lekarz Stanisław Skrzypek

Neurolog

Polecam z całego serca, po skierowaniu na RTG odrazu padła trafna diagnoza i konkretna droga leczenia bez zbędnego przeciągania. Polecam z całego serca.

wspaniały lekarz z powołania,nie liczy czasu dla pacjenta,cierpliwy wysłuchuje cierpliwie,bada dokładnie i szuka właściwej diagnozy.Serdecznie polecam

dziękuje za to, że trafiłem na tak dobrego lekarza i wyrozumiałego, i pomocnego u tylu lekarzy bylem ale nie spotkałem drugiego tak dobrego i wyrozumiałego lekarz i pomocnego bardzo dziękuje, że mogę korzystać z usług tak dobrego doktora bardzo mi pomaga i jestem bardzo wdzięczny za jego pomoc dziękuje panie doktorze za to, że nie musze tak cierpieć robert bełtowski

Moim zdaniem WSPANIAŁY lekarz, który poświęca pacjentom mnóstwo czasu. Dokładnie tłumaczy chorobę, potrzebne badania oraz leczenie. Bardzo cierpliwy, zrównoważony i miły człowiek. POLECAM KAŻDEMU:o)

Super lekarz trafne diagnozy wspaniałe podejście do pacjenta bardzo dobry lekarz polecam

Lekceważący stosunek do pacjentów , brak fachowej opieki ,wyłanczanie dzwonków u obłoznioe chorych to skandal co dzieje się na tym oddziale!!!!!!!!!!

Pełny profesjonalizm , zaangażowanie i właściwa opieka nad pacjentem. Polecam każdemu !

Świetny lekarz... ma nerwy ze stali :)Nie ma problemu ze skierowaniem na badania.

bardzo dobry neurolog polecam wszystkim nic dodać nic ująć

bardzo dobry neurolog polecam wszystkim nic dodać nic ująć

Bardzo dobry specjalista,poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu.Co do ceny wizyty to nie jest wygórowana a lekarz naprawdę godny polecenia.Chciałabym spotykać więcej takich lekarzy!!!!