Stanisława Wątróbska

Neurolog dziecięcy

2,7
2,6
2,7

Dzień dobry, . chciałabym zapytać o aktualny adres do pani doktor ,lub numer telefonu.Bardzo wdzięczna byłabym za odpowiedz.

Byłam trochę zaniepokojona wizytą po przeczytaniu opinii ale Pani doktor okazała się miłą osobą i dla mnie i dla dziecka. Doradziła i rozwiała wątpliwości. Jeżeli rodzic idzie do lekarza a ma swoją wymyśloną opinię i nie bierze pod uwagę że lekarze może mieć inną to ma problem z każdym lekarzem .

Witam . Ja jestem bardzo wdzieczna Pani doktor, ktora można by powiedzieć ,uratowała życie mojemu dziecku. Córka majac 4 latka zachorowala. Była w kilku szpitalach i nie wyzanali się wcale . Powiedzieli ze to ja panikuje bo dziecku nic nie jest . W Rzeszowie juz pierwsze badanie wykazalo co dolega mojemu dziecku . Pani doktor bardzo dobrze zajeła sie moją córką i dziś jest wesołą zdrową dziewczyną . Dużo zdrowia dla Pani doktor, nigdy nie zapomne co Pani dla nas zrobila😃😃🌹🌹🌹

Bardzo polecam Panią Doktor, byłam u niej z córką z podejrzeniem napięcia mięśniowego. Zbadała córkę bardzo dokładnie a zarazem delikatnie. Nie potwierdziła diagnozy, dziecko zdrowe. Dała mi kilka rad na sam koniec. POLECAM

Lekarz z dużym doświadczeniem. Uprzejmość i wyposażenie gabinetu nie są motywami wyboru lekarza, a kompetencja, którą dana osoba dysponuje. Pani doktor ją posiada. Jest lekarzem z powołania, w nagłych przypadkach potrafi pomóc, dziecko jest dla niej priorytetem. Jest konkretna. Zleca potrzebne badania.

Tragedia!!! Podpisuje sie pod wszystkimi negatywnymi komentarzami!!! Masakra jakaś, najgorszy lekarz świata!!!

Może i ma pojęcie o swojej pracy,ale kultury niestety nie posiada za grosz.Bezczelna,narzucająca swoje zdanie.Zero zrozumienia.Umawia się z pacjentem w przychodni na dany dzień i godzinę,po czym odwraca kota ogonem.Z łaską w końcu robiąca co powinna...Nie polecam niestety

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Poświęcila wystarczająco dużo czasu dla naszego niemowlaka i rozwiała wszelkie wątpliwości. Polecam!

Lekarka bardzo niemiła, wręcz wredna. Nie interesuję się pacjentem, skupiona jest wyłącznie na sobie, Tak ordynarnego lekarza nigdy jeszcze nie spotkałam, najgorszy lekarz na swiecie. Nie polecam nigdy, nawet w najgorszej sytuacji. Jak taki lekarz może w ogóle leczyć, niszczy tylko opinie przychodni i tyle.

Nie polecam, lekarka po prostu olewa, nie interesuję się pacjentem, ordynarna, nie da dojść do słowa komuś innego.