Stanisława Wątróbska

1,2
1,2

Anonim

27.07.2016

Lekarka bardzo niemiła, wręcz wredna. Nie interesuję się pacjentem, skupiona jest wyłącznie na sobie, Tak ordynarnego lekarza nigdy jeszcze nie spotkałam, najgorszy lekarz na swiecie. Nie polecam nigdy, nawet w najgorszej sytuacji. Jak taki lekarz może w ogóle leczyć, niszczy tylko opinie przychodni i tyle.

Klaudia

19.02.2016

Nie polecam, lekarka po prostu olewa, nie interesuję się pacjentem, ordynarna, nie da dojść do słowa komuś innego.

a.

27.07.2015

Nie polecam totalnie. Byłam na NFZ, miałam 10 lat i negatywne odczucia do Dziś. Na jednej ze stron - opinii nagle nie ma. Ciekawe zjawisko. A były, pamietam jakie... Przyszłam, ponieważ ciagle bolała mnie głowa. Inny lekarz stwierdził, ze to z przemęczenia i to było ...

Nie polecam totalnie. Byłam na NFZ, miałam 10 lat i negatywne odczucia do Dziś.
Na jednej ze stron - opinii nagle nie ma. Ciekawe zjawisko.
A były, pamietam jakie...

Przyszłam, ponieważ ciagle bolała mnie głowa. Inny lekarz stwierdził, ze to z przemęczenia i to było trafne, ale pani neurolog niemalże z krzykiem twierdziła ze jestem za chuda, jak ja wyglądam, co to bedzie, jak zacznę miesiączkować (?)... Wczesniej kazano Mi się rozebrać, co było dla mnie krępujące... Do dziś nie wiem po co to było, ponieważ nie zostałam badana, tylko patrzono na mnie i padały w/w komentarze.

Łukasz

02.03.2014

Lekarz ewidentnie szukający choroby. U zdrowego i normalnie rozwijającego się dziecka stwierdziła że ma za dużą głowę i na wstępie stwierdziła że będzie wymagał rehabilitacji. Prywatne wizyty przyjmuje w gabinecie, który jest obskurny (przypomina czasy komuny). Nie da się z nią w ogóle normalnie podyskutować, gdyż każda próba wyrażenia swojego zdania jest odbierana jak podważanie jej kompetencji. Całkowicie nie polecam !!

Anonim

02.03.2014

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Rzeszów"?

Zofia Bońkowska

PALOMED