dr Stanisława Hajduk

Przewspaniała Pani Doktor. Byłam jej pacjetką jako mała dziewczynka,zawsze miła,uśmiechnięta i serdeczna. Diagnozy zawsze były trafne, a wdrożone leczenie skuteczne. Już jako dorosła osoba trafiłam do Pani doktor z moim małym synkiem. Pani doktor pomimo tylu lat doskonale pamiętała moje imię, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie zawiodlam sie, ponieważ mojemu synkowi również pomogła. Myślę,że gdybym nadal mieszkała w Jastrzebiu, byłaby naszym lekarzem prowadzącym. Pozdrwaiam! Polecam

Polecam

Pani dr. Hajduk jest bardzo dobrą lekarką zawsze uśmiechnieta umie podejść do dziecka czego nie można powiedzieć o niektorych lekarzch. Zawsze wszystko pięknie wytłumaczy. Mimo że nie mieszkam na Przyjaźni wolę jeździć do Dr. Hajduk niż chodzić blisko do byle jakiego pediatry.

Kiedyś korzystałam z usług Pani doktor byłam z niej bardzo zadowolona świetne podejście do dzieci wytłumaczy chorobe wszystko robi bardzo starannie . Godna polecenia:)

Bardzo fajna Pani doktor,,, zawsze uprzejma pamięta imiona moich dzieci,,,, Polecam

Polecam wszystkim :) Ma świetne podejście do dzieci. Moja córka u innej lekarki cały czas wychodziła z płaczem a do Pani Doktor chodzi z radością ;)

Super pani doktor. Jest bardzo uprzejma poświęca dziecku dużo czasu i co najważniejsze dzieci bardzo ją lubią, tłumaczy chorobę,poświęca rodzicą dużo czasu

Bardzo kompetentna, miła i ciepła Pani Doktor! Dzieci traktuje serdecznie, pamięta ich imiona. Do rodzicow podchodzi z szacunkiem, wszystko cierpliwie tłumaczy. Wystrzega się dawania zawsze i na wszystko antybiotyków- dzięki Niej Córcia już prawie pół roku nie miala antybiotyku, a jest skutecznie leczona. POLECAM!