Stefan Kula

Wieluń
51,218618,568920 43 843 35 02

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
15 opinii

• 1

Gabinet brudny, niechlujny niehigieniczny .Lekarz nie miły opryskliwy Przy rwaniu zęba nie czekał aż znieczulenie zacznie działać ,jeszcze był zdziwiony że mnie to boli tragedia, nie przepisał też żadnych leków przeciwbólowych ani przeciwzapalnych,wyszłam z gabinetu słaba z bólu ledwo doszłam do auta . .......N I E POLECAM......

• 5

Pan doktor wyrwał mi ósemkę, która śniła mi się po nocach. Zabieg trwał moze 8 minut. Polecam zdecydowanie, szybko, bezboleśnie, fachowiec.

• 5

Jestem jego pacjentką od wielu, wielu lat. U dr Kuli leczyłam już i drobne ubytki i zdarzyło się leczenie kanałowe. Wszystkim którzy pytają mnie o dobrego dentystę zawsze polecam Pana Doktora Kulę. Z resztą cieszy się on dobrą opinią zwłaszcza co wszelkich zabiegów chirurgicznych. Wielu kieruje się za pewne ceną – bo dr Kula nie naciąga na 5 niepotrzebnych wizyt, robi wszystko sprawnie i tanio. Widać z resztą dobrą opinię bo ludzie walą do niego drzwiami i oknami. Czasami to było mi Go autentycznie żal, bo przyjmował do ostatniego pacjenta w poczekalni przebywającego i nigdy nikomu nie odmówił i nie powiedział że już czas Jego pracy się skończył. Lekarz z prawdziwego powołania! Oby jak najwięcej było takich lekarzy a najlepiej wszyscy, tego możemy sobie tylko życzyć. A Panu Doktorowi życzę dużo zdrowia i cierpliwości do pacjentów swoich. A teraz ocena gabinetu: bród, smród i mogiła. Jakbym się cofnęła w czasie. Wygląd jak za wczesnego Gierka. Tylko portretu pierwszego sekretarza na ścianie brakuje. Tego typu gabinetów nie widziałam od czasów wczesnego dzieciństwa.

• 1

Po prostu brak słów. Gabinet brudny, całość rodem z lat 70tych. Higieny tam nie znajdziesz. Przy rwaniu zęba nie czekał aż znieczulenie zadziała bo się spieszył (następny proszę!) nie przepisał też żadnych leków przeciwbólowych ani przeciwzapalnych. Gdy poszedłem do swojego dentysty to się złapał za głowę bo: 1. z rtg wynikało, że zęba nie trzeba usuwać, można leczyć 2. że tak po prostu bez recepty mnie odesłał do domu 3. nie zaszył rany po 8semce NIE POLECAM!

• 4

bardzo solidny i fachowy,tłumaczy rodzaj choroby i metodę leczenia

• 5

Bardzo dobry i profesjonalny stomatolog. Polecam go każdemu!

• 2

zaleczyl mi zeby dokladnie nie czyszczac kanalu zebowego.i teraz mam przez to problemy

• 5

Lecze zęby u tego pana od 3 lat. jestem bardzo zadowolona, teraz leczy mi kanałowo zęba i wogóle zero bólu!!! Polecam!!

• 5

Rwanie ósemki trwało jakieś 3 sekundy. Fachowo, szybko i tanio. Mam bardzo pozytywne odczucia po wizycie.

• 5

Bardzo miły i dobry fachowiec. Przyjmuje o umówionej godzinoe bez zbędnego oczekiwania. Rwanie zęba trwało około 10 minut.

• 1

Woli rwać niz leczyć.Wysłał mnie na prześwietlenie zeba i stwierdził że jest on do usunięcia, na szczęście poszłem do innego stomatologa który stwierdził ze zdjęcia że ząb jest do uratowania. Zęba mam do dziś i nie mam z nim problemow. NIE POLECAM TEGO PANA!!!!!

• 2

Dr zrobił mi awanturę, gdy poprosiłem, żeby założył rękawiczki do zabiegu :/

• 1

tyle co powiem jest on łapówkarzem chciałam usunąć zęba a on mi powiedział że nie jestem uprzejma i powiedział że go obraziłam chociaż wcale tego nie zrobiłam i zażądał 5000 zł wzamian że zadzwoni na policję zwyczajny oszust!!!

• 5

byłam u tego lekarza 2 razy usówac zeba i uwazam ze jest to lekarz godny polecenia-usónął zeba migiem, zanim sie obejrzałam i nawet nie moge powiedziec zeby bolało. mam spore doswiadczenie w wizytach u stomatologów bo mam generalnie bardzo popsute zeby i czesto zmieniałam lekarzy ale uwazam ze pan kula jest najlepszy- konkretny a nie o to chodzi zeby dentysta był miły i ,,cackał "sie z zebem.

• 4

trzy dni temu byłam na wyrwaniu zeba 5,wszystko by było okey gdyby lekarz poczekał chwilke ze znieczuleniem zanim zadziała a tu klapa zab był wyrywany mozna powiedziec na zywca to co przezyłam nie bede komentowac.ale znam znajomych bardzo chwala tego lekarza.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat