Boże to jakaś kpina w gabinecie brudno, narzędzia nie zmienione po poprzednim pacjencie wyrwał korzen z takim bolem, że szok. Całość była tak męcząca i długa i bolesna ze Az strach wszędzie brudno zero podejścia do pacjenta nigdy wiecej mam nadzieję, że córka nie nabawi się żadnej choroby. Jestem w szoku, że jeszcze nikt tego nie zamknął

Gabinet brudny, niechlujny niehigieniczny .Lekarz nie miły opryskliwy Przy rwaniu zęba nie czekał aż znieczulenie zacznie działać ,jeszcze był zdziwiony że mnie to boli tragedia, nie przepisał też żadnych leków przeciwbólowych ani przeciwzapalnych,wyszłam z gabinetu słaba z bólu ledwo doszłam do auta . .......N I E POLECAM......

Pan doktor wyrwał mi ósemkę, która śniła mi się po nocach. Zabieg trwał moze 8 minut. Polecam zdecydowanie, szybko, bezboleśnie, fachowiec.

Jestem jego pacjentką od wielu, wielu lat. U dr Kuli leczyłam już i drobne ubytki i zdarzyło się leczenie kanałowe. Wszystkim którzy pytają mnie o dobrego dentystę zawsze polecam Pana Doktora Kulę. Z resztą cieszy się on dobrą opinią zwłaszcza co wszelkich zabiegów chirurgicznych. Wielu kieruje się za pewne ceną – bo dr Kula nie naciąga na 5 niepotrzebnych wizyt, robi wszystko sprawnie i tanio. Widać z resztą dobrą opinię bo ludzie walą do niego drzwiami i oknami. Czasami to było mi Go autentycznie żal, bo przyjmował do ostatniego pacjenta w poczekalni przebywającego i nigdy nikomu nie odmówił i nie powiedział że już czas Jego pracy się skończył. Lekarz z prawdziwego powołania! Oby jak najwięcej było takich lekarzy a najlepiej wszyscy, tego możemy sobie tylko życzyć. A Panu Doktorowi życzę dużo zdrowia i cierpliwości do pacjentów swoich.
A teraz ocena gabinetu: bród, smród i mogiła. Jakbym się cofnęła w czasie. Wygląd jak za wczesnego Gierka. Tylko portretu pierwszego sekretarza na ścianie brakuje. Tego typu gabinetów nie widziałam od czasów wczesnego dzieciństwa.

Po prostu brak słów. Gabinet brudny, całość rodem z lat 70tych. Higieny tam nie znajdziesz. Przy rwaniu zęba nie czekał aż znieczulenie zadziała bo się spieszył (następny proszę!) nie przepisał też żadnych leków przeciwbólowych ani przeciwzapalnych. Gdy poszedłem do swojego dentysty to się złapał za głowę bo: 1. z rtg wynikało, że zęba nie trzeba usuwać, można leczyć 2. że tak po prostu bez recepty mnie odesłał do domu 3. nie zaszył rany po 8semce NIE POLECAM!

1. z rtg wynikało, że zęba nie trzeba usuwać, można leczyć
2. że tak po prostu bez recepty mnie odesłał do domu
3. nie zaszył rany po 8semce

NIE POLECAM!

bardzo solidny i fachowy,tłumaczy rodzaj choroby i metodę leczenia

bardzo solidny i fachowy,tłumaczy rodzaj choroby i metodę leczenia

Bardzo dobry i profesjonalny stomatolog. Polecam go każdemu!

Bardzo dobry i profesjonalny stomatolog. Polecam go każdemu!

zaleczyl mi zeby dokladnie nie czyszczac kanalu zebowego.i teraz mam przez to problemy

Lecze zęby u tego pana od 3 lat. jestem bardzo zadowolona, teraz leczy mi kanałowo zęba i wogóle zero bólu!!! Polecam!!

Rwanie ósemki trwało jakieś 3 sekundy. Fachowo, szybko i tanio. Mam bardzo pozytywne odczucia po wizycie.