lekarz Stanisława Rzepecka

Laryngolog

2,7

Niestety trafiłam do Pani doktor w szpitalu w Nowym Targu . Byłam skierowana przez lekarza rodzinnego na usunięcie ropnia okolomigdalowego. Na wstępie bardzo nieprzyjemny lekarz. Strach było się o cokolwiek zapytac . Pani zrobiła swoje , przepisała leki i wysłała do domu bez żadnego instruktażu . Po 3 dniach stosowania leków nic nie przechodziło , wręcz przeciwnie ból się nasilał , a jednej nocy myslam, ze się uduszę poniewaz ropień niesamowicie z gardle urósł . W końcu na 4 dzień trafilam do świetnego laryngologa Aleksandry Boroń , która dokładnie wytłumaczyła zasady leczenia takiego schorzenia, dobrała odpowiednie leki i metodę . Przez kolejne 3 dni jeździłam na poszerzanie ropnia do Krakowa do szpitala Uniwersyteckiego ( jestem z okolic Nowego Targu). Przez Panią doktor straciłam tydzień , tydzień który przeżyłam w niesamowitych bólach , bez jedzenia i w strachu ! Lekarz ten nie powinien już przyjmować ludzi a iść spokojnie na emeryturę . Więcej szkód niz dobra dla pacjenta ! Proszę trzymajcie się od niej z daleka !!!

Pani Rzepecka jest chamska, nie uprzejma, ona wszystkiego nie cierpi, o wszystko ma pretensje do pacjenta. Tak okropnej osoby jeszcze w życiu nie spotkałam. Jedyne co to może dobrze stawia diagnozę , ale to dopiero się okaże. Taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi.

Bardzo dobry i doświadczony lekarz, bardzo dokładny i zna się na rzeczy, wie jak leczyć i pomóc pacjentowi, lekarz laryngolog z powołania

Witam,nie polecam pani dr.Na dzień dobry miała pretensje że przesunełam krzesłem a ona tego,,nie znosi,,.Jest nieprzyjemna,brutalnie przeprowadziła badanie.Jak może taka osoba leczyć!

P.doktor leczyła mnie i leczyła a problem gardła powracał W końcu utraciłam słuch w jednym uchu ale pani doktor nie przejęła się A był całkowicie do odzyskania Nie polecam nawet wrogom .

Polecam Pani doktor zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi. wszystko dokładnie tłumaczy. I przepisane lekarstwa zawsze pomagają

bylam u tej pani z synami i bardzo nam pomogla

bylam u tej pani z synami i bardzo nam pomogla

Byłam dwa lata temu, bo męczył mnie uporczywy kaszel. Przetestowałam 6 antybiotyków uod lek. rodzinnego i nic. Po jednej wizycie i jednej recepcie od dr R. poprawa nastąpiła po 2 dniach i 1,5 roku miałam spoków od takiego kaszlu. Może nie jest słodziutka, ale zna się na rzeczy, a o to przezież chodzi. Polecam naprawdę.

Witam, nie polecam pani. Jest nieuprzejma i nie ma podejścia do pacjenta. Brutalnie przeprowadziła badanie i jeszcze z oburzeniem warknęła" ze jestem taka delikatna" szok Przepisała mi płyn do którego nie ma już na rynku składników (pani starej daty, nie idzie z postępem)-co jest tragiczne wypisała mi receptę ołówkiem oraz poinformowała mnie do której apteki mam się zgłosić (ktoś z jej rodziny ma ta aptekę)w żadnej innej aptece nie wydali mi leku bo był pisany ołówkiem tragedia ;(

Pani Doktor może być wzorem dla lekarzy- bardzo sympatyczna i uprzejma a przy tym skuteczna