lekarz Stefan Olszewski

Cudowny człowiek i bardzo dobry lekarz z powołania.Życzę wszystkim żeby mieli sposobność leczyć się u Takich lekarzy.Kilkuletnia pacjentka.

Polecam! Lekarz z powołania i rzeczywiście nie szprycuje dziecka antybiotykami czy "lekami z telewizji":)

Ja, aż tak się nim nie zachwycam. Po pierwsze, rzeczywiście jest bardzo miły, ale jaki ma być skoro to jest gabinet prywatny i z tego ma dochód. Co do metod leczenia nie podoba mi się jedno, a mianowicie bardzo często stosowanie różnego rodzaju wziewk. Owszem mniej stosuje antybiotyków, ale te sterydy we wziewkach mi się nie podobają. Czy wszyscy muszą być jak Bjoergen?

nidrogi i co najważniejsze super specjalista mogę z czystym sumieniem polecić!!!!!

prawdziwy lekarz z powołania zawsze pomoże czy malutkiemu dziecku czy starszej osobie. nigdy nie odmówi i jego leczenie zawsze przynosi skutek potrafi wysłuchać człowieka nie liczą się dla niego pieniądze ale dobro pacjenta POLECAM PAN DOKTOR JEST SUPER więcej takich lekarzy z powołania BRAWO PANIE DOKTORZE

Jeden z niewielu lekarzy z powołaniem. Ponowne (kontrolne) wizyty za darmo.

Jeden z niewielu lekarzy z powołaniem. Ponowne (kontrolne) wizyty za darmo.

Bardzo dobre podejście do leczenia. Nie wypisuje antybiotyków bez potrzeby.

Bardzo dobre podejście do leczenia. Nie wypisuje antybiotyków bez potrzeby.