prof. dr hab. n. med. Stefan Baron

2,9
2,9

Po roku szukania przyczyny bólu głowy i szyi zwiedzeniu masy lekarzy oraz fizjoterapeutów oraz wydaniu masy pieniędzy W końcu poznałam diagnozę - bruksizm! Leczyłam się u innego specjalisty który wykonał szynę ale niestety nie pomagała. Po 1szej wizycie u Profesora Po dosłownie 2 -3 tygodniach wszystkie bóle zniknęły i trwa to do dziś! Dojeżdżam do dr. 100 km - Polecam każdemu!!!!!!

opinia dotyczy gabinetu a nie osoby - kompletna dezinformacja na stronie internetowej, a nawet 2 ganinety tej firmy nie wiedzą na wzajem co się u nich dzieje.

Niezwykle nadęty i niesympatyczny. Trudno nawiązuje kontakt z pacjentem. Cały czas wydawało mi się że podchodzi do mnie ironicznie. Raczej budzi lęk niż zaufanie i do tego nieprzyjemnie i złośliwie komentuje pracę innych lekarzy.

Dno kompletne tylko kasa.Pacjent schodzi na dalszy plan a w głowie ile można wyciągnąć

Jestem po bardzo cieżkim wypadku mialam min. zlamana i przestawiona szczeke w prywatnej kilnice stomatologicznej w bielsku-bialej chcieli wykonac zabieg za 15tys zl po ktory jak paru innych pacjetow zostałabym kaleka tylko pan profesor jako jedyny skutecznie i bez koniecznosci zabiegu wyleczył moja szczeke dzis juz nic mi nie dokucza a wczesniej nie mogłam nawet zjesc czy usmiechnac sie POLECAM PANA PROFESORA duza wiedza i kompetencja dziekuje

Wizyta co dwa, trzy tygodnie, źle postawiona diagnoza, przez co pogłębiona została choroba. Za mało poświęconego czasu pacjentowi.

podjął się leczenia, którego nie podjęli się inni "specjaliści". Leczenie zakończone pełnym sukcesem. Dziękuję Panie Profesorze