dr Stanisław Włoch

Niestety nie polecam Pana doktora.Ciąża na szczęście przebiegła bez żadnych problemów, poród odebrał bardzo fachowy zespół lekarzy bez Pana doktora Włocha gdyż nie miał dyżuru. Po porodzie nawet nie zajrzał do mnie i maleństwa, zero zainteresowania z jego strony a chodziłam prywatnie do jego gabinetu.Przy kolejnej ciąży już na pewno nie odwiedzę jego gabinetu.

Nie polecam. Zaniedbał moją ciążę, przez co straciłam dziecko. To jest dobry lekarz, ale pod warunkiem, ze ciąża przebiega bez większych problemów. Z ciążami wysokiego ryzyka niestety nie radzi sobie.

Nie polecam. Zaniedbał moją ciążę, przez co straciłam dziecko.
Z ciążami wysokiego ryzyka niestety nie radzi sobie.

Fenomenalny lekarz prowadzi juz moja piata ciaze odpoczatku budzil we mnie zaufanie. Jest on opanowany i zawsze podejmuje dobre decyzje. Polecam tego lekarza Pani Kasia

Pani Kasia

Poznałam pana doktora przy porodzie. Niestety miał tego dnia dyżur czego bardzo żałuje.Bagatelizował słabą akcje porodową. Pozwolił żeby położne decydowały(pewnie dla swojej wygody)Nie chciał zrobić cesarki.Nie potrafiłem urodzić więc doktor pod namową położnej naciskał mi brzuch(nie robi się tego od wielu lat) Niestety dziecko urodziło się niedotlenone podduszone ledwie żywe. Brak kompetenji i bład na błedzie.Teraz to wiem.Syn ma mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe.Czy polecam - zdecydowonie nie.Dobry chumor pana doktora to zamało.

Poznałam pana doktora przy porodzie. Niestety miał tego dnia
dyżur czego bardzo żałuje.Bagatelizował słabą akcje porodową.
Pozwolił żeby położne decydowały(pewnie dla swojej wygody)Nie
Niestety dziecko urodziło się niedotlenone podduszone ledwie żywe.
Brak kompetenji i bład na błedzie.Teraz to wiem.Syn ma mózgowe
porażenie dziecięce czterokończynowe.Czy polecam - zdecydowonie
nie.Dobry chumor pana doktora to zamało.

Zaniedbał wiele podstawowych badań w czasie mojej ciąży. Myślę, że nastawiony jest na prywatne wizyty, bo po porodzie wogóle się nie interesuje pacjentką na oddziale. Uprzejmy, ale tylko za kasę. Nie polecam. Z drugą ciąża chodzę do innego lekarza

pan doktor niestety nie zlecił wykonania podstawowych badan przy ciąży a gdy zrobiłam je na włąsna ręke i wyniki nie były dobre-zlekceważył problem. sympatyczny człowiek o dużym poczuciu humoru ale nie zawsze "na miejscu'. raczej nie poleciłabym

Pan Włoch jest kompetentnym lekarzem świetnie sprawdza się jako ginekolog. Lekarz ten jest zabawny i przyjemny tłumaczył wszystko w jak największym opanowaniu

Pan Włoch jest to uprzejmy lekarz który ma świetne poczucie chumoru.Opiekował się mną i moim dzieckiem cały czas naprawdę polecam tego lekarza całym sercem Pani Beatka

Pani Beatka

SUPER LEKARZ,POLECAM WSZYSTKIM,TYLKO GODZINY DZIAŁANIA GABINETU MARNIUTKIE.

SUPER LEKARZ,POLECAM WSZYSTKIM,TYLKO GODZINY DZIAŁANIA GABINETU MARNIUTKIE.

Niestety zgadzam się z opinią innych. lekarz bardzo miły sympatyczny uprzejmy aczkolwiek podczas prowadzenia ciąży pozostawałam z wieloma pytaniami bez odpowiedzi, zleca mało badań co u mnie skończyło się powikłaniami poporodowymi i chorobom dziecka. niestety nie polecam