był na wózku. Jeżeli Pan to czyta Panie Profesorze bardzo dziękuję. Leon Kołakowski

• 5

Daję za uprzejmość 4 bo się spóźnił blisko godzinę, ale poza tym jestem zadowolona. Poświęcił mi dużo czasu, tłumaczył, a potem jeszcze wezwał moją siostrę (razem przyjaechałyśmy) żeby jej powiedzieć jeszcze raz, jaka to jest choroba i żeby się nie załamywać. Wyszłam naprawdę podniesiona na duchu, będę do tego lekarza przyjeżdzać. Bardzo dobrze dobrał leczenie, wcześniej się leczyłam 1,5 roku i było tylko gorzej.

• 5

Po tym co tu się na czytałem miałem obawy czy warto iść do tego lekarza. Byłem wczoraj i naprawde jestem zaskoczony pozytywnie. Profesor poświęcił mi 1 godzinę czasu, a wziąl mniej niż dermatolog u którego byłem wcześniej, który nie był profeosorem! Nie wiem co ci ludzi tu mieli za doświadcznia, ale mnie potraktował bardzo dobrze, a nie zna mnie i na pewno do niego wrócę. Może trafiłem na dobry dzień? Nie zdarza się żeby lekarz tak długo tłumaczył i poświęcał czas. Dla mnie na 5. Kajetan Malinowski

• 5

Bardzo pomógł m ojej mamie, która ma RZS. Siedziała w gabinecie godzinę, a potem jeszcze mnie zawołal,że by powiedzieć zeby dokładnie omówić. Z tego wszystkiego mama zapomniała zapłacić, tak że musieliśmy się wracać, bo lekarz sam nie przypomniał. Porządny człowiek i zna się na RZS.

• 1

Pan Profesor jest idealnym przykładem tego, że tytuł naukowy nie zawsze idzie w parze z kulturą osobistą. Jest niesympatyczny i nadęty, wątpię też w jego wiedzę.

• 1

nie polecam, całkowity brak szacunku dla pacjenta, niesamowita wyniosłość i chamstwo w najczystszej postaci

• 1

Okropny lekarz!!!!!!!!!!!!!!Jeździłam do niego kilka miesiecy,mam RZS.Jego dewizą jest zarobić kasę na wizycie prywatnej,na pierwszej wizycie stwierdził,że musze wykonać szereg badań.Pojechałam do niego w fatalnym stanie,choroba już czyniła spustoszenie w moim organiźme,bardzo źle się czułam,ledwo chodziłam,bolały mnie potwornie stawy a on odesłał mnie na drugą wizytę bo trzeba zarobić kasę.Potem położył mnie na oddział,ale była wielka awantura kiedy poszłam do wielmożnego pana do gabinetu zapytć się o swój stan zdrowia,powiedział,ze powinien przyjść mąż albo rodzice i pewnie z reklamówką,nie?Jestem dorosąa osobą i mam prawo sama dowiedzieć sie o swojej chorobie.Każda wizyta była dla mnie traumą,musiałam brać dzien wolnego,lekarz zawsze spoźnia się na prywatne wizyty,długo się czeka,jest bezczelny,pewny siebie.Zrezygnowałam z wizyt bo nie wyrabiaam już nerwowo z tym cham...Teraz leczę się w poradni w Suwałkach u pani ordynator Dębskiej i bardzo chwalę sobie tego lekarza,jest to miła doktor,podchodzi poważnie do pacjenta,wizyty nic mnie nie kosztują.Nie polecam Sierakowskiego absolutnie!!!!!!!!!!!!

• 1

te pozytywne komentarze chyba sam napisał. Lekceważy pacjenta. Umawia się z pacjentami i nie przychodzi na wizyty. Zero jakiegokolwiek tłumaczenia co i jak.

• 3
  • 1

zdecydowanie nie polecam nie sznuje ludzi

• 1

Zdecydowanie nie polecam osobom, które mają poważne schorzenia - przeczytałam pozytywne opinie o tym lekarzu i po kilku wizytach byłam załamana nerwowo. Lekarz stwarza wrażenie przy pierwszej wizycie, że poważnie zajmie się pacjentem, ale na tym się kończy - może to rutyna i przekonanie, że wszystko wie najlepiej. Całkowicie zlekceważył diagnozę mojej choroby i tylko konsultant podszepnął mi, aby szukała gdzies dalej pomocy, bo nie może patrzeć na mój ból. Pan doktor twierdził, że tak musi być !! Teraz mam wdrożone leczenie osteoporozy i mogę już się poruszać, ale zmarnowałam wiele miesięcy na wizyty u tego lekarza.

• 5

Pełen profesjonalizmu specjalista, leczenie jest jego pasja. Duża wiedza połączona z doświadczenie oraz dociekliwość tworzą bardzo dobry wzór dla młodych lekarzy.

• 5

Rewelacyjny specjalista, doskonały reumatolog. Obsługa bardzo profesjonalna, lekarz na bardzo wysokim poziomie.

• 5

Profesora St.Sierakowskiego "znalazłam w internecie". Kilkumiesięczne "leczenie" u stołecznych lekarzy doprowadziło mnie do pogorszenia moich wyników oraz bardzo złego samopoczucia. Poszukiwałam lekarza, który "postawiłby mnie na nogi" i dał nadzieję na powrót do normalnego funkcjonowania. Już wizyta u Pana Profesora i podmiotowy sposób potraktowania mego przypadku dały mi wielką nadzieję, że wszystko będzie jeszcze dobrze. Jechałam z Warszawy pełna obaw... Jaka będzie diagnoza... czy znajdę nareszcie właściwą pomoc i zrozumienie... W gabinecie przyjął mnie Lekarz nie tylko ogromnie kompetentny ale także bardzo ciepły i pełen zrozumienia dla moich lęków. Wysoki profesjonalizm Profesora Sierakowskiego, indywidualne traktowanie każdego pacjenta oraz troska i zanteresowanie chorymi to standardy w kierowanej przez Niego Klinice Reumatologii i Chorób Wewnętrznych AM w Białymstoku (w której później byłam leczona). Oddanie Personelu Medycznego oraz zaangażowanie Lekarzy jest godne naśladowania przez inne szpitale i kliniki. Zjeżdżają tu pacjenci z całego kraju i znajdują pomoc, jakiej oczekuje każdy chory! Dziękuję z całego serca Panie Profesorze!!! Jagoda Modrzejewska

• 5

Dzięki Dr Sierakowskiego jeszcze żyję i mam się całkiem dobrze. Choruję na toczeń od 22 lat.

• 2

Profesor jest specjalistą w swojej dziedzinie, ale jego wyniosły sposób bycia zraża pacjenta. Byłem u niego raz, gdyż polecono mi go jako dobrego reumatologa, ale niestety nie spełnił moich oczekiwań.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat