lekarz Stanisław Słowiński

3,9
3,9

Anonim

13.12.2015

Z całego serca odradzam!!!! 2 lata z synem poszły na marne,bez diagnozy.Za to wspaniałe badania,suplementy i psychotropy i worek pieniędzy. Polecam każdemu diagnozę wszędzie ale nie tam.Ja już się więcej nie dam nabrać.

Magda

22.08.2015

Zaufałam Panu dr z całego serca. Leczyłam u niego córkę 4 lata, raz była poprawa, raz nie ... tłumaczenie choroby i przebieg znikomy. Coś mnie tknęło i poszukałam innego lekarza w Poznaniu, zostałam skierowana z dzieckiem do szpitala na kompleksowe badania i okazało się że nie ma potrzeby faszerować jej lekarstwami, dziecko jest zdrowe !!! Nie wybaczę mu tego, dlaczego mnie tak długo zwodził ?? Lekarka w Poznaniu dziwiła się jak jej opowiadałam o metodach leczenia i sposobie podawania lekarstw, może ten lekarz ma swoje stare zasady. Radzę wszystkim którzy leczą dzieci u tego Pana aby skonsultowały diagnozę z innym lekarzem, ja tylko żałuję, że tak późno to zrobiłam.

Aga

08.02.2014

Trzeba było przedstawić Panu doktorowi aktualną opinię i nie mieć pretensji!!!! Skoro wiesz co Twojemu dziecku dolega to po co szukasz lekarza?

Piotr

15.11.2013

Urodzony DOKTOR ! Z pewnością oprócz wielkiej wiedzy jaką posiadł, otrzymał wielki dar :))) Skuteczność niewiarygodna !Szczerze polecam :)

Jadzia

23.10.2013

Na pierwszej wizycie z dzieckiem pan doktor od razu zasunął mu lek przeciwpadaczkowy Tegreton na podstawie EEG sprzed 10 miesięcy. Mam więc bardzo mieszane uczucia bo wydaje mi się, że lekarz który nie zna dziecka, na podstawie dość starego badania trochę zbyt pochopnie dał mu leki, które nie są, powiedzmy szczerze, syropkiem na katar. Zwłaszcza, że doktor robi EEG we śnie fizjologicznym w domu a nawet nie zaproponował nam takiego badania. Dodam, że moje dziecko ma zespół wad wrodzonych i dużo innych problemów, między innymi z serduszkiem i nerkami, więc należy z wszystkimi lekami podchodzić bardzo ostrożnie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Zgierz"?

Elżbieta Hibner

Neurolog dziecięcy