lekarz Stefan Ornatowski

Pan doktor jest wykwalifikowanym i doświadczonym lekarzem,a przy tym wpaniałym człowiekiem.Zawsze z troską i zaangażowaniem zajmuje się pacjentem.Wszystkie przeprowadzone przez niego badania wykonywane są w bradzo profesjonalny sposób i w miłej atmosferze.Wyróżniają go rzeczowe podejście,zaangażowanie i ogromna wiedza - szczerze polecam bo nie znam lepszego specjalisty w tej dziedzinie.

Jestem bardzo zadowolona, fantastyczny kontakt przemiła obsługa w pełni profesjonalnie i kompetentnie. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam :)

Zdecydowanie polecam tego lekarza - jest bardzo uprzejmy i niezwykle skrupulatny w diagnozie. Moim zdaniem najlepszy okulista z jakim miałem do tej pory kontakt - jeszcze raz dziękuję

Od dawna noszę okulary i Pan Doktor jest moim lekarzem; zawsze wracam do niego, bo doskonale dobiera mi szkła, cierpliwie wszystko wyjaśnia i do tego zawsze jest bardzo uprzejmy.

Pan doktor jest wspaniałym diagnostą, jest bardzo wnikliwym i uważnym lekarzem, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, przeprowadza gruntowny wywiad lekarski,bardzo mi pomógł;jego metoda leczenia była niezwykle skuteczna; polecam go z całego serca.

lekarz do którego mam całkowite zaufanie - moje dziecko tez jest pacjentem Doktora. Przeprowadza kompleksowe badanie, pyta o wiek (niestety!) i zażywane lekarstwa, co może mieć wpływ na właściwą diagnozę. Szkła przeze mnie użytkowane są dość skomplikowane, ale jeszcze nie zdarzył się przypadek, aby były niewłaściwie dobrane! Doktor jest człowiekiem poważnym, z dużym doświadczeniem zawodowym,wartym polecenia.

dzięki panu doktorowi zaćma została wykryta w bardzo wczesnym stadium,dzis jestem juz po operacji jednego oka,a drugie bedzie operowane niebawem,jestem Mu bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuje

Nosze okulary od 5 klasy szkoły podstawowej. Od wielu lat leczę się u Pana Doktora. Zmieniam szkła co jakiś czas według recepty p. Ornatowskiego i po prostu zakładam je jak wygodne buty - nie mam żadnych problemów. Szkła są dobrane w dziesiątkę. Jak to Pan Doktor robi? Nie wiem. Ma na to swoje sposoby. Dlatego nie zmieniam lekarza okulisty. Bo po co?

lekarz,który uratował mi widzenie w prawym oku,prawidłowo postawił diagnozę,skierował na specjalistyczne badania,a następnie skierował do szpitala na zabieg,polecam każdemu!wdzięczna pacjentka

Niekompetentny, niedouczony, chciał mi dać nowe okulary tylko na podstawie badania komputerowego. Nie zbadał dna oka. Leczę się ponad 20 lat, byłam u różnych okulistów.. ale jeszcze autodiagnozy nie stawiałam sobie u żadnego!! Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy.