lekarzStanisław Słowiński

Aga

08.02.2014
00:09
  • 5

Trzeba było przedstawić Panu doktorowi aktualną opinię i nie mieć pretensji!!!! Skoro wiesz co Twojemu dziecku dolega to po co szukasz lekarza?

Piotr

15.11.2013
20:22
  • 5

Urodzony DOKTOR ! Z pewnością oprócz wielkiej wiedzy jaką posiadł, otrzymał wielki dar :))) Skuteczność niewiarygodna !Szczerze polecam :)

Jadzia

23.10.2013
18:23
  • 3
  • 2

Na pierwszej wizycie z dzieckiem pan doktor od razu zasunął mu lek przeciwpadaczkowy Tegreton na podstawie EEG sprzed 10 miesięcy. Mam więc bardzo mieszane uczucia bo wydaje mi się, że lekarz który nie zna dziecka, na podstawie dość starego badania trochę zbyt pochopnie dał mu leki, które nie są, powiedzmy szczerze, syropkiem na katar. Zwłaszcza, że doktor robi EEG we śnie fizjologicznym w domu a nawet nie zaproponował nam takiego badania. Dodam, że moje dziecko ma zespół wad wrodzonych i dużo innych problemów, między innymi z serduszkiem i nerkami, więc należy z wszystkimi lekami podchodzić bardzo ostrożnie.

Agnieszka

30.08.2013
20:42
  • 5

Wspaniały człowiek, skuteczny, kompetentny lekarz... Otwarty, dostępny, rozumiejący... - dla naszego syna strzał w dychę, choć wcześniej troszkę specjalistów odwiedziliśmy, - ten Pan sprawił, że nastąpił przełom. Dziecku wyraźnie ruszyła mowa. Rzeczywiście, nie faszeruje dziecka chemią jeśli można tego uniknąć, lecz stosuje suplementację. Skoro jest skuteczny ( a mamy porównanie) , to czego możemy chcieć więcej?... Szczerze polecam :)

Anonim

31.05.2013
19:44
  • 5

Dr Słowiński nie zadaje tysiąca pytań typu czy katar jest zielony czy żółty, kaszel suchy czy mokry, czy kaszle więcej rano ,w dzień czy w nocy... Bada dziecko i po prostu wie co mu jest! A najbardziej zaskoczył mnie na ostatniej wizycie kiedy stwierdził u naszego synka zapalenie górnych dróg oddechowych i kazał pokazać jeszcze brzuszek. Po dotknięciu brzuszka stwierdził cytuję: "oj szykuje się biegunka" i za dwa dni synek miał biegunkę! Najlepszy pediatra jakiego znam, a odwiedziłam ich kilku, również z polecenia,bo mamy jeszcze 7 letnią córkę i zanim trafiliśmy do dr Słowińskiego było ich kilku-żenada! myślę, że teraz będzie łatwiej dostać się na wizytę bo dr przyjmuje od 8 do 22.

display statlastseen stat