Stefan Podesek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
18 opinii

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek. Diagnoza schorzeń ustalonych przez Pana doktora w wyniku wywiadu i przeprowadzonych badań w czasie wizyty zostały potwierdzone wykonanym RTG i USG, a przeprowadzone zabiegi operacyjne przywróciły mi całkowitą sprawność kończyny dolnej oraz barku. Dziękuję Bogu, że mogłam być leczona przez szanownego Pana Doktora Podeska, któremu życzę zdrowia i sił w dalszej realizacji wielkiej, odpowiedzialnej pasji (misji) życiowej.

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek! Cechuje go wysoka kultura osobista, jest skromny i cierpliwy. Poświęca swoim pacjentom wiele uwagi. Lekarz z powołania!

Miałem złamaną nogę w kostce. Dr Podesek składał mi ją operacyjnie. Po dwóch miesiącach nie ma śladu po złamaniu, gdyby nie śruby. Czeka mnie jeszcze tylko pod koniec roku wyciągnięcie śrub. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Kompetentny, uczciwy, rzetelny. Po prostu anioł. Takich lekarzy chyba już nie ma, a szkoda... Tomasz.

Czy doktor przyjmuję prywatnie? Jeśli tak to proszę o numer kontaktowy i adres miejsca :)

Bardzo kompetentny Pan Doktor,wszystko wyjasnil,narysowal,wytlumaczy,skierowal na dalsze leczenie inni powinni sie od Pana Podeska uczy, Czlowiek, ktory ma fach w reku, bez. wczesniejszej wiedzy z usg, czy mr, stwierdzil co jest nie tak jak powinno w kolanie, wszyztko sie potwierdzilo. Naprawde wspanialy Ortopeda !

Takich lekarzy to ze świecą szukać. Szkoda,że dla dyrekcji szpitala "Górka" liczy się tylko kasa a nie fachowość.

Pan dr.S.Podesek to aniol. Zajmowal sie mna jak corka,bylo widac ze zalezy mu na pacjentach.jest bardzo ale to bardzo mily,uczciwy i oddany swojej pracy.mialam osteotomie szyjki stawu biodrowego i jestem bardzo zadowolona,noga pomalu wraca mi do sprawnosci a ja panu doktorowi jestem bardzo wdzieczna za to ze mi pomogl wrocic do chodzenia. Oby zyl 100 lat!

LEKARZ PASJONAT, ODDANY PACJENTOM . OBY ŻYŁ 100 LAT WIELKIE DZIĘKI ZA TO CO ROBI. URATOWAŁ MI OBA STAWY BIODROWE, DZISIAJ BIEGAM ,JEŻDZĘ NA ROWERZE ,TAŃCZĘ, PŁYWAM, I CIESZIĘ ŻYCIEM MIMO 68 LAT. wIELKIE UKŁONY DLA PANA DOKTORZE!!!!!!!!

nawet prywatnie,jesli nie masz i tak przyjmie pomoze,kochany czlowiek.dusza a nie lekarz:)nie moze zyc bez tej swojej Gorki:)-to jego oddzial,jego serce.nawet w weekendy nie majac dyzuru i tak wpadnie,ubierze sie w ten swoj kitelek i sprawdzi swoich pacjentow,to jego pasja i milosc,zona powtarza jakby nie pojechal to by spac sie nie polozyl:) jest moim zdaniem nie doceniany.mam nadzieje,ze kiedys my pacjenci,ktorym ratowal nam zycie powszednie pokazemy sile jego geniuszu jako lekarza ale jako tez wspanialego czlowieka.Uwielbiam go:) onni lekarze moga tylko pozazdroscic mu szacunku pacjentow,bo to stanowi o lekarzu:) sto lat nasz wspanialy doktorku:):)

super lekarz szkoda że w busku w kielcach to debile

Mogę napisać tylko DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!! Oby każdy lekarz był w połowie taki jak Pan Stefan.

wspaniały specjalista z powołania.Polecam go wszystkim znajomym , którzy potrzebuja pomocy ortopedy.

5 lat temu rekonstrukcja wiązadeł krzyżowych w lewym kolanie, do dziś gram, biegam, robię co chcę!!! Polecam wszystkim tego Pana!! pozdrowienia z Miechowa;)

w porownaniu z kiepskimi ortopedami w kielcach wybitny fachowiec

Wspaniały człowiek! Pomógł mojemu dziecku!

to świetny specjalista ,z bogatym doświadczeniem,bardzo uprzejmy,z wzorowym podejściem do pacjenta

Lekarz o wielkim sercu i złotych rękach. Przyjmnie w szpitalu każdego pacjenta i udzieli mu fachowej pomocy.To człowiek pełen dobroci.Prywatnie jest bardzo ciężko dostać się do niego.

To naprawdę świetny lekarz i CZłOWIEK!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny