dr n. med. Stefan Korycki

2,9
2,9

Pan ordynator wypisał chorą że szpitala z dwoma dziurami w brzuchu i lecącą ropą , nie wiem czy dlatego że ma 82 lat to nie trzeba leczyć , chora tego samego dnia trafiła do innego szpitala , nie polecam szpitala w Nowym Mieście

Podobno to lekarz roku powiatu Grójeckiego w wielce prestiżowym plebiscycie Echa Dnia. Natomiast jedyne co mogę o nim napisać to, że jest średnim fachowcem, który nie ma za grosz kultury osobistej, a jego ego sięga niemal gwiazd. Nie życzę nikomu żeby trafił na kogoś tak pozbawionego empatii

Miły człowiek i dobry lekarz ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli nie dostaje koperty z dotacją finansową to nie kieruje do prawdziwego specjalisty i przedłuża pobyt w szpitalu na nieodpowiednim oddziale. Nie informuje rodziny o stanie pacjenta i nie czyta historii choroby. Wielki zwolennik leczenia metoda "spychologiczną".

ten szpital to chyba jego drugi dom ,pozdrawiam

ten szpital to chyba jego drugi dom ,pozdrawiam

Bardzo miły człowiek, wzorowe zajmowanie się pacjentem.

Bardzo miły człowiek, wzorowe zajmowanie się pacjentem.

Byłam operowana przez pana doktora Koryckiego, jest dobrym lekarzem, w przychodni przyjmuje pacjenta z cierpliwością i zaangażowaniem.