Stefan Miliński

Rybnik
50,046028818,514210 32 425 04 77

Kalendarz przyjęć
Pon18.05Wt19.05Śr20.05Czw21.05Pt22.05So23.05Nd24.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
1.4/5
Ilość poświęconego czasu
1.6/5
Średnia:
1.45
5 opinii

Totalne dno ! Miałam podobną sytuację do Pani Agnieszki z wpisu poniżej. Zmuszona byłam aby zabrać 2-letnie dziecko do lekarza w weekend i niestety trafiliśmy na tego "lekarza". Dziecko miało od 2 dni biegunkę i wymiotowało. Pan "doktor" stwierdził zapalenie gardła i przepisał 10 zastrzyków z antybiotykiem. Tego samego dnia trafiłam z dzieckiem do szpitala na nocny dyżur i okazało się, że syn ma lekki nieżyt żołądka a gardło ma zupełnie zdrowe. Niestety jeden z zastrzyków już został tego dnia podany czego efektem jest ostra pokrzywka na skórze dziecka ! Nie polecam tego lekarza ! Radzę trzymać się od tego pana jak najdalej. Jestem wściekła i najchętniej podałabym temu panu te wszystkie zastrzyki wiadomo gdzie.

Trafiłam do tego pana z dzieckiem na dyżur, nie nazwę tej osoby lekarzem. Zdiagnozował chorobę, naraził dziecko na stres związany z podaniem antybiotyku w zastrzyku. Mimo późnej pory udało mi się skonsultować diagnozę z pediatrą, który wykluczył to co stwierdził tamten pan. Dziecko uniknęło antybiotyku. Miałam wrażenie, że ten dyżur to za karę.

przyznaje racje poprzednikom w opinii, nie polecam tego lekarza, szczególnie jak trzeba iść z dzieckiem na dyżur nocny do poradni.

Zastanawiam się jakim cudem pan dr jeszcze pracuje w przychodni. Załatwiając skierowania dla ciężko chorej babci odniosłam wrażenie, że dla niego starzy ludzie to tylko problem. Łaskę robi wypisując skierowania, których nie do końca potrafi dobrze wypisać,musiałam się wracać żeby poprawił błędy, porażka.Za co w takim razie pan dr bierze pieniądze!

dno nie wiem dlaczego tacy ludzie leczą nas za co my płacimy niema czegoś takiego jak kontrolowana wizyta przez NFZ jak by weszli do gabinetu to wyszli by razem z nim i już by było miejsce wolne do pracy !!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny