lekarz Stanisław Słowiński

3,9
3,9

Aga

08.02.2014

Trzeba było przedstawić Panu doktorowi aktualną opinię i nie mieć pretensji!!!! Skoro wiesz co Twojemu dziecku dolega to po co szukasz lekarza?

16.08.2009

jest bardzo dobrym lekarzem i tanim jak na jego specjalizacje

jest bardzo dobrym lekarzem i tanim jak na jego specjalizacje

28.09.2009

Bardzo dobry lekarz.Bardzo gorąco polecam.Swojego synka lecze od niedawna,a już od pierwszego podania leków jego stan zdrowia się poprawił o 100%.Inni lekarze nie byli w stanie pomóc mojemu dziecku,a ten lekarz pomógł mu i to bardzo.Naprawdę to jest lekarz godny uwagi i polecenia.

13.12.2015

Z całego serca odradzam!!!! 2 lata z synem poszły na marne,bez diagnozy.Za to wspaniałe badania,suplementy i psychotropy i worek pieniędzy. Polecam każdemu diagnozę wszędzie ale nie tam.Ja już się więcej nie dam nabrać.

Magda

22.08.2015

Zaufałam Panu dr z całego serca. Leczyłam u niego córkę 4 lata, raz była poprawa, raz nie ... tłumaczenie choroby i przebieg znikomy. Coś mnie tknęło i poszukałam innego lekarza w Poznaniu, zostałam skierowana z dzieckiem do szpitala na kompleksowe badania i okazało się że nie ma potrzeby faszerować jej lekarstwami, dziecko jest zdrowe !!! Nie wybaczę mu tego, dlaczego mnie tak długo zwodził ?? Lekarka w Poznaniu dziwiła się jak jej opowiadałam o metodach leczenia i sposobie podawania lekarstw, może ten lekarz ma swoje stare zasady. Radzę wszystkim którzy leczą dzieci u tego Pana aby skonsultowały diagnozę z innym lekarzem, ja tylko żałuję, że tak późno to zrobiłam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Zgierz"?

Elżbieta Hibner

Neurolog dziecięcy