lekarz Stefan Podesek

Ortopeda

07.03.2013

Czy doktor przyjmuję prywatnie? Jeśli tak to proszę o numer kontaktowy i adres miejsca :)

Klaudia

11.09.2013

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek! Cechuje go wysoka kultura osobista, jest skromny i cierpliwy. Poświęca swoim pacjentom wiele uwagi. Lekarz z powołania!

Stefania

07.01.2014

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek. Diagnoza schorzeń ustalonych przez Pana doktora w wyniku wywiadu i przeprowadzonych badań w czasie wizyty zostały potwierdzone wykonanym RTG i USG, a przeprowadzone zabiegi operacyjne przywróciły mi całkowitą sprawność kończyny dolnej oraz barku. ...

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek.
Dziękuję Bogu, że mogłam być leczona przez szanownego Pana Doktora Podeska, któremu życzę zdrowia i sił w dalszej realizacji wielkiej, odpowiedzialnej pasji (misji) życiowej.

15.03.2013

Miałem złamaną nogę w kostce. Dr Podesek składał mi ją operacyjnie. Po dwóch miesiącach nie ma śladu po złamaniu, gdyby nie śruby. Czeka mnie jeszcze tylko pod koniec roku wyciągnięcie śrub. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Kompetentny, uczciwy, rzetelny. Po prostu anioł. Takich lekarzy chyba już nie ma, a szkoda... Tomasz.

05.03.2013

Bardzo kompetentny Pan Doktor,wszystko wyjasnil,narysowal,wytlumaczy,skierowal na dalsze leczenie inni powinni sie od Pana Podeska uczy, Czlowiek, ktory ma fach w reku, bez. wczesniejszej wiedzy z usg, czy mr, stwierdzil co jest nie tak jak powinno w kolanie, wszyztko sie potwierdzilo. Naprawde wspanialy Ortopeda !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Busko-Zdrój"?

Szpital Górka

Rehabilitacyjna 12